Academy of new york w W-wie - prosba o opinie

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Academy of new york w W-wie - prosba o opinie

Postautor: Tunisia » 02 gru 2009, 4:01

Planuje zapisac sie do Academy of New York w W-wie. Bede wdzieczna za opinie nt zajec, lektorow i ogolnba ocene.
;)
Tunisia
 


Re: Academy of new york w W-wie - prosba o opinie

Postautor: aldonT » 08 gru 2009, 8:22

Same pozytywy, dla kogos kto ceni jakosc i tylko zajecia z amerykanskim lektorem to jest to miejsce. Naporawde wyjatkowe miejsce...
aldonT
 

Kalla

Postautor: Mareczk » 19 gru 2009, 5:44

Tak jak poprzednik napisał, podejście jest zupełnie inne niż… w innych szkołach językowych. Jeż…eli lubisz być otoczony amerykańskim klimatem to jest miejsce również… dla Ciebie :) :spoko:
Mareczk
 

Re: Academy of new york w W-wie - prosba o opinie

Postautor: HaliMali » 15 sty 2010, 0:04

Grupe mam ok - 4 osoby na moim poziomie. Dopiero teraz widze roznice miedzy lekcjami z polskim i amerykanskim lektorem. Takze generalni jesli ktos szuka kursu gdzie chce poczuc namiastke Stanow i amerykanskiego to polecam te szkole.

Pozdrawiam :spoko:
HaliMali
 

jak dzisiaj placi felberg ?

Postautor: Gość » 26 sty 2010, 23:26

Mam pytanie, czy felberg dalej nie płaci ?
Katowice i Warszawa podobno dalej nie płacą !
Gość
 

Re: Academy of new york w W-wie - prosba o opinie

Postautor: AlisonS » 06 lut 2010, 16:58

Felberg? Przeciez to forum o Academy of New York...

Mam znajoma, ktora namawia mnie na kurs angielskiego w Złotych Tarasach, nie bylam jeszcze zobaczyc jak tam jest, ale chetnie otrzymalabym opinie nt. tej amerykanskiej szkoly jezykowej. Interesuje mnie kurs intensywny jeden na jeden oraz zajecia specjalistyczne z dziedziny prawa.
AlisonS
 

Re: Academy of new york w W-wie - prosba o opinie

Postautor: JanTana » 09 lut 2010, 7:15

Pierwszy raz wystawiam pozytywny komentarz firmie, ktora przekroczyla moje oczekiwania swym bardzo profesjonalnym podejsciem do uslugi, ktora sprzedaje. Po wielu przejsciach (tylko z grzecznosci nie wymienie nazw innych szkol jezykowych) nareszcie trafilam tam, gdzie powinnam byc juz dawno temu. Gratuluje i zycze wielu sukcesow Academy of New York!
JanTana
 

nie polecam tej szkoły!

Postautor: Pawel_123 » 09 lut 2013, 14:36

Moja opinia o szkole angielskiego academy od new york jest jak najbardziej negatywna.. Szkola niczym innym sie od innych nie rozni, a do ucznia i jego poziomu nie przywiazuja wiekszej uwagi, byle tylko wyciagnac kase. Z tego samego powodu nie daja lekcji probnej, aby nikt sie nie przekonal o poziomie nauczania.
Oszukują na promocji, niby jest promocja 40% na kursy konwersacyjne, ktora tak naprawde jest stale, wiec nie jest to zadna promocja, a robia ludziom wode z mozgu??!
Tak samo ich strona internetowa jest zbudowana w ten sposób, ze sa linki do ambasady USA, do New York Times itp, aby kazdy myslał ze maja jakis zwissazek z USA, a tak na prawde to zwykle linki, tak samo do ambasady USA i New York Times na swojej stronie moze zamiescic linki firma sprzedajaca amerykańskie hamburgery! To zwykle linki ktore o niczym nie swiadcza, a maja pokazac ze ta szkola jest elitarna itp, a jest taka jak kazda inna tylko 2-3 razy droż…sza, a nauczycielom za bardzo nie zalezy na uczniach i ich postepach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIE POLECAM!@!
Pawel_123
 

Re: Academy of new york w W-wie - prosba o opinie

Postautor: Gość » 26 lut 2013, 14:08

[quote="Pawel_123"][/quote]

Ileż… zawiści w poście powyż…ej, nawet do linków na www moż…na się przyczepić ehhhh. Pewnie byłaby to wiarygodna opinia, gdyby autor podpisał się pod wpisem. Mnie nauczono, aby nie mówić źle o konkurencji, jednak inni jednak robia inaczej.
Gość
 

Re: Academy of new york w W-wie - prosba o opinie

Postautor: Gość » 26 lut 2013, 15:00

tylko dlaczego uzytkownik Pawel_123 wypisuje pod innymi nickami te sama negatywna opinie? Na pstro napisal pod nickiem Patryk31, a na innym jako Marek82... Moż…e drogi uzytkowniku zaczniesz zachwalać swoją firmę, a nie zaczynasz od oczerniania innych...
Gość
 

Re: nie polecam tej szkoły!

Postautor: wells » 26 lut 2013, 15:11

szkoła ??? wyłudzacze kasy i nic więcej hehehe jak ktoś jest głupi to się da nabrać na te ich " promocje "


Pawel_123 pisze:Moja opinia o szkole angielskiego academy od new york jest jak najbardziej negatywna.. Szkola niczym innym sie od innych nie rozni, a do ucznia i jego poziomu nie przywiazuja wiekszej uwagi, byle tylko wyciagnac kase. Z tego samego powodu nie daja lekcji probnej, aby nikt sie nie przekonal o poziomie nauczania.
Oszukują na promocji, niby jest promocja 40% na kursy konwersacyjne, ktora tak naprawde jest stale, wiec nie jest to zadna promocja, a robia ludziom wode z mozgu??!
Tak samo ich strona internetowa jest zbudowana w ten sposób, ze sa linki do ambasady USA, do New York Times itp, aby kazdy myslał ze maja jakis zwissazek z USA, a tak na prawde to zwykle linki, tak samo do ambasady USA i New York Times na swojej stronie moze zamiescic linki firma sprzedajaca amerykańskie hamburgery! To zwykle linki ktore o niczym nie swiadcza, a maja pokazac ze ta szkola jest elitarna itp, a jest taka jak kazda inna tylko 2-3 razy droż…sza, a nauczycielom za bardzo nie zalezy na uczniach i ich postepach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIE POLECAM!@!
wells
 

Re: Academy of new york w W-wie - prosba o opinie

Postautor: Gość » 26 lut 2013, 21:34

Nie jesteś anonimowy, tak jak myślisz i wpisywanie tutaj negatywnych opinii i tak nic nie zmieni :ban:
Gość
 

szkoła

Postautor: agatkowa » 26 lut 2013, 21:49

Moja siostra chodzi do tej szkoły. Wcześniej uczyła sie prywatnie ale nic z tego nei wychodziło. Z tego co mi mówiła to w tej szkole to co dla niej jest wazne to ze na początku już… załapała akcent, a to jest waż…ne. No i po 3mc nauki da sie go ładnie wyczuć. I ona chwali sobie atmosferę w tej szkole, a to tez jest waż…ne.
agatkowa
 

szkoła

Postautor: fly23 » 27 lut 2013, 21:07

No to teraz jestem w szoku po tym co przeczytalam. Chodze tam od pazdziernika. Absolutnie nie zgadzam sie z tymi negatywnymi wpisami, mysle ze chyba komus tu sie szkoły pomyliły, albo ze w ogóle to konkurencja próbuje coś mieszać, bo absolutnie tak nie jest mam tu na mysli wypowiedzi Pawła. Mam wraż…enie ż…e nie byłes tam ani na jednych zajęciach.
fly23
 

Re: Academy of new york w W-wie - prosba o opinie

Postautor: klarkson » 17 mar 2013, 10:37

A czy mogę przy okazji zapytać Was jak wygląda nauka od strony finansowej ?
Ile sie płaci i jak ? Czy za semestr, za miesiąc ?
klarkson
 

Re: Academy of new york w W-wie - prosba o opinie

Postautor: marco6669 » 01 kwie 2013, 16:22

Polecam wyjazd za granice w celu nauki języka! sama mam zamiar lecieć we wakacje do kuzyn:) Przy okazji trochę pozwiedzać :) www.tanie-loty.com.pl/tanie-loty-do-usa.html <- Moż…e wam się przyda :)
marco6669
 

Re: Academy of new york w W-wie - prosba o opinie

Postautor: cccinka » 10 cze 2013, 12:29

Dla mnie własnie ta polecana szkoła www.academyofnewyork.com jest tą najodpowiedniejszą a to dlatego ze po prostu sama szukałam juz dawno takiego miejsca w którym bede mogła uczyć sie języka od ludzi którzy posługują sie nim na co dzień, a nie od tych którzy tylko go uczą. Tu mam szanse wyłapania odpowiedniego akcentu i mogę być w 100% pewna ze ucze sie od najlepszych.
cccinka
 

kkLUXFanWtu

Postautor: Andrews » 04 lut 2014, 7:28

That's an inventive answer to an inetnestirg question
Andrews
 




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości