szkoła Ask For More we Wrocławiu

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

szkoła Ask For More we Wrocławiu

Postautor: geburek » 16 cze 2008, 15:21

Witam!

Potrzebuje rady nt szkoły językowej Ask For more na Oporowie. Nie wiem czy warto bo ceny troszke wysokie ale stronke mają fajną i duż…o obiecują. dzieki
Aga
geburek
 


Re: szkoła Ask For More we Wrocławiu

Postautor: jusmin » 16 wrz 2008, 7:41

Ask For More nie znam, ale uczę się w Oxford Language Centre na Sienkiewicza 32 we Wrocku i bardzo tą szkołę polecam! Jeśli wciąż… szukasz- udaj się tam. To już… 3 szkoła, w której sie uczę, ale z tej jestem zdecydowanie najbardziej zadowolona! profesjonalnie i bardzo przyjemnie:)
pozdrawiam
jusmin
 

szkola Ask For More

Postautor: geburek » 17 lis 2008, 17:34

witam!

no w końcu poszłam do Ask For More, niejako z przymusu bo odcięli Oporów od świata zupełnie :(. ale jak się okazało to super szkoła... skasowali mnie troszkę więcej tak jak sądziłam ale za to jakie bajery. potwierdza to starą prawdę ż…e jak jest super tanio to musi być g...
ale dzieki za poradę :)
geburek
 

aXUuQPmnLkrnbEgkftyt

Postautor: Anyuta » 04 lut 2014, 1:09

Uż‡Ăľwiadomiliż‡Ăľcie mi, ż‡źe nie dbam o szyjż„Ă´ tak, jak powinnam. Bo tak nrpwaadż„Ă´ nieraz widzż„Ă–c w telewizji jakież‡Ăľ starsze gwiazdy dopiero przyglż„Ă–dajż„Ă–c siż„Ă´ ich szyjom widzimy efekty upż‡Äywajż„Ă–cego czasu Dlatego uważ‡źam, ż‡źe o szyjż„Ă´ dbaż„ĂĄ należ‡źy, tak samo jak o twarz. Dlaczego tego nie robiż„Ă´? Ciż„Ă´ż‡źko powiedzież„ĂĄ. Czasem podczas wklepywania wieczorem kremu na noc zdarzy mi siż„Ă´ maznż„Ă–ż„ĂĄ takż‡źe szyjż„Ă´, ale jako, ze te kremy sż„Ă– raczej ciż„Ă´ż‡źkie, gż„Ă´ste i tż‡Äuste to czż„Ă´sto tego nie robiż„Ă´, bo po prostu nie lubiż„Ă´ tego lepkiego uczucia i tego, ze wszystko siż„Ă´ wtedy do mnie klei Wiem, wiem, bż„Ă´dż„Ă´ kiedyż‡Ăľ tego ż‡źaż‡Äoważ„ĂĄ Bż„Ă´dż„Ă´ siż„Ă´ wiż„Ă´c staraż„ĂĄ zmieniż„ĂĄ swoje nawyki
Anyuta
 

ZqCgAxZuqqefpHqJnw

Postautor: Kacy » 04 lut 2014, 15:53

<a href="http://hfwfxtu.com">Surilpsingry</a> well-written and informative for a free online article.
Kacy
 




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości