Inter Lang&Text Kraków - kursy angielskiego prawniczego

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Inter Lang&Text Kraków - kursy angielskiego prawniczego

Postautor: KingaP. » 17 maja 2012, 16:47

Hej

Podczas Konferencji Prawa Podatkowego miałam okazje uczestniczyć w lekcji pokazowej języka angielskiego dla prawników szkoły Inter Lang&Text. Ta jedna godzina zrobiła na mnie duż…e, pozytywne wraż…enie. Wiem, ż…e mają kurs Legal English wakacyjny, czy ktoś z Was miał miał już… okazję uczęszczać tam na inne kursy prawnicze w ciągu roku? Do tej pory tylko 1 z moich koleż…anek tam chodziła i wypowiadała się pochlebnie ale chętnie usłyszę zdanie innych osób? Zależ…y mi na opiniach ponieważ… na 1 rzut oka wszystko wygląda super, zajęcia mam w centrum co dla mnie osobiście jest waż…ne, sekretariat wydawał się kompetentny i miły, sale lekcyjne boskie a i cena jest sensowna. Tyle, ż…e już… kiedyś się nacięłam na podobny kurs w innej szkole i byłam zniesmaczona poziomem takż…e teraz wolę być przezorna :)
KingaP.
 


Re: Inter Lang&Text Kraków - kursy angielskiego prawniczego

Postautor: mecenass » 13 cze 2012, 16:59

Witam

2 ostatnie lata uczestniczyłem tam w kursach Legal English. Nie wiem jak wygląda to gdzie indziej (kursy specjalistyczne nie ogólne), ale ja de facto nie miałem ż…adnych zastrzeż…eń. Poziom merytoryczny naprawdę zadowalający. Jedyne 2 rzeczy jakie według mnie mogli by w ILT poprawić to... 1) większa ilość zajęć z tablicami interaktywnymi 2) łatwiejsza nazwa firmy, ponieważ… Inter Lang&Text jest trochę za długie i trudne..

Mam nadzieję, ż…e moja opinia była pomocna

Pozdrawiam
mecenass
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 13 cze 2012, 15:58

Re: Inter Lang&Text Kraków - kursy angielskiego prawniczego

Postautor: KingaP. » 19 cze 2012, 15:27

Hej

Wczoraj się zapisałam. Zajęcia zaczynają się niedługo, więc za jakiś czas na pewno napisze jakie wraż…anie i czy warto polecić naukę w ILT czy nie.
KingaP.
 

Re: Inter Lang&Text Kraków - kursy angielskiego prawniczego

Postautor: awoiama » 21 cze 2012, 19:30

jak w warszawie i chodzi o specjalistyczny test to na pewno warto polecić TFLS, są w centrum i mają dobrych specjalistycznych lektorów
awoiama
 




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości