"dzień z zycia mojej przyjaciolki " - Angielski

Ty odrabiasz, my sprawdzamy.

"dzień z zycia mojej przyjaciolki " - Angielski

Postautor: gosc693607 » 25 lis 2008, 18:44

"Moja przyjaciółka ma na imię Agnieszka.
A tak wygląda jej dzień.Wstaje o godzinie 6:00.
Szykuje się do szkoły,myje się oraz je poranne śniadanie po czym o godzinie 7:30 idzie do szkoły.Pilnie się uczy.
Wraca do domu. Je obiad oraz ogląda telewizje.
Po obiedzie odrabia zadania domowe. Następnie relaksuje się przed komputerem pijąc ciepłą herbatę.
O godzinie 18 wychodzi na dwór.
Często razem chodzimy na spacery.
o 20:00 wraca do domu.Siedząc w fotelu ogląda serial.
Następnie idzie do kąpieli,oraz na kolację przygotowaną przez mamę. O godzinie 23:00 idzie spać."

_____
Witam.Jest to zadanie napisane po Polsku,lecz bardzo proszę,aby ktoś pomógł mi je przekształcić na język Angielski.To pilne!.
gosc693607
 


Re: "dzień z zycia mojej przyjaciolki " - Angielski

Postautor: gosc693607 » 25 lis 2008, 18:48

jesli ktos jest naprawde dobry z angielskiego. prosze o pomoc...
gosc693607
 

Re: "dzień z zycia mojej przyjaciolki " - Angielski

Postautor: gosc693607 » 25 lis 2008, 18:53

ewentualnie proszę o poprawki.

My friend has on name agnieszka. So, day looks . It stands up about hour 6:00. It is prepared for school, it washes and morning breakfast eats then it goes about hour for school 7:30. It learns urgently. It returns to house. It dines and it observes television. It executes home (domestic) tasks after dinner. It is relaxed before computer next drinking warm tea. It leaves (go out) about hour on court (manor) 18. We walk on walks often case (together; time). It returns to house about 20:00. Serial observes in arm-chair (office) sitting. It goes for bath next, and on supper prepared by mum. About hour go sleeping 23:00.
gosc693607
 




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości