lektor z duż…ego miasta

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

lektor z duż…ego miasta

Postautor: profesor 1979 » 29 gru 2009, 6:40

Witam wszystkich,

Jestem lektorem mobile w jednym z miast wojewódzkich. Z uwagą śledzę wypowiedzi na forum i uderzają mnie niektóre stwierdzenia. Mam wraż…enie, ż…e większośc wypowiedzi jest zmanipulowana albo wymyślana przez konkurencję. Nie rozumiem jak moż…na nie wiedzieć, ż…e jako lektor będzie prowadzić się zajęcia 60, 90 albo 120 minutowe i jakie wynagrodzenie sie za to otrzyma. Przecież… funkcjonuja jednolite stawki lektorskie w kązdym oddziale. No chyba, ż…e kogoś to nie interesuje. Każ…dy wie, na co sie godzi. Nie chcę mówić o swoich zarobkach, bo publiczne rozstrząsanie kwestii wynagrodzenia jest conajmniej niekulturalne. Skończyłem studia, otworzyłem działalność i chwalę sobie współpracę z firmą. Jeśli ktoś tego nie rozumie, niech rozwiesza ogłoszenia z drukarki na słupach. Ja robiłem tak przez całe studia.
Z tego, co wiem to firma istnieje już… piąty, czy szósty rok i chyba nie zanosi się na to, ż…e w przyszłym roku stracę pracę, a moi uczniowie lektora. Kto nie chce, niech nie wysyła CV i nie przychodzi na rozmowę. Wszystkim rozsądnym polecam.

Pozdrawiam
profesor 1979
 





Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości