Kursy maturalne

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Kursy maturalne

Postautor: LSC_info » 26 lis 2010, 3:07

Witamy!

Rozpoczyna się nabór osób na kursy maturalne - w trybie zwykłym i intensywnym.
Kursy zwykłe w wymiarze 50 godzin 2 x 2 godziny
Kursy intensywne sobotnie (rozpoczyna się co miesiąc: styczeń, luty, marzec lub kwiecień) wymiar 20 godzin

Liczba osób w grupach do 8 osób.

Oferta kursów jest bardzo atrakcyjna zarówno ze względu na cenę oraz na formę zajęć. Szkoła Language Study Center nawiązała współpracę z egzaminatorami maturalnymi, którzy poprowadzą część kursu oraz przekaż…ą uczniom skuteczne strategie, techniki.

Dodatkowo, oferujemy kurs maturalny z konsultacjami. Do wykorzystania po zakończeniu kursu, a przed egzaminem maturalnym.

Więcej informacji na stronie www.lsc.edu.pl w zakładce matura 2011 lub bezpośrednio w szkole Language Study Center. tel. 22.215.87.84

Language Study Center
LSC_info
 


Re: Kursy maturalne

Postautor: saint matin » 28 lis 2010, 2:26

fuck off and die
saint matin
 

Re: Kursy maturalne

Postautor: maturaajjjj » 30 lis 2010, 20:22

Fajny kurs on-line jest tu: http://expressenglish.com.pl/index.php? ... prod_id=94

Nie musisz nigdzie wychodzić, uczysz się wtedy, kiedy masz czas. Cały czas masz dostęp do nauczyciela - na skype czy gg. Repetytorium jest o wiele tańsze od podobnych kursów w realu. No i pani Karpa, która to prowadzi jest b. fajna Kurs obejmuje wszystkie 15 tematów
maturaajjjj
 

Fajny kurs

Postautor: julia1212 » 14 gru 2010, 5:50

Wiesz fajny jest też… ten:

- przygotowanie do matury
- przygotowanie do egzaminów wstępnych

http://www.nexto.pl/rf/pr?p=3108&pid=153598

jest świetny i tylko 22 zł


A tutaj masz jak się szybko uczyć, ż…eby mieć czas na imprezki:)

http://angielski-szybko.like.pl

powodzenia!

mój blog: http://angielskimp3.blox.pl
julia1212
 

Re: Kursy maturalne

Postautor: kolia2 » 07 lis 2011, 23:26

do matury to tylko korki
kolia2
 

Re: Kursy maturalne

Postautor: bloh2 » 01 gru 2011, 17:30

Z tymi korkami to uważ…aj , czasem moż…na trafić na totalne dno, tylko korepetytorzy z polecenia
bloh2
 

Re: Kursy maturalne

Postautor: polite » 01 gru 2011, 18:44

Trzeba uwazac, rzeczywiscie. Najbardziej godni polecenia sa sprawdzeni lektorzy z roznych firm, takich jak np. Mobile English. W Mobile English masz masz czesto profesjonalnego studenta anglistyki, ktory przeszedl trudna i wymagajaca rekrutacje.
Pozdrawiam!
polite
 

Re: Kursy maturalne

Postautor: anulka30 » 05 sty 2012, 17:22

Bez cięzkiej pracy i godzin nauki nic samo nie przyjdzie i nawet najlepsza szkoła nie otworzy głowy i wleje wiedze. Oczywiscie dobra szkoła to podstawa ale i wysiłek musi byc
anulka30
 

Re: Kursy maturalne

Postautor: Nayzwam sie JamesBond » 16 paź 2012, 11:48

maturaajjjj pisze:Fajny kurs on-line jest tu: http://expressenglish.com.pl/index.php? ... prod_id=94

Nie musisz nigdzie wychodzić, uczysz się wtedy, kiedy masz czas. Cały czas masz dostęp do nauczyciela - na skype czy gg. Repetytorium jest o wiele tańsze od podobnych kursów w realu. No i pani Karpa, która to prowadzi jest b. fajna Kurs obejmuje wszystkie 15 tematów



A ja polecam kurs w szkole shamrock. Ucza online. Nie musisz wychodzic z domu. Profesjonalny lektor, dogodne godziny, ktore sam ustalasz z lektorem, no i sam na sam z nauczycielem. Polecam http://www.szkola-shamrock.pl/.. Uczylem sie tam. Na pewno dobrze przygotuja do matury. kurs mozesz rozpoczac kiedy chcesz. :papa:
Nayzwam sie JamesBond
 

Re: Kursy maturalne

Postautor: seba25 » 17 paź 2012, 10:00

a ja tam wolę szkołę stacjonarną. Po długim zastanawianu się i przeglądaniu ofert szkół wybrałem TFLS.Mają chyba najlepszą ofertę z darmowym kursem konwersacyjnym
seba25
 

Re: Kursy maturalne

Postautor: soniker » 27 lis 2012, 15:59

ja tez wole stacjonarne i dlatego po długim szukaniu poszłam do TFLS. Mają akredytacje i wysoki poziom dlatego wiem ze pieniądze nie na darmo płace.


seba25 pisze:a ja tam wolę szkołę stacjonarną. Po długim zastanawianu się i przeglądaniu ofert szkół wybrałem TFLS.Mają chyba najlepszą ofertę z darmowym kursem konwersacyjnym
soniker
 

Re: Kursy maturalne

Postautor: souler » 27 lis 2012, 18:12

Jak dla mnie oprócz TFls, gdzie kursy są na wysokim poziomie warto uderzać do English FOr You, specjalizują się w angielskim, posiadają bardzo dobrych Nativów i super system dualny, gdzie bardzo fajnie współpracują polscy lektorzy z Nativami, zdecydowanie sprawdzona szkoła językowa w Warszawie, mój ulubiony Native to Chad, Nolan i Travis
souler
 

Re: Kursy maturalne

Postautor: stake » 07 gru 2012, 8:43

Czy od drugiego semestru warto zapisać się na kurs maturalny ???
stake
 

Re: Kursy maturalne

Postautor: kasienkaaa » 09 sty 2013, 10:05

moja siostra chodziła do TFLS na kurs do matury i ja tez tam sie zapisze

soniker pisze:ja tez wole stacjonarne i dlatego po długim szukaniu poszłam do TFLS. Mają akredytacje i wysoki poziom dlatego wiem ze pieniądze nie na darmo płace.


seba25 pisze:a ja tam wolę szkołę stacjonarną. Po długim zastanawianu się i przeglądaniu ofert szkół wybrałem TFLS.Mają chyba najlepszą ofertę z darmowym kursem konwersacyjnym
kasienkaaa
 

Re: Kursy maturalne

Postautor: soundi » 09 sty 2013, 11:17

souler pisze:Jak dla mnie oprócz TFls, gdzie kursy są na wysokim poziomie warto uderzać do English FOr You, specjalizują się w angielskim, posiadają bardzo dobrych Nativów i super system dualny, gdzie bardzo fajnie współpracują polscy lektorzy z Nativami, zdecydowanie sprawdzona szkoła językowa w Warszawie, mój ulubiony Native to Chad, Nolan i Travis


Rok temu maiłam dobry kurs do matury w warszawskim English for You, cieszę się, gdyż… nie tylko dobrze zdałam ten egzamin, ale przede wszystkim bardzo poprawiłam się z mówieniem, gdyż… sporo zajęć było właśnie z Nativami. Dzięki temu już… na studiach dostałam pracę ( studiuje zaocznie), polecam tę szkołe, nie tylko ćwiczenia gramatyczne, ale duż…o konwersacji, bardzo ciekawe dodatkoe konwersacje z Nativami
soundi
 

Re: Kursy maturalne

Postautor: zalak » 09 sty 2013, 13:04

Jak się szuka szkoły zajrzyj na forum, zobacz sobie jakiś ranking, np dla mnie Global Trend w Warszawie jest wysoko w tym rankingu, ale są też… inne szkoły
www.speak-point.pl
zalak
 




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości