praca na własny rachunek

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

praca na własny rachunek

Postautor: mearad » 11 wrz 2009, 23:03

Mam działalność gospodarczą, jednak dotychczas pracowałam głównie na zlecenie szkół językowych. Chciałabym nawiązać współpracę z firmami bez pośredników i wreszcie zacząć zarabiać godziwe pieniądze. Dałam ogłoszenie w necie o kursach dla firm, jednak odzew jest zerowy. A moż…e Wy macie skuteczne sposoby na bezpośrednie dotarcie do firm ?
mearad
 


Re: praca na własny rachunek

Postautor: xeo » 20 wrz 2009, 4:09

Uderzaj bezpośrednio do firm, nie czekaj aż… sami przeczytają ogłoszenie. Konkurencja już… dawno śpi na wycieraczce, ż…eby rano złoż…yć swoją ofertę szefowi jako pierwsza w kolejce.
xeo
Site Admin | Redakcja angielski.edu.pl
 
Posty: 3320
Rejestracja: 22 kwie 2003, 9:26

Re: praca na własny rachunek

Postautor: Gość » 21 wrz 2009, 23:16

Aż… tak ? Trochę to upokarzające i z "domokrąż…stwem" mi się kojarzy. Hmm...
Gość
 

Fajny portal do nauki słówek angielskiego

Postautor: worldofwords » 10 lut 2010, 7:02

Zapraszamy na www.worldofwords.com.pl - to nowy serwis oferujący innowacyjny sposób nauki słówek siedmiu języków: angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, francuskiego, rosyjskiego i polskiego dla obcokrajowców.
Spróbuj jak to działa, zapamiętasz aż… 40 słów w 15 min - trwale i skutecznie! Zapraszamy!
worldofwords
 

Re: praca na własny rachunek

Postautor: cytrynek » 07 wrz 2010, 3:40

www.worldofwords.com.pl niezly chlam... byk na byku byka goni. a w ogole to wynocha stad! co to za spamowanie??
cytrynek
 




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości