a słyszał ktoś moż…e o ALMA MATER?

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

a słyszał ktoś moż…e o ALMA MATER?

Postautor: Gość » 14 sty 2008, 11:45

taka szkoła, ah! a nawet sieć na Podlasiu: Łuków, Ostrołęka, Siedlce
co myślicie o niej? należ…y ktoś stąd? pomogła w nauce do FCE. jak ją oceniacie?
Gość
 


Re: a słyszał ktoś moż…e o ALMA MATER?

Postautor: Gość » 14 sty 2008, 23:59

uczyłem się kilka lat w ALMA MATER w Ostrołęce.

Co prawda skończyłem z 6 lat temu, ale mogę z czystym sercem polecić.

Pewien bałagan organizacyjny oczywiście czasem dawał się we znaki, ale bardzo dobrze przygotowali mnie do FCE, a potem do CAE (którego w końcu nie dane mi było zdawać, ale to już… inna sprawa)

Dobrze też… wspominam lektorów ściąganych zza wschodniej granicy. Potrafili przekazać wiedzę.

Ogólnie - pozytywnie. :spoko:
Gość
 

Re: a słyszał ktoś moż…e o ALMA MATER?

Postautor: Gość » 10 lut 2008, 17:56

Nie mają dobrych nauczycieli, a ta reklama- to tylko woda z mózgu, jak zapiszesz się to nie moż…esz zrezygnować, bardzo negatywnie oceniam.
Gość
 

Re: a słyszał ktoś moż…e o ALMA MATER?

Postautor: HowsAnnie » 19 mar 2008, 22:08

ja na razie sobie chwalę. ale ta umowa i brak moż…liwości przerwania, to już… przegięcie. ba. zrezygnować moż…na, ale kasę dałeś to do widzenia, nie oddajemy.
ale doceniam, ż…e sprowadzają dobrych nauczycieli.
a czy przygotowują dobrze do FCE? tego jeszcze nie wiem. ale podobno jest piekielnie trudno:/
Always look on the bright side of life!;]
btw. I'm FEmale:]
Awatar użytkownika
HowsAnnie
junior fellow
 
Posty: 152
Rejestracja: 24 sty 2008, 15:44

Re: a słyszał ktoś moż…e o ALMA MATER?

Postautor: Onomateja » 21 mar 2008, 0:33

Uczyłam się tam kilka lat temu w Siedlcach. Szczerze polecam! Jeśli chodzi o lektorów to ściągani zza wschodniej granicy. Mają wiedzę ogromną i kwalifikacje (wiem bo do tej pory przyjaźnię się z jednym z byłych lektorów).
Co do umowy to pamiętam - niemoż…ność przerwania w trakcie i nawet jak się zrezygnuje to trzeba płacić - podpisałam wtedy tą umowę ale kolega mi powiedział, ż…e właśnie z tego powodu mieli swego czasu problemy i ż…e TO JEST NIELEGALNE.
Oprócz twego mankamentu szkoła jest naprawdę dobra. Moim zdaniem najlepsza na rynku siedleckim. Jakbym miała znowu iść to na pewno do tej szkoły.
Onomateja
 

Re: a słyszał ktoś moż…e o ALMA MATER?

Postautor: HowsAnnie » 22 mar 2008, 15:35

hmmm.. zza wschodniej granicy? u nas w Łukowie to raczej rzadko spotykane. ludzie ściągani są raczej z Polski. ja na przykład w tamtym roku miałam lektora z Łodzi a teraz lektorkę z Poznania. chwale sobie, szczególnie lektorkę:)
Always look on the bright side of life!;]
btw. I'm FEmale:]
Awatar użytkownika
HowsAnnie
junior fellow
 
Posty: 152
Rejestracja: 24 sty 2008, 15:44

njalepsza szkoła w Siedlcach

Postautor: cwaniaczek;) » 23 sie 2008, 19:31

jeśli szukacie spoko szkoły w Siedlcach, a przy ym chcecie się porządnie przygotować do FCE to polecam szkołe na Piłsudskiego w Chesterze!!
Nazywa się własnie FCE Europejska Placówka Edukacyjna.
Jest tam zajebisty klimacik, super lektorki z pelnym wykształceniem, a nie jakieś ze wschodu no a przy tym wszystkim naprawde porządnie uczą. Poza tym moż…na się tm przygotować do matury nie tylko z języka obcego. Sam juz dzięki nim zrobiłem FCE a w tym roku będę tam przygotowywał się do matury. POLECAM :)
cwaniaczek;)
 

naj szkoła w Siedlcach

Postautor: cwaniaczek;) » 23 sie 2008, 19:31

jeśli szukacie spoko szkoły w Siedlcach, a przy ym chcecie się porządnie przygotować do FCE to polecam szkołe na Piłsudskiego w Chesterze!!
Nazywa się własnie FCE Europejska Placówka Edukacyjna.
Jest tam zajebisty klimacik, super lektorki z pelnym wykształceniem, a nie jakieś ze wschodu no a przy tym wszystkim naprawde porządnie uczą. Poza tym moż…na się tm przygotować do matury nie tylko z języka obcego. Sam juz dzięki nim zrobiłem FCE a w tym roku będę tam przygotowywał się do matury. POLECAM :)
cwaniaczek;)
 

naj szkoła w Siedlcach

Postautor: cwaniaczek;) » 23 sie 2008, 19:34

jeśli szukacie spoko szkoły w Siedlcach, a przy ym chcecie się porządnie przygotować do FCE to polecam szkołe na Piłsudskiego w Chesterze!!
Nazywa się własnie FCE Europejska Placówka Edukacyjna.
Jest tam zajebisty klimacik, super lektorki z pelnym wykształceniem, a nie jakieś ze wschodu no a przy tym wszystkim naprawde porządnie uczą. Poza tym moż…na się tm przygotować do matury nie tylko z języka obcego. Sam juz dzięki nim zrobiłem FCE a w tym roku będę tam przygotowywał się do matury. POLECAM :)
cwaniaczek;)
 

;)

Postautor: >>kolejorz » 08 sty 2013, 13:56

chyba komuś płacą za reklamę FCE :D

a wracając do wątku.. ja też… zdecydowanie polecam ALMA MATER. Dobrzy lektorzy, fajna szkoła. Tam naprawdę moż…na się nauczyć!
>>kolejorz
 

alma

Postautor: agatkakwiatka » 29 sie 2014, 11:15

Zdecydowanie nie polecam szkoły Alma Mater!
Ludzie Wy nie wiecie o czym mówicie! Tam w grupie jest 12-18 osób i płacisz od 2000zł za rok. Jak moż…na się skutecznie nauczyć w takiej grupie? Doświadczyłam tego na własnej skórze, chodząc tam prawie rok, w dodatku nie robiąc ż…adnych postępów w nauce przez brak poświęconej uwagi lektora, z powodu tak duzej liczby osób. Dopiero znajomy polecił mi inną szkołę - "Certificate" u pana Czajki na Sokołowskiej, tam są grupy 4-8 osobowe za niż…szą cenę niż… w Almie. Bardzo kompetentny lektor z wieloletnim doświadczeniem. Razem z koleż…anką przepisałyśmy się do tej szkoły i obie nie ż…ałujemy! Szczerze polecam :) :spoko:
agatkakwiatka
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 29 sie 2014, 11:00




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości