Oddam kurs nauki j. angielskiego

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Oddam kurs nauki j. angielskiego

Postautor: BraveRyon » 17 kwie 2010, 2:02

Witam! Jak w temacie chcę ODDAĆ/PRZEKAZAĆ kurs j. angielskiego w Speak-Up'ie, bądź w Empik School. Niestety nie mam czasu i jestem zmuszony odstąpić go komuś.
Chcę po prostu przekazać wszelkie zobowiązania i opłaty innej osobie, nie chcę za to ż…adnych pieniędzy. :)
Kurs obejmuje 2 godziny tygodniowo z lektorem + 2 godziny multimedialne. W razie ominięcia lekcje nie przepadają tylko się przesuwają. Cena za m-c 295 zł w tym takż…e jest moż…liwość 20 min konsultacji z lektorem tygodniowo, są warsztaty z pisowni, czytania i wymowy. :D
BraveRyon
 


Re: Oddam kurs nauki j. angielskiego

Postautor: BraveRyon » 17 kwie 2010, 2:05

BraveRyon pisze:Witam! Jak w temacie chcę ODDAĆ/PRZEKAZAĆ kurs j. angielskiego w Speak-Up'ie, bądź w Empik School w Warszawie. Niestety nie mam czasu i jestem zmuszony odstąpić go komuś.
Chcę po prostu przekazać wszelkie zobowiązania i opłaty innej osobie, nie chcę za to ż…adnych pieniędzy. :)
Kurs obejmuje 2 godziny tygodniowo z lektorem + 2 godziny multimedialne. W razie ominięcia lekcje nie przepadają tylko się przesuwają. Cena za m-c 295 zł w tym takż…e jest moż…liwość 20 min konsultacji z lektorem tygodniowo, są warsztaty z pisowni, czytania i wymowy. :D
BraveRyon
 




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości