Praca z metodyki , czy wybrałem dobry temat ?

anglistyka, lingwistyka, NKJO, prace magisterskie, prace licencjackie, uczelnie

Praca z metodyki , czy wybrałem dobry temat ?

Postautor: Ulver » 04 lut 2008, 14:36

Temat bedzie brzmial mniej wiecej tak : "Teaching reading and writing using multiple intelligence theory"
Czy ktoś moż…e mi wskazać tytuły ksiazek , adresy w internecie i czy macie jakies ogolne sugestie co do tego tematu ;P
Ulver
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 04 lut 2008, 14:34


Re: Praca z metodyki , czy wybrałem dobry temat ?

Postautor: xeo » 04 lut 2008, 15:51

Co do bibliografii to nie będzie najmniejszego problemu, wystarczy wpisać w google multiple intelligences i wyskakuje ponad 9 000 000 000 stron, a na prawie każ…dej stronie dotyczącej tego tematu są wypisane jakieś źródła zarówno książ…kowe jak i internetowe. Nazwisko Howard Gardner obowiązkowo musi się pojawić. W pracy wszystko na temat multiple intelligences, styli uczenia, nauczaniu pisania i czytania z wykorzystaniem tej teorii itp. Dział teoretyczny sam się stworzy na podstawie elementów zawartych w książ…kach, wystarczy spisy treści przejż…eć i już… się ma wstępny plan. Zostaje jeszcze wymyślić badania i tyle. Dodatkowo materiałów moż…na szukać na books.google.com i findarticles.com. Nie powinno być ż…adnych problemów z napisaniem takiej pracy. Powodzenia.
xeo
Site Admin | Redakcja angielski.edu.pl
 
Posty: 3320
Rejestracja: 22 kwie 2003, 9:26




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości