speak up dwa moduły odstąpię

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

speak up dwa moduły odstąpię

Postautor: Takajaka » 26 maja 2009, 14:32

Odstąpię z duż…ą zniż…ką dwa moduły kursu języka angielskiego w szkole językowej speak up.
Wykupiłam trzy moduły, ale w międzyczasie zmieniłam pracę i podjęłam studia podyplomowe. Nie mam czasu na naukę. W Speak-up uzyskałam informację, ż…e mogę pozostałe dwa moduły odstąpić cesją. Osoba zainteresowana jeśli nie jest uczniem speak up - napisze test i będzie zakwalifikowana na swój poziom (nie na kontynuację mojego). Jeśli już… uczęszcza na zajęcia - moż…e kontynuować naukę na swoim poziomie.

502-38-07-39
Takajaka
 


NIE POLECAM!

Postautor: pawelprzybysz » 10 gru 2009, 17:57

Speak Up to BANDA oszustów!!!
Nazywam się Paweł Przybysz i mieszkam w Białymstoku. 4 dni temu zadzwonili do mnie aby mnie poinformować, ż…e zostałem wylosowany z pośród ludzi i wygrałem 500zł na kurs języka w szkole Speak Up. Ogólnie nie wierze w takie BREDNIE jak wylosowany, takż…e zapytałem się wprost- Czy będę ponosił jakieś dodatkowe koszty związane z tą nagrodą i czy będę musiał dopłacić aby skorzystać z tej nagrody. Otrzymałem odpowiedż…, ż…e nie będę musiał i ż…e nagrode mogę wykorzystać na dowolny przeze mnie sposób. SKORO tak udałem się wczoraj dnia 9.12.2009 o godzinie 17:30 po nagrodę do Speak Up. Na miejscu oczywiście nikt nie przywitał mnie słowem gratuluje wygranej itp tylko rozpoczeła się typowa promocja szkoły i omawianie jak wyglądają kursy. Jestem osobą cierpliwą takż…e czekałem na moment, w którym usłyszę to po co w gruncie rzeczy tam przyszedłem- czyli o nagrodzie. Minęło jakieś 40 minut wraz ze sprawdzeniem mojej wiedzy w teście komputerowym i zakończeniem prezentacji przez osobę prowadzącą - po czym widząc, ż…e to już… koniec naszej rozmowy musiałem SAM wspomnieć o nagrodzie. Pani odpowiedziała, ż…e nagrode wliczyła już… w koszt kursu za ponad 3500zł na 15 miesięcy. Prawda jest taka, ż…e to nie ŻADNA nagroda W MORDE ZBYSIA tylko KŁAMSTWO! Każ…da osoba, która przychodzi z ulicy otrzyma IDENTYCZNĄ cene kursu bez tak zwanej "nagrody".
Jeż…eli na wstępie szkoła oszukuje klientów i daje mylne informacje to dziękuje za ich usługi chociaż…by byli najlepszą szkołą w Polsce. A prawda jest taka, ż…e NIE JEST! Złodzieje i Kłamcy!
Pani która powiedziała mi o nagrodzie zaproponowała abym przyszedł z kimś znajomym (no tak jasne mam wciągać ludzi do czegoś czego sam nie jestem pewien) Tak jak im wspomniałem w rozmowie telefonicznej- "Jak otrzymam informacje póż…niej wszystko zostanie przekazane drogą "łańcuchową". Nie nawidze oszustów i ludzi, którzy marnują mój czas. Życzę tej firmie UPADŁOŚĆ i BANKRUCTWO.
Dla zainteresowanych jeszcze link odnośnie rezygnacji z kursu
http://www.tvnwarszawa.pl/5425,program.html
pawelprzybysz
 

Re: speak up dwa moduły odstąpię

Postautor: tendelavende » 23 cze 2010, 16:32

wiem, ż…e moż…e to trochę być późno, ale czy ktoś, moż…e autor wie albo mógł podać ile kosztują takie 2 moduły?
tendelavende
 

Re: speak up dwa moduły odstąpię

Postautor: swiezak » 01 lip 2010, 20:31

najprościej byłoby pójść do Speak Up i zapytać :D
swiezak
 




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości