nowy sposób nauki na języka- nauczanie na odległość

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

nowy sposób nauki na języka- nauczanie na odległość

Postautor: agusia2727 » 19 sie 2008, 13:15

Odkryłam świetny sposób nauki języka angielskiego i niemieckiego oraz technik pamięciowych wraz z nauką szybkiego czytania. Są to kursy językowe organizowane przez szkołę SOF. Aktualnie szkoła ta wprowadza swą działalność do Trójmiasta.

Nauka jest oparta na sposobie e-learning, czyli na nauce na odległość. Więc dostajesz wszelkie potrzebne materiały i realizujesz samemu materiał kiedy masz na to ochotę. Dodatkowo dostajesz komórkę wraz z opłacanym abonamentem na rozmowy z lektorami (w praktyce moż…esz też… rozmawiać bardzo duż…o ze znajomymi ;p sama to praktykowałam). Kurs trwa 2 lata. Kończy się zaświadczeniem MEN (pracodawcy bardzo pozytywnie na to patrzą).

Dzięki nim zdałam FCE na A, a teraz uczę do CAE, a teraz partycypuję w kursie technik pamięciowych i szybkiego czytania. Gorąco polecam tą szkołę. Chętnie udziele większej ilości informacji, proszę pisać na maila agusia272@wp.pl. Chętnie pomogę osobom z Trójmiasta, ponieważ… sama kiedyś szukałam dobrej szkoły językowej, która nie będzie
agusia2727
 


Re: nowy sposób nauki na języka- nauczanie na odległość

Postautor: NewSpeak.pl » 10 wrz 2008, 11:24

Popularnym od niedawna sposobem nauczania/nauki jezyka na odleglosc sa lekcje on-line. Jest to forma nauczania jeden na jeden. Szczegolnie polecana osobom, ktore nie maja czasu na zajecia grupowe, czesto wyjezdzaja lub maja nienormowany czas pracy.
Z takiej formy mozna skorzystac np w naszej szkole jezykowej www.newspeak.pl - polecam. szczegolnie, ze lekcje te prowadzone sa przez native speakerow!
jak do tej pory uczniowie sa bardzo zadowoleni - nawet jezeli wyjezdzaja w interesach lub na wakacje - dzieki lekcjom online nauczyciel 'jedzie z nimi';)
NewSpeak.pl
 




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości