SZKOŁY W KRAKOWIE, KTÓRĄ WYBRAĆ?

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

SZKOŁY W KRAKOWIE, KTÓRĄ WYBRAĆ?

Postautor: Lena** » 25 wrz 2009, 20:23

Witam, bardzo prosiłabym o radę gdzie warto w Krakowie się uczyć i która szkoła najlepiej przygotuje do egzaminów? LINKOLN mi się spodobał a takż…e PROFI-LINGUA, ale wiadomo wszystko w internecie czy na ulotce wygląda dobrze. Jeśli znacie dobrą szkołę, piszcie!!
Lena**
newbie
 
Posty: 13
Rejestracja: 30 sie 2009, 20:57


Slavia - niedrogo, rzetelnie

Postautor: Gość » 27 wrz 2009, 20:45

polecam szkołę Slavia z Krakowa.Niedrogo,małe grupy.Poprostu nie jest to sieciówka i kłada nacisk na jakość a nie ilość.I z tego co widzę,najtaniej za semestr.Sama się tam uczę.Pozdrawiam
Gość
 

Tylko nie PROFI !

Postautor: pantoflara » 28 wrz 2009, 20:57

Strzeż… się przed PROFI ! Okropna sieciówka z zatłoczonymi salami i lektorami bez pomysłu. To nie jest szkoła tylko biznes, w którym naciąga się ludzi, a nie ma się pojęcia o uczeniu. W przypadku tej szkoły sprawdza się powiedzenie - co tanie to drogie.
Co do Lincolna nie wiem, nie byłam, wiem tylko, ż…e to dla odmiany jedna z droż…szych szkół.

Ja chodzę do szkoły ARCHER, ale na Callana więc to co innego, ale mają też… chyba normalne kursy. W każ…dym razie to jest szkoła godna polecenia. Super lektorzy i pełen profesjonalizm.
Słyszałam też… ż…e ILT jestw porządku.
pantoflara
 

Re: SZKOŁY W KRAKOWIE, KTÓRĄ WYBRAĆ?

Postautor: Gość » 29 wrz 2009, 1:32

...a moż…e ktoś uczył się w 3lions??
Gość
 

dobra szkola - ce lingua

Postautor: ally_nka » 29 wrz 2009, 16:51

ja się uczę od dwóch lat w CE LINGUA, dobra szkoła, dbająca o ucznia i to, ż…eby się czegoś nauczył, ż…eby były efekty nauki, a nie tylko wydana kasa. są dodatkowe konwersacje za darmo, materiały edukacyjne, a lektorzy z bardzo dobrym przygotowaniem. polecam
ally_nka
 

Re: SZKOŁY W KRAKOWIE, KTÓRĄ WYBRAĆ?

Postautor: Adam Smok » 05 paź 2009, 18:44

Ja rowniez moge z czystym sumieniem polecic Centrum Edukacji Lingua, mieszczaca sie na os. Bohaterów Września 1a/c w Krakowie. Rzadko spotykana mila atmosfera, fajni lektorzy, potrafiacy takze sluchac uczniow i dostosowywac swoje zajecia do aktualnych ich potrzeb.
Wiecej informacji mozna znalezc na stronie www.cel.com.pl
Polecam
Adam Smok
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 05 paź 2009, 18:24




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości