szkoły językowe

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

szkoły językowe

Postautor: Vitaxyz77 » 13 paź 2014, 8:21

tak naprawdę ze szkołami językowymi mam dopiero do czynienia w przedszkolu mojej córki. Fajne podejście przedszkola ponieważ… rodzice mogli zapoznać się z oferta i wybrać szkołe która najbardziej pasuje.moja czterolataka zaczyna wymiatać :P
Vitaxyz77
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 13 paź 2014, 8:09


szkoła

Postautor: MrFrederica84 » 20 paź 2014, 8:42

nie wiem czy moż…na tak wprost pytać jaka to szkoła, kurs, bo ja sama nie wiem czy moje dziecko powoli łapie czy zmieniony kurs jest kiepski?wydawało mi się , ż…e kiedy np. śpiewałyśmy piosenki, wszystko w mig łapała ateraz jej rozwój anglojęzyczny utkwił w miejscu...

____________________
To nie fałsz czy plotki - to fakty. gry na komputer warto odzwiedzic !
MrFrederica84
newbie
 
Posty: 9
Rejestracja: 15 wrz 2014, 15:42

UWAGA na Speak Up!!! nie splacaja kredytu do banku!!! ty za nich placisz!

Postautor: Adanussi » 18 sie 2015, 17:05

Uwaga przed Speak up!!!! WYSZLO NA JAW ZE POZYTYWY PISZA CI ZE SPEAK UP. WIAZESZ SIE KREDYTEM KTOREGO NEI SPLACA SZKOLA!!!

PO ZAKONCZENIU KURSU I OPLACENIA WSZELKEJ NALEZNOSCI A SZKOLA NIE INFORMUJE BANKU O ZERWANIU UMOWY ORAZ NIE WYPLACAJA PIENIEDZY BANKU, W ZAMIAN TEGO BANK SCIGA UCZNIOW BO NA NICH JEST UMOWA!!!!!!! SZKOLA SIE ODCINA, NIE CHCE TEGO KOMENTOWAC, NIE MOWIA PRAWDY DLACZEGO NIE SPLACAJA BANK A OBARCZAJA UCZNIOW!!! KOSZMAR!
MAM DOSYC PRZYPOMINAN BANKU O WPLACIE KIEDY TO SPLACILAM KILKA MIESIECY TEMU A SZKOLA WCIAZ IM NIE ZWROCILA NALEZNOSCI. I POWIEDZCIE CZY TO NIE JEST O.SZUSTWO Z PELNA PREMEDYTACJA???


MUSZE ZA SZKOLE ZA NICH SPLACIC JESZCZE 1500ZL!!!! TAK PO PROSTU Z ICH WYBRYKU????? TO ONI POWINNI BYLI ZWROCIC BO JA SWOJE OPLACILAM!!
ja zakonczylam z nimi wspolprace w maju i do tej pory nie moge sie wykaraskac od problemow!!

Problem polega na tym ze:

- szkola nie przelewa pieniedzy banku,( poczytaj inne forum) wydaje mi sie ze maja duze zadluzenia i moga zbankrotowac moze to celowy chwyt spolek... kto wie..

- w momencie kiedy zrywasz umowe szkola ma obowiazek splacic w przeciagu 14 dni wszystkie pieniadze banku, ktore na poczatku bank przelal na konto szkoly

- szkola ma obowiazek poinformowac bank ze zerwales umowe. Speak up tego nie robi( upominalam sie w biurze, centrali speak zeby wkoncu zalatwili co powinni a konczy sie tylko na obietnicach juz drugi miesiac) a ja wciaz oplacam za nich kredyt!

- to ze szkola nie przelewa pieniedzy banku wiec bank sciga ciebie bo jestes zwiazany tez z bankiem. Ja zerwalam umowe ze speak up w maju i do tej pory szkola nie zwrocila banku pieniedzy. Z racji tego ze szkola nie informuje celowo!!! Bank ze zerwales umowe ze szkola, w banku widnieje ze maja jeszcze pol roku kredytu ktory teorytycznie ja mam splacac( a praktycznie szkola), i w tej chwili splacam z miesiaca na miesiac dodatkowe raty, ktore powinien byl zaplacic speak up!!
ponadto
-jezeli zwlekasz z plata chociazby jeden dzien bank wysyla odrazu pismo za ktore ty tez musisz im zaplacic 14 zl za to ze oni cie o tym poindormowali. + jezeli odbierzesz od nich telefon to tez placisz ok 12 zl
- placisz rowniez odsetki za spoznienie za kazdy dzien zwloki

Jak ci sie to podoba? zastanow sie czy chcesz miec zszarpane nerwy bo uwierz z bankiem nie wygrasz a jestes pierwsza osoba ktora sciga bank, ich nie interesuje czy szkola placi im czy nie bo to ty jestes na umowie!! Pozdrawiam
Adanussi
newbie
 
Posty: 19
Rejestracja: 18 sie 2015, 16:15




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości