Szkoły językowe w Toruniu

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Chodzisz do szkoły języków obcych?

tak
0
Brak głosów
jeszcze nie, ale w przysz≥ym roku tak
1
50%
nie jest mi to potrzebne
1
50%
 
Liczba głosów : 2

Szkoły językowe w Toruniu

Postautor: Euler » 02 lip 2008, 14:11

Jak w temacie. Która jest najlepsza?? Myślałem o English School, bo od znajomych słyszałem wyłącznie dobrze o tej szkole. Ma ktoś jakieś doświadczenia z tą szkołą, albo z innymi na terenie Torunia? Wszystkie komentarze mile widziane, jeśli ktoś ma, to proszę o jakiś ranking.
Euler
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 01 lip 2008, 14:22


kursy językowe w Toruniu

Postautor: łoskot » 02 sie 2008, 21:32

Mam doświadczenia z Chatą Języków Świata. I są to doświadczenia bardzo pozytywne. Pewnie sporo zależ…y od tego, na jakiego lektora się trafi (bo róż…ny styl prowadzenia ludzie lubią), ale ja wcelowałem idealnie. Do tego mała (6 osób) i dobrze dobrana grupka i ż…adnych niedomówień w sprawach organizacyjnych. Aż… miło się uczyć :)
łoskot
 

Re: Szkoły językowe w Toruniu

Postautor: Gość » 01 gru 2009, 17:10

Euler pisze:Jak w temacie. Która jest najlepsza?? Myślałem o English School, bo od znajomych słyszałem wyłącznie dobrze o tej szkole. Ma ktoś jakieś doświadczenia z tą szkołą, albo z innymi na terenie Torunia? Wszystkie komentarze mile widziane, jeśli ktoś ma, to proszę o jakiś ranking.



Ja bardzo polecam Pigmalion. chodze do tej szkoly od tego roku. Jest super. Mam zajecia z Magda Zak- fantastyczna lektora.. Zajecia bardzo tworcze, mnostwo roznych form pracy i nauki, dyskusje, konwersacje dialogi, troche pracy z podrecznikiem i przejrzyscie przedstawiona gramtyka. Oprocz tego test sparwdzajacy co tydzien, ktory motywuje do pracy. Polecam kazdemu.
Ania
Gość
 

Polecam PIGMALION

Postautor: Kamila26 » 15 sty 2013, 13:40

Polecam SJO PIGMALION. W ubiegłym roku zrobiłam w niej kurs angielskiego i jestem bardzo zadowolona. Szkoła jest profesjonalnie prowadzona ,lektorzy są bardzo sympatyczni, a zajęcia bardzo ciekawe. Dodatkowo szkoła oferuje bezpłatne zajęcia dodatkowe. Warto skorzystać, zwłaszcza, ze cena jest bardzo przystępna.
Kamila26
 

Re: Szkoły językowe w Toruniu

Postautor: hahahah » 15 sty 2013, 16:57

ale autoreklama hahaha , weź się za podwyż…szenie poziomu w szkole a nie siedzenie na forach i pisanie pozytywnych wpisów. :hahaha:
hahahah
 

Re: Szkoły językowe w Toruniu

Postautor: weranda » 18 sie 2015, 14:58

Euler pisze:Jak w temacie. Która jest najlepsza?? Myślałem o English School, bo od znajomych słyszałem wyłącznie dobrze o tej szkole. Ma ktoś jakieś doświadczenia z tą szkołą, albo z innymi na terenie Torunia? Wszystkie komentarze mile widziane, jeśli ktoś ma, to proszę o jakiś ranking.


Ja teraz chodzę na kurs wakacyjny do Logosa, ale tak mi się podoba, że na pewno zapiszę się na kurs roczny :) Bardzo poprawił się mój język, do tego jest fajna atmosfera na zajęciach. Także polecam :)
weranda
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 18 sie 2015, 14:54

Re: Szkoły językowe w Toruniu

Postautor: Adanussi » 18 sie 2015, 17:02

Uwaga przed Speak up!!!! WYSZLO NA JAW ZE POZYTYWY PISZA CI ZE SPEAK UP. WIAZESZ SIE KREDYTEM KTOREGO NEI SPLACA SZKOLA!!!

PO ZAKONCZENIU KURSU I OPLACENIA WSZELKEJ NALEZNOSCI A SZKOLA NIE INFORMUJE BANKU O ZERWANIU UMOWY ORAZ NIE WYPLACAJA PIENIEDZY BANKU, W ZAMIAN TEGO BANK SCIGA UCZNIOW BO NA NICH JEST UMOWA!!!!!!! SZKOLA SIE ODCINA, NIE CHCE TEGO KOMENTOWAC, NIE MOWIA PRAWDY DLACZEGO NIE SPLACAJA BANK A OBARCZAJA UCZNIOW!!! KOSZMAR!
MAM DOSYC PRZYPOMINAN BANKU O WPLACIE KIEDY TO SPLACILAM KILKA MIESIECY TEMU A SZKOLA WCIAZ IM NIE ZWROCILA NALEZNOSCI. I POWIEDZCIE CZY TO NIE JEST O.SZUSTWO Z PELNA PREMEDYTACJA???


MUSZE ZA SZKOLE ZA NICH SPLACIC JESZCZE 1500ZL!!!! TAK PO PROSTU Z ICH WYBRYKU????? TO ONI POWINNI BYLI ZWROCIC BO JA SWOJE OPLACILAM!!
ja zakonczylam z nimi wspolprace w maju i do tej pory nie moge sie wykaraskac od problemow!!

Problem polega na tym ze:

- szkola nie przelewa pieniedzy banku,( poczytaj inne forum) wydaje mi sie ze maja duze zadluzenia i moga zbankrotowac moze to celowy chwyt spolek... kto wie..

- w momencie kiedy zrywasz umowe szkola ma obowiazek splacic w przeciagu 14 dni wszystkie pieniadze banku, ktore na poczatku bank przelal na konto szkoly

- szkola ma obowiazek poinformowac bank ze zerwales umowe. Speak up tego nie robi( upominalam sie w biurze, centrali speak zeby wkoncu zalatwili co powinni a konczy sie tylko na obietnicach juz drugi miesiac) a ja wciaz oplacam za nich kredyt!

- to ze szkola nie przelewa pieniedzy banku wiec bank sciga ciebie bo jestes zwiazany tez z bankiem. Ja zerwalam umowe ze speak up w maju i do tej pory szkola nie zwrocila banku pieniedzy. Z racji tego ze szkola nie informuje celowo!!! Bank ze zerwales umowe ze szkola, w banku widnieje ze maja jeszcze pol roku kredytu ktory teorytycznie ja mam splacac( a praktycznie szkola), i w tej chwili splacam z miesiaca na miesiac dodatkowe raty, ktore powinien byl zaplacic speak up!!
ponadto
-jezeli zwlekasz z plata chociazby jeden dzien bank wysyla odrazu pismo za ktore ty tez musisz im zaplacic 14 zl za to ze oni cie o tym poindormowali. + jezeli odbierzesz od nich telefon to tez placisz ok 12 zl
- placisz rowniez odsetki za spoznienie za kazdy dzien zwloki

Jak ci sie to podoba? zastanow sie czy chcesz miec zszarpane nerwy bo uwierz z bankiem nie wygrasz a jestes pierwsza osoba ktora sciga bank, ich nie interesuje czy szkola placi im czy nie bo to ty jestes na umowie!! Pozdrawiam
Adanussi
newbie
 
Posty: 19
Rejestracja: 18 sie 2015, 16:15




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości