Mobilnaszkola.pl język angielski dla dzieci - opinie

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Mobilnaszkola.pl język angielski dla dzieci - opinie

Postautor: Marta_K » 11 mar 2012, 20:58

Witam wszystkich!
Chciałabym podzielić się z Wami moją pozytywną opinią o mobilnej szkole językowej z Wrocławia.

Czytałam wcześniejszy wątek na forum, pierwsze opinie wyglądają na złośliwe i krzywdzące komentarze konkurencji, nie poparte ż…adnymi konkretami (np jeden tzw. opiniotwórca twierdzi, ż…e był na lekcji próbnej, choć z zasady organizacji szkoły to lekcja przyjeż…dż…a do ucznia ;)

Moja córeczka Asia, uczy się w mobilnej szkole już… drugi rok i jest bardzo zadowolona, ja takż…e bo lekcje odbywają się u nas w domu, dwa razy w tygodniu. Lektorka, Pani Magda jest osobą kompetentną i zawsze dobrze przygotowaną do zajęć, przyjeż…dż…a o czasie, a gdy coś jej wypadanie zawsze da znać odpowiednio wcześniej. Uczy też… przy okazji dwie koleż…anki Asi z klasy, zajęcia ma zaraz po mojej Asi klatkę obok, co jak twierdzi jest dla niej wygodne i opłacalne.

Tak więc jeśli chcecie by Wasze dzieci uczyły się języków w dobrej i sprawdzonej szkole, sprawdźcie ofertę mobilnej szkoły językowej,
moż…e nie jest najtańsza, ale na pewno godna zaufania.
więcej informacji na www.mobilnaszkola.pl

pozdrawiam
Marta
Marta_K
 


Re: Mobilnaszkola.pl język angielski dla dzieci - opinie

Postautor: Macin » 14 mar 2012, 20:28

Hej!
Ja też… mogę polecić mobilną szkołę jako wygodne rozwiązanie dla rodziców, którzy chcą by dzieci skutecznie nauczyły się języka.
My uczymy nasze córeczki już… prawie dwa lata, dziewczynki mimo dwu letniej róż…nicy wieku uczą się razem. Jest to rozwiązanie korzystne finansowo gdyż… lekcja jest tańsza, jest wygodne bo zajęcia odbywają się u nas w domu, po szkole, i jest skuteczne, ponieważ… postępy w nauce języka są duż…o większe niż… w przypadku polegania jedynie na zajęciach w szkole.
Myślę ż…e to bardzo dobre rozwiązanie
pozdrawiam wszystkich angielskojęzycznych ;)
Macin
 

Re: Mobilnaszkola.pl język angielski dla dzieci - opinie

Postautor: Vstorm » 19 mar 2012, 18:57

Witam!
Nie często piszę opinie, ale dla mobilnej szkoły zrobię wyjątek. Od prawie trzech lat moja Agatka uczy się z mobilną szkoła, na początku nazywało się to mobilna szkła językowa Happy Hours, potem nazwa się zmieniła. O ile dobrze pamiętam chodziło o kwestie praw autorskich. Od początku jest jedna i ta sama lektorka, bardzo dobrze dobrana do mojej nadpobudliwej córy. Agatka bardzo lubi uczyć się angielskiego. Ja z ż…oną jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru szkoły i metody nauczania. Niema ż…adnych problemów, nauka idzie sprawnie a dla nas to bardzo wygodne rozwiązanie.
Vstorm
 

Re: Mobilnaszkola.pl język angielski dla dzieci - opinie

Postautor: klakier124 » 20 mar 2012, 7:20

Jaaaaaaassssnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeee....
klakier124
 

Re: Mobilnaszkola.pl język angielski dla dzieci - opinie

Postautor: Klastin » 22 mar 2012, 15:40

Ja polecam! ;)
Klastin
 

Re: Mobilnaszkola.pl język angielski dla dzieci - opinie

Postautor: klakier124 » 22 mar 2012, 16:52

Ja polecam wpisywanie opinii przez wlascicieli szkol podajacych sie za klientow... ;)
klakier124
 

Re: Mobilnaszkola.pl język angielski dla dzieci - opinie

Postautor: Yvet » 28 mar 2012, 4:07

Witam!
Moja koleż…anka jest lektorem w mobilnej szkole, z tego co wiem to jest zadowolona, prowizje mają najmniejszą ze szkół we Wrocławiu, niema problemu z metodyką, ani sposobem na "trudnego" ucznia...
Yvet
 

Re: Mobilnaszkola.pl język angielski dla dzieci - opinie

Postautor: LaScala » 05 kwie 2012, 13:06

ja w mobilnej szkole uczę moje dzieci, Monikę - 8 i Sylwie - 5, obie dziewczynki są zadowolone z nauczycielki, nauka idzie sprawnie, Monika podciągnęła się z trójek na pięteczki. Ja nie mam zastrzeż…eń, jest to bardzo wygodna metoda nauczania, mogę z czystym sumieniem polecić....
LaScala
 

Re: Mobilnaszkola.pl język angielski dla dzieci - opinie

Postautor: Aamelka » 22 kwie 2012, 18:18

hej to @ll!
serdecznie polecam mobilnaszkola.pl uczę się angielkiego już… trzeci rok i jestem bardzo zadowolona! Moje oceny poprawiły się bardzo, nie jestem jeszcze najlepsza w klasie ale niewiele mi już… brakuje ;)
pozdrawiam!
Amelka
Aamelka
 

Re: Mobilnaszkola.pl język angielski dla dzieci - opinie

Postautor: klakier124 » 23 kwie 2012, 7:05

Aamelka pisze:hej to @ll!
serdecznie polecam mobilnaszkola.pl uczę się angielkiego już… trzeci rok i jestem bardzo zadowolona! Moje oceny poprawiły się bardzo, nie jestem jeszcze najlepsza w klasie ale niewiele mi już… brakuje ;)
pozdrawiam!
Amelka


:hahaha: :hahaha: :hahaha:
klakier124
 

Re: Mobilnaszkola.pl język angielski dla dzieci - opinie

Postautor: WiewióraL » 02 maja 2012, 18:55

o mobilnej szkole znam tylko pozytywne opinie, u mojej Kasi w klasie trzy dziewczynki uczą się na zajęciach domowych, wszystkie już… kilka lat, wszystkie zadowolone kontynuują naukę i na razie nic nie zanosi się na zmianę, polecam!
WiewióraL
 

Re: Mobilnaszkola.pl język angielski dla dzieci - opinie

Postautor: klakier124 » 11 maja 2012, 16:53

Whether we’re shopping for corn flakes, concert tickets or a honeymoon in Paris, the Internet has changed how we decide what to buy. Today we’re all digital explorers, seeking out online ratings, social media-based peer reviews, videos, and in-depth product details as we move down the path to purchase. Marketing has evolved and modern marketing strategies have to evolve with the changing shape of shopping.
klakier124
 

Re: Mobilnaszkola.pl język angielski dla dzieci - opinie

Postautor: BadSanta » 23 maja 2012, 3:39

ja uczę się już… drugi semestr, dziś poleciłem mobilną szkolę z Wrocławia mojemu koledze, wspomniał, ż…e słyszał coś niepochlebnego na temat szkoły. Poleciłem samemu sprawdzić a nie czytać co ludzie piszą, bo to nie zawsze jest uczciwe, ja spokojnie mogę mobilną szkołę polecić, ale najlepiej sprawdzić samemu, chyba wciąż… lekcja próbna jest darmowa...
BadSanta
 

Re: Mobilnaszkola.pl język angielski dla dzieci - opinie

Postautor: Idiomy » 23 maja 2012, 22:18

Ja też… polecam. W tej szkole uczy się cała moja rodzina (oprócz mojego starego), kilka koleż…anek z gimnazjum i mój chomik. Wszyscy są bardzo zadowoleni, nie liczywszy mojej babci, która niczego się nie nauczyła przez 4 semestry, ale lekarze mówią, ż…e prawdopodobnie jest to spowodowane jej problemami ze słuchem oraz postępującą chorobą Alzheimera.
Jest to oczywiście pod każ…dym względem bardzo profesjonalna szkoła z bardzo bardzo super dobrą kadrą nauczycielską, składającą się wyłącznie ze studentek Uniwersytetu Wrocławskiego, który jest jednom z najlepszych uczelni wyż…szych w Polsce, a wydział Filologii zajmował przez pięć ostatnich lat pierwsze miejsce w rankingu najlepszych wydziałów tygodnika Wprost. Zapraszamy na ulicę Hutniczą 62! Pozdrawiam,
Idiomy
 

Re: Mobilnaszkola.pl język angielski dla dzieci - opinie

Postautor: Marikas » 23 lip 2012, 10:19

Hejka!
Ja wraz z rokiem szkolnym zakończyłam naukę w mobilnej szkole,
zastanawiam się nad przyszłym rokiem,
i chyba jestem na tak...
szukam jeszcze atrakcyjniejszych ofert, ale wygodniejszej formy nauki chyba nie znajdę ;)
Marikas
 

Re: Mobilnaszkola.pl język angielski dla dzieci - opinie

Postautor: Tymbarak » 03 sie 2012, 13:46

Myśle ze to bardzo fajna forma nauki, jeśli kogoś stać :)
Tymbarak
 

Re: Mobilnaszkola.pl język angielski dla dzieci - opinie

Postautor: Ghosti » 15 sie 2012, 11:01

czy kogoś stać? zależ…y czy kogoś stać na nieefektywną naukę w grupie. Oczywiście sporo zależ…y od indywidualnego samozaparcia i motywacji, a z tym bywa baardzo róż…nie :)
Ghosti
 

Re: Mobilnaszkola.pl język angielski dla dzieci - opinie

Postautor: Geniusis » 25 sie 2012, 7:28

Hej!
Ja właśnie zastanawiam się nad mobilną szołą, uczy się tam moja koleż…anka i to od niej mam polecenie, gdyż… jest zadowolona z takiej formy nauki.
Nie chcę korzystać ze szkół stacjonarnych, chcę się uczyć w domu. Sama niestety nie daje rade bo brak mi samozaparcia ;)
Jeszcze zostało kilka dni wakacji, ale z mojego rozpoznania wynika, ż…e to mobilna szkola to dobra opcja
Geniusis
 

Re: Mobilnaszkola.pl język angielski dla dzieci - opinie

Postautor: jojoja » 04 wrz 2012, 7:51

miałem zajęcia u mnie w domu dwa lata temu z nauczycielką z mobilna szkołą i było fajnie, duż…o się nauczyłem, w zeszłym roku niestety nie, i ż…ałuje... mam nadzieje, ze w tym roku uda mi się nakręcić rodziców na lekcje w mobilnej, bo było fajnie
jojoja
 

Re: Mobilnaszkola.pl język angielski dla dzieci - opinie

Postautor: Totomato » 29 wrz 2012, 18:18

Hej!
Biorę lekcje dla mojej Poli już… drugi rok i na ten semestr też… przedłuż…am.
Jestem bardzo zadowolona z formuły prowadzonych zajęć i ich jakości, mogę śmiało polecić wszystkim zainteresowanym!
Totomato
 

Re: Mobilnaszkola.pl język angielski dla dzieci - opinie

Postautor: soul22 » 12 paź 2012, 8:34

Zawsze moż…na zajrzeć do netu np. English By Phone, polecam szkołę intrnetową
soul22
 

Re: Mobilnaszkola.pl język angielski dla dzieci - opinie

Postautor: Monalizaa » 13 paź 2012, 18:14

ja też… polecam mobilną szkołę! świetna metoda na naukę języka!
Monalizaa
 

Re: Mobilnaszkola.pl język angielski dla dzieci - opinie

Postautor: krakier » 16 paź 2012, 15:50

pitolicie
krakier
 

Re: Mobilnaszkola.pl język angielski dla dzieci - opinie

Postautor: morningbird » 12 lis 2012, 17:32

elo!
mam lekcje w domu w mobilnej szkole już… miesiąc i w tym roku w szkole prymuje na angielskim,
niezła frajda!

:)
morningbird
 

Re: Mobilnaszkola.pl język angielski dla dzieci - opinie

Postautor: snailer » 06 gru 2012, 19:39

morningbird pisze:elo!
mam lekcje w domu w mobilnej szkole już… miesiąc i w tym roku w szkole prymuje na angielskim,
niezła frajda!

:)


Tak w domu to jak przychodzą jakieś dzieciaki w grupie, czy co ??
snailer
 

Re: Mobilnaszkola.pl język angielski dla dzieci - opinie

Postautor: morningbird » 06 gru 2012, 21:09

ja akurat mam sama, ale u sasiadki uczy sie rodzeństwo razem
morningbird
 

Re: Mobilnaszkola.pl język angielski dla dzieci - opinie

Postautor: sissyone » 28 gru 2012, 22:17

morningbird pisze:ja akurat mam sama, ale u sasiadki uczy sie rodzeństwo razem


witam!
Moja opinia o mobilnej szkole jest bardzo pozytywna. Moje dziecko uczy się w mobilnej szkole trzeci rok i jestem zadowolona zarówno z jakości nauczania języka, komfortu dostępu do usługi jak i cen...
polecam
sissyone
 

Re: Mobilnaszkola.pl język angielski dla dzieci - opinie

Postautor: Marcelinii » 02 lut 2013, 10:48

Mi bardzo odpowiada mobilna szkoła, dogodne terminy i brak problemów z dojeż…dż…aniem do szkoły parkowaniem itp. Cena i jakość zadowalające, w zasadzie nic oddać nic ując ;)
Marcelinii
 

Re: Mobilnaszkola.pl język angielski dla dzieci - opinie

Postautor: czarek1976 » 09 mar 2013, 14:04

polecam mobilnaszkola.pl jako bardzo sprawną, efektywna i relatywnie nie drogą metodę nauczania!
czarek1976
 

Re: Mobilnaszkola.pl język angielski dla dzieci - opinie

Postautor: kisses » 21 mar 2013, 0:35

Zlecę pisanie postów oraz komentowanie istniejących już…, posty muszą być unikalne oraz muszą wnosić cos do rozmowy, zachęcać do kolejnych wypowiedzi itp.
kisses
 

Re: Mobilnaszkola.pl język angielski dla dzieci - opinie

Postautor: natalia3257 » 26 cze 2013, 12:23

Dziecko mojej koleż…anki uczyło się z kolei w Krośnie w Active Learning w z tego co wiem była bardzo zadowolona. Nauczyciele byli bardzo rzetelni i widać było, ż…e chcą czegoś nauczyć dzieci - przynajmniej tak mówiła koleż…anka. Zajęcia odbywały się w grupie, co bardzo dobrzy wpływa na jego relacje między ludźmi. Jeż…eli ktoś byłby zainteresowany to podaje link:
http://www.active-learning.pl/angielski-dladzieci.html
Sama mam zamiar zapisać tam swoją pociechę. :)
natalia3257
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 18 cze 2013, 8:35




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości