Kurs FCE w Warszawie szukam chetnych

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Kurs FCE w Warszawie szukam chetnych

Postautor: stokrotnie2 » 18 wrz 2010, 19:16

Witam,

W tym roku zamierzam zdać egzamin FCE. Tym samym dziś zapisałam się na kurs w szkole językowej. Nie ukrywam, ż…e zarówno strona finansowa, jak i poziom nauczania kursu są dla mnie waż…ne. Aby kurs ruszył w mojej opcji tj. 9 10 osób muszą znaleźć się osoby chętne na ten przedział. Rusza grupa w opcji 4 - 6, jednak jak już… wspomniałam, biorę pod uwagę finanse :( A grupa 9 - 10 to kurs tanszy o prawie 400 zł. Szukam więc osób które również… szukają kursu do egzaminu FCE. Moż…liwe dni i godziny to: wtorki i czwartki od 17:50 do 19:20 i będzie mial 80 godzin cena to 1164 zl.
a szkola to Language Study Center www.lsc.edu.pl
Jak jest ktoś zainteresowany to niech napisze do mnie kora_sz@tlen.pl
pozdrawiam
stokrotnie2
 


..

Postautor: sobicx » 30 cze 2011, 10:47

Zapisałabym się, gdyby to byl kurs w TFLS, bo wiem ż…e tam dobrze przygotowują
sobicx
 

OD jakiego kursu zacząć naukę

Postautor: marcini » 05 lip 2011, 16:34

Witam

Niedawno otrzymałem propozycję z swojej pracy odbycia za darmo szkolenia z języka angielskiego:
Kursy angielskiego
Nigdy nie miałem do czynienia z językiem angielskim i mam zamiar skorzystać z tej oferty. Czy ktoś wcześniej uczył się w

tej szkole i czy warto.
marcini
newbie
 
Posty: 9
Rejestracja: 10 maja 2011, 17:04

Re: Kurs FCE w Warszawie szukam chetnych

Postautor: areczek » 06 lip 2011, 19:16

mogę speak up polecić. naprawdę fajny kurs na luzie. nie ma jakiejś spinki i krzyków :P no poza tym nauczyłem się całkiem sporo. przed certyfikatem też… się zda ;)
areczek
 

fce w tfls

Postautor: edzias » 16 wrz 2011, 19:52

Jestem zadowolona z nauki angielskiego w tfls-ie. Po kursie do fce egzamin był prosty. Bardzo jestem zadowolona. Napewno bym sobie bez kursu nie poradziła. Owszem czasami było cięzko, bo lektorką była wymagająca, ale potrafiła zmobilizować i przekazać wiedzę. Polecam kazdemu kto chce zdawać FCE
edzias
 

Re: Kurs FCE w Warszawie szukam chetnych

Postautor: sebannn » 24 wrz 2011, 15:36

Odradzam archibald i speak up, To najgorsze szkoły. Zero poziomu. masowka i maszynka do zarabiania mpieniedzy
sebannn
 

Re: Kurs FCE w Warszawie szukam chetnych

Postautor: klasyczny2 » 26 wrz 2011, 0:39

sebannn pisze:Odradzam archibald i speak up, To najgorsze szkoły. Zero poziomu. masowka i maszynka do zarabiania mpieniedzy


Wiecej konkretów w sprawie
klasyczny2
 

Re: Kurs FCE w Warszawie szukam chetnych

Postautor: arnold12 » 26 wrz 2011, 16:56

Dokładnie , ja takż…e jestem za krytyką, tylko konstruktywną, więcej szczegółów
arnold12
 

Re: Kurs FCE w Warszawie szukam chetnych

Postautor: wassuj » 09 paź 2013, 11:22

no to jest prawda, trzeba sie przygotowac najlepiej w dobrej szkole typu warszawskie tfls
wassuj
 




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości