intensywny kurs angielskiego

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

intensywny kurs angielskiego

Postautor: osieml » 04 lut 2010, 8:34

Witam, wiem, ze jest wiele szkół, jedne lepsze drugie gorsze, ale chodzi mi o kurs angieskiego od podstaw ale mocno intensywny. Nie chce walkować jakis podstaw przez 2 miesiace.Nie proponujcie mi jakiś kursów za granicą bo nei o to mi chodzi. Chicalbym zapisać sie od przyszlego roku akademickiego na kurs jednak nie znam wogole angielskiego, lecz nei chce tez powtarzac i am, you are. Chcialbym zeby nauczyciel szybko szedł z tematem.Mam nadzieje, ze mnei zrozumieliscie :)

Chodzi mi o Trojmiasto, ewentualnie Poznan, bo kto wie, moze tam będe :)

Pozdrawiam serdecznie

Łukasz
osieml
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 04 lut 2010, 8:24


Fajny portal do nauki słówek angielskiego

Postautor: worldofwords » 10 lut 2010, 6:54

Zapraszamy na www.worldofwords.com.pl - to nowy serwis oferujący innowacyjny sposób nauki słówek siedmiu języków: angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, francuskiego, rosyjskiego i polskiego dla obcokrajowców.
Spróbuj jak to działa, zapamiętasz aż… 40 słów w 15 min - trwale i skutecznie! Zapraszamy!
worldofwords
 

Re: intensywny kurs angielskiego

Postautor: Gość » 20 lut 2011, 6:57

osieml pisze:Witam, wiem, ze jest wiele szkół, jedne lepsze drugie gorsze, ale chodzi mi o kurs angieskiego od podstaw ale mocno intensywny. Nie chce walkować jakis podstaw przez 2 miesiace.Nie proponujcie mi jakiś kursów za granicą bo nei o to mi chodzi. Chicalbym zapisać sie od przyszlego roku akademickiego na kurs jednak nie znam wogole angielskiego, lecz nei chce tez powtarzac i am, you are. Chcialbym zeby nauczyciel szybko szedł z tematem.Mam nadzieje, ze mnei zrozumieliscie :)

Chodzi mi o Trojmiasto, ewentualnie Poznan, bo kto wie, moze tam będe :)

Pozdrawiam serdecznie

Łukasz


Mam coś akurat dla Ciebie - metodę sugestopedii. Angielski w/g tej metody prowadzą w Kaliszu w biofonie. Co prawda organizują ten kurs dość rzadko, ale warto poczekać. Zresztą sam sprawdź na ich stronie www.biofon.pl
Gość
 

Re: intensywny kurs angielskiego

Postautor: tempurama » 28 lut 2011, 17:24

Myślę, ż…e z takim nastawieniem powinieneś bardziej szukać zajęć indywidualnych. Tylko indywidualne podejście pozwoli Ci przejść szybciej przez coś co łapiesz lepiej, a zwolnić tam gdzie tego potrzebujesz. Co więcej masz moż…liwość wpływania na tematy lekcji. jeśli jeszcze nie wiesz gdzie wylądujesz, moż…esz spróbować skorzystać ze szkoły angielskiego on-line gdzie lekcje odbywają się zawsze tam gdzie Ty jesteś. Podejście jest bardzo wygodne. Proponuje sobie przetestować: tutaj szkoła gdzie jedną konwersacje masz za darmo. Jeśli nie masz, zainstaluj sobie Skype.
tempurama
 

70h konwersacji 1 na 1 z native speakerem w tydzien

Postautor: Pietrus » 18 kwie 2011, 17:45

Jeśli chcesz wykonać wielki postęp w tydzień, rozważ… Angloville. Dlaczego Angloville:

* Najbardziej intensywny program językowy w Polsce
* Ponad 70 h konwersacji „1 na 1” z native speakerami
* Ilość uż…ytego angielskiego w 6 dn = 400 h tradycyjnego kursu
* Styczność z róż…nymi akcentami: brytyjski, amerykański, irlandzki, australijski
* Praktyczne umiejętności językowe (prezentacje, dyskusje, negocjacje)
* Angielska wioska w rekreacyjnym środowisku
* Tylko 12 uczestników z Polski w jednym programie, zawsze 1 native speaker na 1 polskiego uczestnika.

Więcej szczegółów na angielskawioska.pl

Zastanów się :)
Pietrus
 

Re: intensywny kurs angielskiego

Postautor: aksjo » 13 gru 2013, 11:21

Sama szukam metody szybkiej nauki angielskiego, bo wstyd nie umieć dzisiaj. Co prawda nie zależ…y mi ż…eby mieć jakieś certyfikaty, ale dobrze byłoby móc sie dogadać z obcokrajowcem, na wakacjach i takie tam. Znalazłam informacje o metodzie fast languages. Ta metodą uczony jest język angielski i hiszpański. Zgodnie z tym co piszą na stronie, jesli się na prawdę przyłoż…y do nauki to w 5 dni moż…na nauczyć się języka w stopniu komunikatywnym. Wykorzystują przy nauce róż…ne techniki pamięciowe i jakieś matryce. Ja mam chęć spróbować.
aksjo
 

Re: intensywny kurs angielskiego

Postautor: aksjo » 13 gru 2013, 11:23

Sama szukam metody szybkiej nauki angielskiego, bo wstyd nie umieć dzisiaj. Co prawda nie zależ…y mi ż…eby mieć jakieś certyfikaty, ale dobrze byłoby móc sie dogadać z obcokrajowcem, na wakacjach i takie tam. Znalazłam informacje o metodzie fast languages. Ta metodą uczony jest język angielski i hiszpański. Zgodnie z tym co piszą na stronie, jesli się na prawdę przyłoż…y do nauki to w 5 dni moż…na nauczyć się języka w stopniu komunikatywnym. Wykorzystują przy nauce róż…ne techniki pamięciowe i jakieś matryce. Ja mam chęć spróbować.
aksjo
 




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości