OPEN SCHOOL - PROsze o opinie !!!!!

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

OPEN SCHOOL - PROsze o opinie !!!!!

Postautor: jacuch76 » 20 wrz 2008, 20:23

hej
czy ktos moze uczesczal do open school (maja siedziby m.in bielsko-biala, tychy, dabrowa, debica), prosze o opinie
czy warto tam sie zapisac , interesuje mnie kurs przygotowujacy do FCE

pozdrawiam
jacuch76
 


Open School w Krakowie

Postautor: Tomek_Sz » 08 wrz 2011, 2:55

Uczyłem się w Open School w Krakowie i z pełną odpowiedzialnością mogę polecić tą szkołe. Mają bardzo przystępne ceny i fajnych lektorów. Zajęcia były prowadzone w bardzo Ciekawy sposób na zmianę z lektorem i native speaker.
Tomek_Sz
 

JjFhKTjVEu

Postautor: Masaaki » 04 lut 2014, 11:05

The reality is that Praga is just poor. Most parts are regluar blokowiska. For the record, blokowisko is a housing estate consisting of several substandard blocks of flats, usually very dense (each building is ten floors or more), accompanied by a bus stop, a parking, a grocery store, a poorly maintained playground, and some public facility such as a school or a clinic (all of these connected together with pavements, rather than streets). They are relatively unattractive, because Warsaw's business and commercial hub is beyond the river, and the public transport is not as developed. Most blokowiska are also somewhat unpleasant to wander about, because they are ugly and unfriendly in a lot of small ways (for instance, they lack visual cues to help you navigate between blocks).Some older districts of Praga near the river, Szmulki in particular, are essentially slums, with all the inventory that comes with a typical slum. I know that area a bit, as half of my highschool class lived there, and I wouldn't move there if they paid me. That's where most stories about Praga being dangerous come from. However, most people who live there say it's a decent place to live, as long as you keep on good terms with the more colorful part of local population. Most of their dogs are not combat trained, as far as I know.Frakly, I was hoping my humorous intent was made obvious by the warning about hedgehogs, or the part where I said bike signs mark accident sites.
Masaaki
 

Re: OPEN SCHOOL - PROsze o opinie !!!!!

Postautor: lauregold » 09 paź 2014, 20:12

Witam! Odśwież…am temat, ponieważ… nie wiem czy wiecie ale w Poznaniu również… jest Open School, przy Moście Teatralnym. Bardzo duż…o fajnych opinii o nich czytałam i zapisałam się na angielski:) Jestem bardzo mile zaskoczona, ponieważ… mam zagwarantowane na piśmie zdanie egzaminu na certyfikat, a jak nie to zwrot pieniędzy. Mam nadzieję, ż…e jednak zdam:)
lauregold
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 01 paź 2014, 13:17

Re: OPEN SCHOOL - PROsze o opinie !!!!!

Postautor: Krystek95 » 16 paź 2014, 15:06

Zdasz, zdasz:) Open School ma takich lektorów, którzy mają moż…liwość podejść do kursanta indywidualnie i jeśli widzą, ż…e masz z czymś problem, to nie olewają, tylko pomagają. Do tego świetni native speakerzy, a rozmowy z nimi też… wiele dają. Więc spokojnie, ta szkoła to świetna inwestycja.
Krystek95
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 16 paź 2014, 14:58

Re: OPEN SCHOOL - PROsze o opinie !!!!!

Postautor: Ammanda » 31 paź 2014, 12:25

Open School to super szkoła. Ma świetnych lektorów, super native speakerów i naprawde spełnia swoje zadanie - uczy!
Ammanda
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 31 paź 2014, 12:21




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości