Darmowy system anuki slownictwa

słówka, kolokacje, phrasal verbs, idiomy, slang, przysłowia

Darmowy system anuki slownictwa

Postautor: sq8bgq » 15 kwie 2012, 1:07

Witam,

Mieszkam od kilku lat poza Polską, jestem z zamiłowania programista. Ponadto stwierdziłem, ż…e apetyt rośnie w miarę jedzenia i postanowiłem regularnie dokształcać się w nauce słownictwa.

Nie znalazłem programu do nauki słownictwa, który odpowiadałby moim oczekiwaniom, więc postanowiłem go napisać samemu. Aby nie marnować jego moż…liwości, udostępniam go CAŁKOWICIE ZA DARMO wszystkich chętnym.

Mam jednak prośbę - proszę osoby, które zdecydują się go testować na przesłanie mi komentarza lub informacji o dostrzeż…onych błędach.

Program dostępny pod adresem http://slownictwo.rozenek.com


A oto moż…liwości programu:

System nauki słownictwa pozwala na:

- naukę słownictwa w dowolnym języku - sam wprowadzasz swoje słownictwo i definiujesz jego język;

- odpytywanie w "dowolnym kierunku" - np. z najbardziej popularnego języka angielskiego na polski, lub z polskiego na angielski. Sugeruję uż…ywanie kierunku domyślnego, czyli tłumaczenia słownictwa z języka ojczystego na obcy;

- system domyślnie zakłada, ż…e po pięciokrotnym bezbłędnym udzieleniu odpowiedzi na dane słowo znasz je już… bezbłędnie. Tę liczbę moż…na zmienić w ustawieniach konfiguracyjnych. Jeśli nawet po dwóch czy trzech udzielonych bezbłędnie odpowiedziach pomylisz się, system wyzeruje licznik dla danego słowa i zabawa zaczyna się od początku. Zalecam utrzymywanie co najmniej 100 niepoznanych wyrazów, zbyt mała ilość nienauczonych wyrazów spowoduje, ż…e będziesz odpytywany o te same wyrazy zbyt często;

- z uwagi na to, ż…e często popełnia się błędy typu literówka, lub podanie synonimu wymaganego wyrazu, system pozwala na "warunkowe" zaliczenie odpowiedzi i uniknięcie wyzerowania licznika dla konkretnego wyrazu. Pamiętaj, oszukując - oszukujesz samego siebie;

- każ…dy uż…ytkownik MUSI samodzielnie wprowadzić słowa których chce się uczyć, aczkolwiek system udostępnia pewną testową ilość wyrazów do szybkiego rozpoczęcia nauki (w chwili obecnej około 200).
sq8bgq
 


słówka angielskie

Postautor: Andy M. » 28 maja 2012, 2:30

Ja polecam http://angielskie-slowka.pl. Jest tam ok. 1000 słówek na poziomie podstawowym oraz około 2500 na poziomie średnio zaawansowanym. Do tego słownik angielsko polski. Strona daje wiele miesięcy nauki i dobrej zabawy szczególnie, ż…e moż…na rywalizować na punkty z innymi uż…ytkownikami :). Jest z czego wybierać + moż…liwość dodawania własnych słówek.
Andy M.
 

Re: Darmowy system anuki slownictwa

Postautor: Sawka123 » 09 lip 2012, 19:21

Trochę nie za dobrze są przetłumaczone, duż…o z nich musiałem tłumaczyć od nowa na tlumaczenie.eu (translator online który bardzo precyzyjnie określania znaczenie danego słowa)
Sawka123
newbie
 
Posty: 11
Rejestracja: 09 lip 2012, 19:15



Re: Darmowy system anuki slownictwa

Postautor: vlord » 12 cze 2022, 7:21

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
http://journallubricator.ruсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości