English Express - złodziej

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Re: English Express - złodziej

Postautor: Visitor » 18 wrz 2007, 11:01

Centrum Językowe English Express śmiać mi się chce to najwięksi złodzieje w Legionowie do tego rozszerzają swoją działalność o Tarchomin w celu większego wyzysku.
Nie dość ż…e kłamią od samego początku, nie umieją uczyć, to jeszcze okradają kursantów. Cena niska z pozoru wzrasta wraz każ…dym dniem +podręcznik + konwersacje z pseudo nativem + dodatkowe zajęcia by dostać zaświadczenie + kosz dostępu do pseudo biblioteki.
i Tak cały czas dopłata dopłata dopłata.
A zajecia skracają płacę za 120 a otrzymuję 100 to chyba jest kradziesz prawda???
Visitor
 


Re: English Express - złodziej

Postautor: Visitor » 05 gru 2007, 19:28

A mi się to w ogóle nie podoba. Ktoś kiedyś napisał prawdę o tej szkole i zgodzi się ze mną nie jeden ich były klient. Moim zdaniem ta szkoła nie jest na dobrym poziomie. Ani nie mają wykwalifikowanych nauczycieli ani obiecanych materiałów. Do tego ta organizacja jest do bani. Pani Olga P. ucina wszystkim grupą godziny zajęć za które kursanci zapłacili. To chyba coś nie tak prawda??:? Poza tym jest dla wszystkich bardzo nie uprzejma :|
Visitor
 

Re: English Express - złodziej

Postautor: Gość » 17 sty 2008, 17:19

a ja sie nie zgadzam. Jesli chodzi o mnie to 2 rok sie u nich ucze zdałam FCE a w tym roku podchodze do CAE. Lektorzy wykwalifikowani - na miejscu moż…na dyplomy obejrzeć. Poza tym za ż…adną biblioteke nigdy mi nie kazali płacic.

Bzdury wypisujecie kochani

pozdrawiam serdecznie i polecam tą szkołę wszystkim bo w Legionowie nie ma innej porządnej szkoły tylko pseudo szkoły które maja pseudo metodyków ;)
Gość
 

Re: English Express - złodziej

Postautor: Gość » 18 sty 2008, 17:30

Sprostowanie do postu napisanego przez klienta naszej szkoły ( a raczej konkurenta).

W odpowiedzi na wątek założ…ony na temat naszej szkoły English Express postanowiliśmy wyjaśnić kilka szczegółów.
Przede wszystkim zapraszamy na stronę internetową www.englishexpress.pl, na której to znajdują się wszelkie Prawdziwe informacje dotyczacej naszej szkoły, lektorów, kursów, cenników itp.

Sugerujemy abyście Państwo przy wyborze szkoły dokonali porównania kilku szkół i dokładnie je sprawdzili. Jeśli chodzi o opinie zamieszczane na forach internetowych, to są one pisane przez róż…ne osoby. Nie zawsze są to klienci danej szkoły, czasami moż…emy trafić na negatywne opinie umieszczone przez konkurencję. Wobec czego radzimy umiejętnie „odsiewać” opinie zarówno te bardzo złe jak i te „przesłodzone” nie zawsze są prawdziwe - od razu sugerujemy odrzucić.

Oto kilka sprostowań do postów:
Każ…dy uczeń zapisujący się do naszej szkoły podpisuje umowę w której jest między innymi cena kursu oraz ilośc godzin. Cena oraz ilośc godzin są zgodne z tymi, które podajemy w cenniku.

1.Jeśli chodzi o ilośc godzin – na koniec kursu każ…dy kursant otrzymuje dokładne „Rozliczenie kursu” - jest to dokładne rozliczenie ile godzin zajęć odbyło się w każ…dym miesiącu kursu. Rozliczenie jest wskazuje konkretne daty zajeć.
2.Umiejetnośc nauczania oceniają metodycy – jeśli ktoś chciałby sprawdzić ich kwalifikacje zawodowe oraz doświadczenie naszych lektorów zapraszamy chetnie przedstawimy ich dyplomy i osiągniecia. Mamy się czym chwalić!!!!
3.Pseudo nativa nie mamy – więc tej informacji nie umieścił chyba nasz były uczeń ;), moż…e ktoś pomylił szkoły?
4.Biblioteka szkolna – Jest BEZPŁATNA dla naszych uczniów, chetnie z niej korzystają.
5. Kursów nie skracamy – nie ma takiej mozliwości. Jest tyle godzin za ile płacimy.
6.Nie ma ż…adnych dopłat – płaci się dokładnie tyle ile jest w umowie i cenniku – a co waż…ne – moż…na płacić w nioprocentowanych ratach ! ;)
7.nasi uczniowie zdają Egzaminy Miedzynarodowe – w tej chwili 100 % zdawalność – to tez moż…na sprawdzić w dokumentach.

Podejmujcie mądre decyzje. Nie zawsze opinia innych jest opinia obiektywną.
Uczcie się jezyków obcych !!!! ;)
Gość
 

Re: English Express - złodziej

Postautor: Gość » 05 lut 2008, 12:27

heheh przeczytalam caly watek moze nie ma duzo postow ale najlepsze jest sprostowanie cos w stylu "to nie prawda my jestesmy swieci" skoro piszecie ze trzeba uwazac na zle komentarze bo to napewno konkurencja to tez trzeba uwazac na dobre bo sami soebi slodzicie. ja jedak wybiore mniej kontrowersyjna szkole co mnie nauczy a nie dostarczy rozrywki. skyszalem rozne opinie ze dobrze bo tanio ale inni mowia ze po przeliczeniu to to samo co u innych a jakiejs rewelacji to tu nie ma. A moja znajoma potraktowali wyjatkowo niegrzecznie wiec nie dam im na soebi zarobic i tyle. moze to i zlodzieje ja nie wiem ale watek sie z jakiegos powodu pojawil
Gość
 

Re: English Express - złodziej

Postautor: Gość » 07 lut 2008, 17:36

tez sie przygladam watkowi od pewnego czasu i szczerze to mi wyglada na niezla walke konkurencji, ale skoro ta szkola jest przez kogos tak atakowana to znaczy ze stanowia mocna konkurencje dla innych szkol w tym mieście ( tak sobie mysle ). ale bądz co bądz jeśli o nich pisza to nieważ…ne czy źle czy dobrze - robia im reklamę....
Gość
 




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości