L2 Language Consulting-co to za szkoła?

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

L2 Language Consulting-co to za szkoła?

Postautor: marta891 » 06 lut 2012, 18:04

Hej,

właśnie z opóźnieniem ;) skończyłam Kolegium Warszawskie i szukam pracy jako lektor angielskiego. Na studiach dawałam trochę korków, ale teraz chyba czas zająć się uczeniem na poważ…nie.

W internecie ogłasza się szkołą L2 Language Consulting, o której nic nie wiem, tylko info ze strony. Czy ktoś z was współpracował z nimi? Jakich stawek mogę się spodziewać za godzinę, ile roboty papierkowej i ogólnie co to jest.

Będę wdzięcznaa za pomoc :prosi:
marta891
 


Re: L2 Language Consulting-co to za szkoła?

Postautor: korki23234 » 10 lut 2012, 7:30

o stawki najlepij zadzwoń i zapytaj...
korki23234
 

Re: L2 Language Consulting-co to za szkoła?

Postautor: oski2 » 12 lut 2012, 0:58

Myślę 30 pln
oski2
 

L2

Postautor: Lektora L2 » 01 cze 2012, 12:35

Stawki są róż…ne, kiedyś były wyż…sze, teraz zabiera się lektorowi po 1-5 zł od stawki za 45 min. Żadnych szkoleń dla lektora, ż…adnej pomocy.
Firma nie wywiązuje się z kontraktu, masz niby metodyków jednak często nie wiesz jaki poziom ma Student, do którego jedziesz.
I oczywiście nie płacą w terminie - kto lubi pracować charytatywnie to jest to firma dla niego.
Lektora L2
 

Re: L2 Language Consulting-co to za szkoła?

Postautor: jassaa » 19 cze 2012, 8:12

Szkoły zeszły z cenami, więc lektor też… zarabia mniej
jassaa
 

Re: L2 Language Consulting-co to za szkoła?

Postautor: Gość » 26 cze 2012, 11:55

Ja też… potwierdzam, nie tylko nie płacą w terminie, ale nawet o tym nie informują, za to wymagania mają.... Kolejna szkoła "krzak", która robi łaskę i "pozwala" pracować.
Gość
 

L2

Postautor: adi1265 » 13 mar 2013, 11:52

współpracowałem z nimi 2 lata. Prawda, iż… kilka razy zdarzyło im się spóźnić z przelewem, ale oprócz tego ż…adnych problemów. Jestem z dolnego slaska i poki co lepszej stawki niz w L2 nie dostalem
adi1265
 




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości