Szkoła godna polecenia w Warszawie - Ochota albo Włochy

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Szkoła godna polecenia w Warszawie - Ochota albo Włochy

Postautor: Młody123 » 01 paź 2012, 13:11

Witam. Chciałbym się zapisać na kurs języka angielskiego w Warszawie, najlepiej w którejś dzielnicy jak z tematu. Niedawno się przeprowadziłem i nie wiem jakie tu są dobre szkoły. Proszę o pomoc w wyborze. Z góry dziękuję za pomoc. :)
Młody123
 


Re: Szkoła godna polecenia w Warszawie - Ochota albo Włochy

Postautor: garnin » 01 paź 2012, 19:45

Lepiej podjechać 10 min dalej do śródmieścia i masz tam szkołę najlepszą w wawie- TFLS. Mają najlepszych lektorów , potrafią przygotowac do egzaminów i dają gwarancję zdania egzaminów.
garnin
 

Re: Szkoła godna polecenia w Warszawie - Ochota albo Włochy

Postautor: aluane » 03 paź 2012, 18:03

a to prawda akurat, tfls bardzo dobrze przygotowuje i warto sprawdzić tę szkołę bez dwóch zdań
aluane
 

Re: Szkoła godna polecenia w Warszawie - Ochota albo Włochy

Postautor: symfonia22 » 03 paź 2012, 22:52

Mieszkam w Mińsku Mazowieckim, jednak zdecydowałam się zapisać do English For You w Wawie , gdyż… szkoła ta oferuje cos innego, czyli daje moż…liwości pogadania sobie, każ…demu chyba o to chodzi najbardziej. W English For You podoba mi się, ż…e mogę mówić, chociaż… mam z tym wielki problem polecam. Pozro dla Nolana, wyjątkowy Native z USa, ale też… Justyna Borsuk potrafi przekazać gramatykę. Fajny ten system z dwoma lektorami, polski gramatyka i anglojęzyczny konwersacje
symfonia22
 

Re: Szkoła godna polecenia w Warszawie - Ochota albo Włochy

Postautor: pizzer » 04 paź 2012, 19:19

mnie przygotowali do FCE :hura:

aluane pisze:a to prawda akurat, tfls bardzo dobrze przygotowuje i warto sprawdzić tę szkołę bez dwóch zdań
pizzer
 

Re: Szkoła godna polecenia w Warszawie - Ochota albo Włochy

Postautor: kowyy » 12 paź 2012, 10:05

Dla takich osób dobrym pomysłem mogą być zajęcia via internet
kowyy
 

Re: Szkoła godna polecenia w Warszawie - Ochota albo Włochy

Postautor: agronomand » 12 lis 2012, 1:18

jak ma być tanio to moż…e samemu? Jak ma być dobrze, to w wawie dobre jest TFLS
agronomand
 

Re: Szkoła godna polecenia w Warszawie - Ochota albo Włochy

Postautor: ark1 » 06 gru 2012, 17:48

kowyy pisze:Dla takich osób dobrym pomysłem mogą być zajęcia via internet


Zajęcia indywidualne mogą być odpowiedzią na temat
ark1
 

Re: Szkoła godna polecenia w Warszawie - Ochota albo Włochy

Postautor: ferker » 02 sty 2013, 15:30

popieram, w tfls mają bardzo odbrych lektorów i atrakcyjne ceny.

pizzer pisze:mnie przygotowali do FCE :hura:

aluane pisze:a to prawda akurat, tfls bardzo dobrze przygotowuje i warto sprawdzić tę szkołę bez dwóch zdań
ferker
 

Re: Szkoła godna polecenia w Warszawie - Ochota albo Włochy

Postautor: zaarr » 03 sty 2013, 12:16

symfonia22 pisze:Mieszkam w Mińsku Mazowieckim, jednak zdecydowałam się zapisać do English For You w Wawie , gdyż… szkoła ta oferuje cos innego, czyli daje moż…liwości pogadania sobie, każ…demu chyba o to chodzi najbardziej. W English For You podoba mi się, ż…e mogę mówić, chociaż… mam z tym wielki problem polecam. Pozro dla Nolana, wyjątkowy Native z USa, ale też… Justyna Borsuk potrafi przekazać gramatykę. Fajny ten system z dwoma lektorami, polski gramatyka i anglojęzyczny konwersacje


Ile trzeba liczyć czasu na przygotowanie się do FCE w English For You
zaarr
 

Re: Szkoła godna polecenia w Warszawie - Ochota albo Włochy

Postautor: adult4 » 04 mar 2013, 11:18

Faktycznie lepiej jest podjechac troche dalej ale mieć zajęcia w dobrej szkole.


ferker pisze:popieram, w tfls mają bardzo odbrych lektorów i atrakcyjne ceny.

pizzer pisze:mnie przygotowali do FCE :hura:

aluane pisze:a to prawda akurat, tfls bardzo dobrze przygotowuje i warto sprawdzić tę szkołę bez dwóch zdań
adult4
 

Re: Szkoła godna polecenia w Warszawie - Ochota albo Włochy

Postautor: oriel » 05 mar 2013, 8:49

Ja nie mieszkam w Wawie, lecz w Piastowe, warto jednak wybrać sobie coś w Warszawie, gdyż… jest tu duż…a konkurencja i sprawia, ż…e poziom kursów jest na wyż…szym poziomie, jak akurat po raz drugi obstawiam English for You, gdyż… zależ…y mi przede wszystkim na rozmawianiu po angielsku, a to dają lekcje z róznymi Nativami. Trzeba jakoś się dogadywać , gdyż… taka osoba nie mówi po polsku
oriel
 

Re: Szkoła godna polecenia w Warszawie - Ochota albo Włochy

Postautor: Anetka0408 » 05 mar 2013, 19:58

To tak jak ze studiami. Jak chcesz chodzić do najlepszej szkoły to odległość nie ma znaczenia. Ja do TFLS dojeż…dż…am z Wyszkowa. Mnie interesują najlepsze szkoły i wiem ze jak zdam dobrze maturę do dostanę się też… do najlepszej uczelni :hura:


adult4 pisze:Faktycznie lepiej jest podjechac troche dalej ale mieć zajęcia w dobrej szkole.


ferker pisze:popieram, w tfls mają bardzo odbrych lektorów i atrakcyjne ceny.

pizzer pisze:mnie przygotowali do FCE :hura:

aluane pisze:a to prawda akurat, tfls bardzo dobrze przygotowuje i warto sprawdzić tę szkołę bez dwóch zdań
Anetka0408
 

Re: Szkoła godna polecenia w Warszawie - Ochota albo Włochy

Postautor: dertyu » 06 mar 2013, 13:27

Mam fart mieszkać w Warszawie i takż…e trafiłam do English For You, mnie najbardziej podobała się lektorka Ania Zukowska, jest pasjonatką prowadzenia zajęć, całe mnóstwo dodatkowych materiałów. Każ…da lekcja nie było tylko nauką angielskiego, ale takż…e czasem gdzie dowiadywaliśmy się sporo o krajach anglojęzycznych, zwłaszcza z osobami anglojęzycznymi. Waż…ne rzeczywiście, ż…e grupki były niewielkie, ż…e wszyscy byliśmy w jednym wieku, czasami nawet po zajęciach biegaliśmy do pubu. English For You to szkoła gdzie w miły i skuteczny sposób moż…na poznać jezyk angielski
dertyu
 

Re: Szkoła godna polecenia w Warszawie - Ochota albo Włochy

Postautor: gzdyk » 16 mar 2013, 11:05

Jakaś dobra szkoła w Modlinie, coś wiadomo ???
gzdyk
 

Re: Szkoła godna polecenia w Warszawie - Ochota albo Włochy

Postautor: swort2 » 19 mar 2013, 11:07

Polecam jednak trochę dojechać do Warszawy, wybór szkól jest większy
swort2
 

Re: Szkoła godna polecenia w Warszawie - Ochota albo Włochy

Postautor: moniaska » 19 mar 2013, 20:19

swort2 pisze:Polecam jednak trochę dojechać do Warszawy, wybór szkól jest większy

Zgadzam się, lepiej dojechać do Wawy i mieć pewność, ż…e nie uczysz się w byle jakiej szkole. Ja osobiście myślę, ż…e warto zapisać się do TFLS. Mają bardzo dobrych lektorów i wysoki poziom.
moniaska
 

Re: Szkoła godna polecenia w Warszawie - Ochota albo Włochy

Postautor: hioser » 20 mar 2013, 11:54

Tez jestem zdania, ż…e lepiej podjechać , aby dostać wysoka jakość kursu
hioser
 

Re: Szkoła godna polecenia w Warszawie - Ochota albo Włochy

Postautor: pocahontas » 20 mar 2013, 20:30

To prawda, lepiej się przemęczyć trochę z dojazdem, ale zapłacić za kurs warty swojej ceny. Ja dojeż…dż…am z Legionowa do szkoły TFLS. Bardzo dobra szkoła, czytałam wiele dobrych opinii na temat tej szkoły i nie ż…ałuje swojeg wyboru.
pocahontas
 

Re: Szkoła godna polecenia w Warszawie - Ochota albo Włochy

Postautor: adeek » 25 mar 2013, 13:25

Też… wolę dojechać, z Ursynowa chodze do English For You, mam blisko do metra, ale najważ…niejsze, ż…e trafiłem wreszcie na dobrą szkołę językową. Kursy zawsze oferują sporo konwersacji i to jest dla mnie najbardziej wartościowe, przygotowują mnie do CAE, ale cieszę zwyczajnie ż…e mam moż…liowść kontaktu z dobrymi Nativami
adeek
 

Re: Szkoła godna polecenia w Warszawie - Ochota albo Włochy

Postautor: tommyl » 27 mar 2013, 15:12

Jestem tego samego zdania, odległość jest drugorzędna sprawa
tommyl
 

Re: Szkoła godna polecenia w Warszawie - Ochota albo Włochy

Postautor: doory » 01 kwie 2013, 11:48

tommyl pisze:Jestem tego samego zdania, odległość jest drugorzędna sprawa


Wolę chodzić gdzie jest bliż…ej, ale stawiam na jakość, więc trochę muszę dojechać
doory
 

Re: Szkoła godna polecenia w Warszawie - Ochota albo Włochy

Postautor: maddrek » 03 kwie 2013, 20:30

A ja chodziłem po domem i była poraż…ka, wolę jednak dopłacić i mieć jakość
maddrek
 

moż…e online?

Postautor: AniaEdu » 09 kwie 2013, 11:31

Moż…e dobra szkoła online? Nie trzeba dojeż…dż…ac, a jakoś świetna :) Polecam próbną lekcje za darmo www.edueduonline.pl

oriel pisze:Ja nie mieszkam w Wawie, lecz w Piastowe, warto jednak wybrać sobie coś w Warszawie, gdyż… jest tu duż…a konkurencja i sprawia, ż…e poziom kursów jest na wyż…szym poziomie, jak akurat po raz drugi obstawiam English for You, gdyż… zależ…y mi przede wszystkim na rozmawianiu po angielsku, a to dają lekcje z róznymi Nativami. Trzeba jakoś się dogadywać , gdyż… taka osoba nie mówi po polsku
AniaEdu
newbie
 
Posty: 16
Rejestracja: 09 kwie 2013, 10:44

Re: Szkoła godna polecenia w Warszawie - Ochota albo Włochy

Postautor: Klara777 » 09 kwie 2013, 18:13

Fajne szkolenia moż…na znaleźć tutaj. Już… nieraz korzystałam i mogę polecić gorąco.
Klara777
 

Re: Szkoła godna polecenia w Warszawie - Ochota albo Włochy

Postautor: idood1 » 29 kwie 2013, 10:25

Zgadzam sie jakość i metoda, potem lokalizacja, takie powinno być kryterium wyboru szkoły
idood1
 

Re: Szkoła godna polecenia w Warszawie - Ochota albo Włochy

Postautor: allelle » 04 maja 2013, 13:26

Zwłaszcza jak szkoła jest przy metrze, moż…na sobie podjechać
allelle
 

Re: Szkoła godna polecenia w Warszawie - Ochota albo Włochy

Postautor: ekorekot » 21 maja 2013, 22:24

Dobra szkoła na wysokim poziomie to połowa sukcesu. Dla mnie liczy sie aby nauczyc sie poprawnie mówić a nie "kali kochac kali lubic " dlatego wybrałam szkołe TFLS w której mam zajecia z polskim lektorem 2 razy w tygodniu po 3 godziny i w piątki mam zajęcia dodatkowe z nativem na których uczę się wymawiac, akcentu. Dobre to jest tez aby przełamać barierę w mówieniu. Bardzo fajna sprawa.

pocahontas pisze:To prawda, lepiej się przemęczyć trochę z dojazdem, ale zapłacić za kurs warty swojej ceny. Ja dojeż…dż…am z Legionowa do szkoły TFLS. Bardzo dobra szkoła, czytałam wiele dobrych opinii na temat tej szkoły i nie ż…ałuje swojeg wyboru.
ekorekot
 

Re: Szkoła godna polecenia w Warszawie - Ochota albo Włochy

Postautor: eertr » 21 maja 2013, 22:28

dertyu pisze:Mam fart mieszkać w Warszawie i takż…e trafiłam do English For You, mnie najbardziej podobała się lektorka Ania Zukowska, jest pasjonatką prowadzenia zajęć, całe mnóstwo dodatkowych materiałów. Każ…da lekcja nie było tylko nauką angielskiego, ale takż…e czasem gdzie dowiadywaliśmy się sporo o krajach anglojęzycznych, zwłaszcza z osobami anglojęzycznymi. Waż…ne rzeczywiście, ż…e grupki były niewielkie, ż…e wszyscy byliśmy w jednym wieku, czasami nawet po zajęciach biegaliśmy do pubu. English For You to szkoła gdzie w miły i skuteczny sposób moż…na poznać jezyk angielski


Dobra szkoła i rankingu wysoko, mnie nauczyli angieslkiego. Przekonuje, ze specjalizują się w tym języku
http://opinie-o-szkolach.warszawa.pl/wa ... warszawie/
eertr
 

Re: Szkoła godna polecenia w Warszawie - Ochota albo Włochy

Postautor: biigoogs » 23 maja 2013, 22:29

adeek pisze:Też… wolę dojechać, z Ursynowa chodze do English For You, mam blisko do metra, ale najważ…niejsze, ż…e trafiłem wreszcie na dobrą szkołę językową. Kursy zawsze oferują sporo konwersacji i to jest dla mnie najbardziej wartościowe, przygotowują mnie do CAE, ale cieszę zwyczajnie ż…e mam moż…liowść kontaktu z dobrymi Nativami

Dokładnie do dobrej szkoły warto nadłoż…yć parę minut i jednak być zadowolonym
biigoogs
 

Re: Szkoła godna polecenia w Warszawie - Ochota albo Włochy

Postautor: farate » 27 maja 2013, 16:23

Popieram poprzednie wypowiedzi. Duż…o nauczyłam sie w szkole tfls. Dzięki kursom nie tylko zdałam fce ale również… rozmowa nie sprawia mi problemów.

ekorekot pisze:Dobra szkoła na wysokim poziomie to połowa sukcesu. Dla mnie liczy sie aby nauczyc sie poprawnie mówić a nie "kali kochac kali lubic " dlatego wybrałam szkołe TFLS w której mam zajecia z polskim lektorem 2 razy w tygodniu po 3 godziny i w piątki mam zajęcia dodatkowe z nativem na których uczę się wymawiac, akcentu. Dobre to jest tez aby przełamać barierę w mówieniu. Bardzo fajna sprawa.

pocahontas pisze:To prawda, lepiej się przemęczyć trochę z dojazdem, ale zapłacić za kurs warty swojej ceny. Ja dojeż…dż…am z Legionowa do szkoły TFLS. Bardzo dobra szkoła, czytałam wiele dobrych opinii na temat tej szkoły i nie ż…ałuje swojeg wyboru.
farate
 

Re: Szkoła godna polecenia w Warszawie - Ochota albo Włochy

Postautor: wartburg » 27 maja 2013, 20:48

Mieszkam w Piastowie, ale wolę sobie chodzić to takiej szkoły jęzkowej, która specjalizuje się w języku angielskim, dlatego wsiadam sobie w skm i uderzam do English For You. Szkoła dobra, duż…o konwersacji, teraz zapisuję się do nich na kurs wakacyjny, znają się jak prowadzić kursy, pełna profeska, mój Native Chad wie jak zachęcić ludzi i umotywować ludzi do mówienia. Takż…e nasza polska lektorka robi co trzeba.
Ten system dualny to dobra idea i rozwiązanie.( Polski lektor =gramatyka, native speaker konwersacje)

Mówienie i sukces w tym aspekcie to jednak English for You, nie ma mowy, wpadasz w głęboką wodę i musisz mówić, są przecież… Native Speakers

PS

Bardzo fajny ptofil na Facebooku i prawie 30.000 fanów, pełen szacun, bo to dobra szkoła w Warszawie
wartburg
 

Re: Szkoła godna polecenia w Warszawie - Ochota albo Włochy

Postautor: ikky » 28 maja 2013, 16:02

idood1 pisze:Zgadzam sie jakość i metoda, potem lokalizacja, takie powinno być kryterium wyboru szkoły


Niektórzy ludzie są leniwi
ikky
 

Re: Szkoła godna polecenia w Warszawie - Ochota albo Włochy

Postautor: danusiakoret » 28 maja 2013, 17:58

Dla mnie nie jest problem dojechac nawet jesli to jest 20 min dluzej. Wole z Piaseczna jezdzic do centrum gdzie miesci sie szkoła TFLS i nauczyc sie niz pozniej załowac. Oprocz tego co mnie też… skłoniło to fakt ż…e szkoła TFLS jako placówka posiadająca akredytacje wydaje zaświadczenia MEN-owskie co jest akurat w mojej pracy honorowane. Inne zaświdczenia/certyfikaty /dyplomy sa ładne ale co z tego jak nikt na nie nie zwraca uwagi i sie nie liczą.


farate pisze:Popieram poprzednie wypowiedzi. Duż…o nauczyłam sie w szkole tfls. Dzięki kursom nie tylko zdałam fce ale również… rozmowa nie sprawia mi problemów.

ekorekot pisze:Dobra szkoła na wysokim poziomie to połowa sukcesu. Dla mnie liczy sie aby nauczyc sie poprawnie mówić a nie "kali kochac kali lubic " dlatego wybrałam szkołe TFLS w której mam zajecia z polskim lektorem 2 razy w tygodniu po 3 godziny i w piątki mam zajęcia dodatkowe z nativem na których uczę się wymawiac, akcentu. Dobre to jest tez aby przełamać barierę w mówieniu. Bardzo fajna sprawa.

pocahontas pisze:To prawda, lepiej się przemęczyć trochę z dojazdem, ale zapłacić za kurs warty swojej ceny. Ja dojeż…dż…am z Legionowa do szkoły TFLS. Bardzo dobra szkoła, czytałam wiele dobrych opinii na temat tej szkoły i nie ż…ałuje swojeg wyboru.
danusiakoret
 

Re: Szkoła godna polecenia w Warszawie - Ochota albo Włochy

Postautor: zmyssuk » 09 paź 2013, 10:37

tez dojezdzalem do tfls, szkola faktycznie naprawde swietna. Nic tylko polecic, bo uczą tam bardzo konkretnie.
zmyssuk
 

Re: Szkoła godna polecenia w Warszawie - Ochota albo Włochy

Postautor: pammmella » 09 paź 2013, 16:44

wartburg pisze:Mieszkam w Piastowie, ale wolę sobie chodzić to takiej szkoły jęzkowej, która specjalizuje się w języku angielskim, dlatego wsiadam sobie w skm i uderzam do English For You. Szkoła dobra, duż…o konwersacji, teraz zapisuję się do nich na kurs wakacyjny, znają się jak prowadzić kursy, pełna profeska, mój Native Chad wie jak zachęcić ludzi i umotywować ludzi do mówienia. Takż…e nasza polska lektorka robi co trzeba.
Ten system dualny to dobra idea i rozwiązanie.( Polski lektor =gramatyka, native speaker konwersacje)

Mówienie i sukces w tym aspekcie to jednak English for You, nie ma mowy, wpadasz w głęboką wodę i musisz mówić, są przecież… Native Speakers

PS

Bardzo fajny ptofil na Facebooku i prawie 30.000 fanów, pełen szacun, bo to dobra szkoła w Warszawie
pammmella
 

szkoła językowa na Ochocie

Postautor: kujonka » 31 gru 2013, 14:06

Też… się właśnie przeprowadziłam na Ochotę, nie chce mi się jeździć gdzieś daleko i zapisałam się na angielski. do Studio Linguistico. Oni mieli do tej pory lekcje indywidualne, a teraz otwierają kursy w grupach w dobrych cenach. W mojej będą tylko 3 osoby:)
Dam znać czy jest fajnie, jeśli ktoś nadal szuka.
kujonka
 

Re: Szkoła godna polecenia w Warszawie - Ochota albo Włochy

Postautor: projektorka » 26 sty 2014, 15:15

JA wolę nawet kawałek podjechać, aby dostać dobry kurs
projektorka
 

Re: Szkoła godna polecenia w Warszawie - Ochota albo Włochy

Postautor: onedirectioner » 26 paź 2014, 16:48

Ja chodziłem przez pewien okres w Warszawie na Woli do szkoły http://britishschool.pl/warszawa-wola-c ... nosci.html i teraz mój angielski jest na wysokim poziomie
onedirectioner
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 21 paź 2014, 0:18

Re: Szkoła godna polecenia w Warszawie - Ochota albo Włochy

Postautor: snetnkaa » 30 paź 2014, 10:22

Wybór jest oczywiście, ale jak widać tak bardzo dobrych szkół językowych w Warszawie wcale nie ma aż… tak wiele, ja nie zawiodłem się na szkole English For You Przede wszystkim wreszcie miejsca, gdzie moż…na poznać róż…nych Nativów, jest bardzo kosmopolitycznie, moim zdaniem Native z uSA Nolan bardzo ciekawie prowadzi całą część dyskusyjną. Tak jak ktoś pisał kawiarenka dyskusyjna, rzeczywiście fenomenalne miejsce, gdzie atmosfera bardzo sprzyja nauce. Moż…na się tu nauczyć angielskiego
snetnkaa
newbie
 
Posty: 22
Rejestracja: 30 kwie 2014, 9:39

Re: Szkoła godna polecenia w Warszawie - Ochota albo Włochy

Postautor: king-boks » 17 wrz 2015, 11:25

snetnkaa pisze:Wybór jest oczywiście, ale jak widać tak bardzo dobrych szkół językowych w Warszawie wcale nie ma aż… tak wiele, ja nie zawiodłem się na szkole English For You Przede wszystkim wreszcie miejsca, gdzie moż…na poznać róż…nych Nativów, jest bardzo kosmopolitycznie, moim zdaniem Native z uSA Nolan bardzo ciekawie prowadzi całą część dyskusyjną. Tak jak ktoś pisał kawiarenka dyskusyjna, rzeczywiście fenomenalne miejsce, gdzie atmosfera bardzo sprzyja nauce. Moż…na się tu nauczyć angielskiego


Też mam dobre wspomnienia jeżeli chodzi o English For You
king-boks
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 17 wrz 2015, 11:18




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości