Śląsk, Katowice - Szkoły przygotowujące pod FCE/CAE

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Śląsk, Katowice - Szkoły przygotowujące pod FCE/CAE

Postautor: draqz » 19 wrz 2008, 16:06

Witam. Mam problem, kilka dni temu założ…yłem tutaj temat o takiej samej nazwie, ktoś odpisał, a nie mogę wejść w widok mojego tematu. Link przekierowuje mnie bezpośrednio na stronę główną.
Sami zobaczcie:

http://www.angielski.edu.pl/forum/t-[slask_Katowice]_Szkoly_przygotowujace_pod_FCECAE-15123.html

Czy ktoś mógłby mi więc powiedzieć, jaka padła odpowiedź w tamtym temacie? A jeśli u Was również… nie da się czytac tego tematu, to proszę o napisanie, jaka szkoła w Katowicach najlepiej [waszym zdaniem] przygotowuje pod egzaminy FCE/CAE..
słyszałem, ż…e Translator.
Ale inni mówią, ż…e Profi-Lingua, bądź Europa2000. Jest jeszcze empik.

W każ…dym razie Translator [na ul. Warszawskiej] w rankingu Newsweeka był najwyż…ej z Katowickich szkół. Ale był to ranking sprzed 2 lat...

Pozdrawiam
draqz
 


Re: Śląsk, Katowice - Szkoły przygotowujące pod FCE/CAE

Postautor: xeo » 19 wrz 2008, 16:26

Już… działa. Nie dajemy kwadratowych nawiasów w temacie. Jeśli będą problemy to wejdź przez ten link http://www.angielski.edu.pl/forum/viewtopic.php?p=44533
xeo
Site Admin | Redakcja angielski.edu.pl
 
Posty: 3320
Rejestracja: 22 kwie 2003, 9:26

Re: Śląsk, Katowice - Szkoły przygotowujące pod FCE/CAE

Postautor: jukrecja » 05 paź 2010, 18:33

Wznawiając wątek, zastanawiam się nad uczęszczaniem w Katowicach do szkoły językowej Axon. Słyszałam bardzo dobre opinie na jej temat. Ponoć naprawdę prowadzą zajęcia w małych grupach i mają ciekawe interaktywne metody nauczania. Ktoś ma jakieś doświadczenia? Dzięki za informacje :)
jukrecja
 

Re: Śląsk, Katowice - Szkoły przygotowujące pod FCE/CAE

Postautor: Nurit » 07 paź 2010, 19:01

Moja koleż…anka chodziła do Axon na zajęcia - chwaliła sobie system nauczania. Nowością i udogodnieniem były testy on line. Poza tym mają dobre podejście do uczestników kursu, mojej kumpeli zależ…ało na dobrym przygotowaniu, bo chciała podjąć studia w Anglii. Lektor dobrze się sprawdził, bo na miejscu świetnie zdała test językowy, który był wymagany i teraz studiuje gdzie jej się marzyło.
Nurit
 

Re: Śląsk, Katowice - Szkoły przygotowujące pod FCE/CAE

Postautor: Fishek » 07 lip 2011, 0:10

ja znam osobę, która sobie bardzo chwaliła katowicką lingua house. Szkoła uczy angielskiego metodą bezpośrednią (direct english) i ma sporo pozytywnych opinii w necie, takż…e myślę, ż…e moż…e to być dobry wybór.
Fishek
 

Re: Śląsk, Katowice - Szkoły przygotowujące pod FCE/CAE

Postautor: anonaka » 24 wrz 2011, 16:39

Ja mogę jak kolega powyż…ej polecić w Katowicach Lingua House, oddział na ul. Gliwickiej. Solidne kursy, mają trochę metod teraz do wyboru z tego co widziałam, a i dobrze przygotowują do egzaminów Cambridge.
anonaka
 

Re: Śląsk, Katowice - Szkoły przygotowujące pod FCE/CAE

Postautor: naesa » 27 wrz 2011, 18:02

Witam :) Widzę, ż…e polecane są róż…ne szkoły "z tradycją" ale myślę, ż…e dobrze jest zawsze poszukać szkoły, która podejdzie do ucznia indywidualnie i nie potraktuje go jak kolejną osobę dla uzupełnienia braków w grupach i pójdzie na jakość a nie na ilość. Ja trafiłam ostatnio na fajne miejsce - Chapeau-bas. Samo centrum Katowic, małe grupy (6 osób) i naprawdę solidne podejście. Polecam szczególnie na przygotowania do matury :)
naesa
 




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości