Szkoły językowe w Trójmieście.

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Szkoły językowe w Trójmieście.

Postautor: Gość » 07 lip 2012, 11:38

Witam,

Bardzo proszę o opinie odnośnie szkół językowych w Trójmieście - które polecacie?

Chciałam wrócić do nauki języka angielskiego, który ostatnio praktycznie uż…ywałam w przygotowaniach do matury tj jakieś 5 lat temu. Ponadto, chciałabym rozpocząć naukę języka niemieckiego od podstaw.

Osobiście uczęszczałam do Empik'u jednak bardzo się zawiodłam, lekcje były nudne, wręcz podręcznikowe. Lektorka miałam w sobie minimum energii a sposób w jaki przekazywała nam "wiedzę" wskazywał, ż…e zdecydowanie wybrała zły zawód.

Słyszałam dobre opinie o Profi lingua - co nie powiem, ż…e mnie mocno zdziwiło - moż…e ktoś z "praktyką" po tej szkole moż…e się wypowiedzieć?

Również… doczytałam się pozytywnych zdać o Speak up jednak forma nauki, poprzez brak harmonogramu zajęć, brak wymaganej systematyczności odpycha mnie od wyboru tej szkoły.


Będę wdzięczna za każ…dą opinię.

Pozdrawiam
Gość
 


Re: Szkoły językowe w Trójmieście.

Postautor: sakku » 07 lip 2012, 19:32

Moż…e właśnie Profi Lingua
sakku
 

Re: Szkoły językowe w Trójmieście.

Postautor: miara » 12 lip 2012, 17:42

Co do Speak up to opinie są podzielone. Generalnie bardzo wiele osób jest rozczarowanych, bo o ile w ulotce wygląda wszystko pięknie, to w praktyce nauka bez lektora to nie to, elastyczne godziny też… bardziej demoblilizują niż… zmuszają do systematyczności.

Ze szkół godnych polecenia w Gdańsku jest English Unlimited i British School.

YMMV
miara
 

Re: Szkoły językowe w Trójmieście.

Postautor: bajango » 13 lip 2012, 0:09

miara pisze:Co do Speak up to opinie są podzielone. Generalnie bardzo wiele osób jest rozczarowanych, bo o ile w ulotce wygląda wszystko pięknie, to w praktyce nauka bez lektora to nie to, elastyczne godziny też… bardziej demoblilizują niż… zmuszają do systematyczności.

Ze szkół godnych polecenia w Gdańsku jest English Unlimited i British School.

YMMV


Z dugiej strony oferują elastyczność kursów
bajango
 

Re: Szkoły językowe w Trójmieście.

Postautor: miara » 15 lip 2012, 11:44

bajango pisze:Z dugiej strony oferują elastyczność kursów


Która, tak jak pisałem, wielu bardziej demoblilizuje niż… sprzyja nauce.
miara
 




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości