Jaką szkołę wybrać?

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Re: Jaką szkołę wybrać?

Postautor: Paster » 06 cze 2004, 9:51

Mam zamiar zdawać FCE, najpierw jednak musze iść na kurs, jednak nie wiem jaką szkołę wybrać? Jestem z Poznania, i tu znam tylko dwie szkoły- Profi Lingua oraz Empik. Wiem, ż…e jest ich duż…o więcej, ale nie wiem jak do nich dotrzeć i które są dobre. Moż…e znacie jakieś dobre szkoły z kursem do FCE?
Paster
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 19 maja 2004, 23:00


Re: Jaką szkołę wybrać?

Postautor: Visitor » 01 lip 2004, 10:46

Profi nie polecam, choć nie uważ…am, ż…eby to była jakaś tragiczna szkoła. Ale na pewno moż…na znaleźć lepsze oferty!
Visitor
 

Re: Jaką szkołę wybrać?

Postautor: Visitor » 16 sie 2004, 19:24

Wybór szkoły językowej nie jest łatwym zadaniem. Nie wiem jak to jest w Poznaniu, we Wrocławiu gdzie mieszkam doświadczenie nauczyło mnie, ze niekoniecznie szkoła która "bombarduje" nas billbordami jest dobra.
Dla mnie (obok dobrego położ…enia szkoły, ceny, waż…na jest też… atmosfera w szkole, przychylność pracowników i nauczycieli).
Jeśli o mnie chodzi, to polecam szkołę BRITISH CENTRE z ul.Kołłątaja!
Chodzę tam juz od 2 lat. Serio, nigdzie indziej nie było mi lepiej.
Pozdrawiam
Visitor
 

Re: Jaką szkołę wybrać?

Postautor: Visitor » 16 sie 2004, 19:59

Hej, ja tez uczę się w BRITISH CENTRE we Wrocławiu!! Mnie osobiście bardzo odpowiada. Więc POLECAM.
Hej Avanna, ciekawe w której grupie jesteś. Moż…e ze mną, haha??
Visitor
 

Re: Jaką szkołę wybrać?

Postautor: KAMILllo » 25 sty 2011, 20:26

ja polecam TEACHERS ONE WE WROCŁAWIU. przygotowywalem się do BEC-a - i zdalem bez problemu.
KAMILllo
 

Re: Jaką szkołę wybrać?

Postautor: kordek » 27 sty 2012, 19:40

Moż…e jeszcze jakieś inne propozycje ???
kordek
 

Polecam szkołę TFLS

Postautor: garni2 » 09 lut 2012, 20:21

zdecydowanie polecam szkołę TFLS. Mają świetnych lektorów którzy potrafią przygotowac do egzaminów, Mnie przygotowali do CAE.
garni2
 

Re: Jaką szkołę wybrać?

Postautor: plusk1 » 09 lut 2012, 20:43

jeż…eli chodzi o Warszawe moż…na rozważ…yć jeszcze English For You, szkoła dysponuje dobrą kadrą i profesjonalnym wyposazeniem . Na zajęciach wykorzystywane są takze tablice interaktywne co bardzo urozmaica zajęcia. Najważ…niejsze jest jednak, ze nawet na najniż…szych poziomach zajęcia prowadzone są zarówno przez polskiego lektora i Nativa. Jednego dnia polski lektor tłumaczy coś z gramatyki i objaśnia temat, potem o tym prowadzicie konwersacje z nativem.
plusk1
 

Re: Jaką szkołę wybrać?

Postautor: mizuho » 10 lut 2012, 0:59

Wybierając szkołę językową kierowałam się statystykami zdawalności egzaminów i wybrałam szkołę TFLS. Po semestrze nauki wiem ż…e dokonałam właściwego wyboru. Bardzo zadawolona jestem z zajęć z lektorka Panią Moniką. Ciekawe zajęcia.
mizuho
 

Re: Jaką szkołę wybrać?

Postautor: manko22 » 13 lut 2012, 6:49

KAMILllo pisze:ja polecam TEACHERS ONE WE WROCŁAWIU. przygotowywalem się do BEC-a - i zdalem bez problemu.


coś obiło mi się o uszy
manko22
 

Re: Jaką szkołę wybrać?

Postautor: klaasw » 15 lut 2012, 16:49

English For You rzeczywiście ma wysoką efektywność kursów, współpraca polskiego lektora i Nativa rzeczywiście dobrze się układała. Zdałem FCE bez większych problemów, bardzo dobrze poszedł mi speaking
klaasw
 

Re: Jaką szkołę wybrać?

Postautor: hollyn » 16 lut 2012, 3:19

Zdecydowanie szkoła TFLS. Uczący tam lektorzy faktycznie potrafią przygotowac do egzaminu. Bardzo miła obsługa i darmowe konwersacje z nativem. Świetna sprawa
hollyn
 

Re: Jaką szkołę wybrać?

Postautor: limper » 09 mar 2012, 18:40

hollyn pisze:Zdecydowanie szkoła TFLS. Uczący tam lektorzy faktycznie potrafią przygotowac do egzaminu. Bardzo miła obsługa i darmowe konwersacje z nativem. Świetna sprawa


Popieram, też… chodziłam do TFLS. Bardzo dobre przygotowanie do egzaminów TOEFL
limper
 

Re: Jaką szkołę wybrać?

Postautor: curly54 » 18 cze 2012, 17:39

Ja tez polecam TFLS. Tanio i dobrze uczą.

mizuho pisze:Wybierając szkołę językową kierowałam się statystykami zdawalności egzaminów i wybrałam szkołę TFLS. Po semestrze nauki wiem ż…e dokonałam właściwego wyboru. Bardzo zadawolona jestem z zajęć z lektorka Panią Moniką. Ciekawe zajęcia.
curly54
 

Re: Jaką szkołę wybrać?

Postautor: ruda111 » 19 wrz 2012, 21:27

W TFLS polecam Panią Melanię. Super lektorka.
Pozdrawiam
ruda111
 

Re: Jaką szkołę wybrać?

Postautor: grilse23 » 21 wrz 2012, 12:23

ja równiez popieram. Moje zajęcia w szkole TFLS z Paniem Zajkowskim bardzo mi się podobały.Nie było nudno, duzo opowiadał ciekawych rzeczy.Mam nadzieję ż…e w przyszłym semestrze również… trafię na fajnego lektora.


limper pisze:
hollyn pisze:Zdecydowanie szkoła TFLS. Uczący tam lektorzy faktycznie potrafią przygotowac do egzaminu. Bardzo miła obsługa i darmowe konwersacje z nativem. Świetna sprawa


Popieram, też… chodziłam do TFLS. Bardzo dobre przygotowanie do egzaminów TOEFL
grilse23
 

Re: Jaką szkołę wybrać?

Postautor: lymph » 24 wrz 2012, 21:27

Mnie uczyła Pani Podgórska- moje uznanie, potrafiła zaciekawić wszystkich, dzięki czemu nauka nie była koniecznością a przyjemnością.

ruda111 pisze:W TFLS polecam Panią Melanię. Super lektorka.
Pozdrawiam
lymph
 

Re: Jaką szkołę wybrać?

Postautor: naczelny » 25 wrz 2012, 13:48

Wybierz taką szkołę, jaka najbardziej odpowiada Tobie. Nie Twoim znajomym, rodzinie, tylko Tobie. A jeśli nie szkoła, to moż…e jakiś kurs? Albo kurs języka angielskiego w domu za pomocą ebooka?
naczelny
newbie
 
Posty: 21
Rejestracja: 11 wrz 2012, 11:19

Re: Jaką szkołę wybrać?

Postautor: shaky » 26 wrz 2012, 20:07

Tak, Pani Podgórska fajna, miała u mnie zastępstwo. Duzo jest naprawdę dobrych lektorów w TFLS-ie.

lymph pisze:Mnie uczyła Pani Podgórska- moje uznanie, potrafiła zaciekawić wszystkich, dzięki czemu nauka nie była koniecznością a przyjemnością.

ruda111 pisze:W TFLS polecam Panią Melanię. Super lektorka.
Pozdrawiam
shaky
 

też… wybrałem szkołę TFLS

Postautor: kolega2 » 30 wrz 2012, 21:03

Ja też… polecam szkołę TFLS z Warszawy.
Duż…a szkoła, miła obsługa, pełen profesjonalizm....no i jeszcze co jest najważ…niejsze to jest to, ż…e dają gwarancję zdania egzaminów
kolega2
 

Re: Jaką szkołę wybrać?

Postautor: suen » 11 paź 2012, 20:17

Kogo jeszcze polecacie z lektorów?


shaky pisze:Tak, Pani Podgórska fajna, miała u mnie zastępstwo. Duzo jest naprawdę dobrych lektorów w TFLS-ie.

lymph pisze:Mnie uczyła Pani Podgórska- moje uznanie, potrafiła zaciekawić wszystkich, dzięki czemu nauka nie była koniecznością a przyjemnością.

ruda111 pisze:W TFLS polecam Panią Melanię. Super lektorka.
Pozdrawiam
suen
 

Re: Jaką szkołę wybrać?

Postautor: siali » 12 paź 2012, 9:53

A tu chodzi o szkoły z Poznania, pozdro
siali
 

Re: Jaką szkołę wybrać?

Postautor: samw » 06 gru 2012, 14:04

W Poznaniu liczy Empik, dobra i bardzo sprawdzona od lat!
samw
 

Re: też… wybrałem szkołę TFLS

Postautor: koniuter » 18 gru 2012, 0:03

potwierdzam, szkoła TFLS to faktycznie wysoka jakosc. Mają najlepsze wyniki

kolega2 pisze:Ja też… polecam szkołę TFLS z Warszawy.
Duż…a szkoła, miła obsługa, pełen profesjonalizm....no i jeszcze co jest najważ…niejsze to jest to, ż…e dają gwarancję zdania egzaminów
koniuter
 

Re: Jaką szkołę wybrać?

Postautor: gebbbbw » 14 sty 2013, 11:05

Ja trafiłam w tfls na Panią Annę. Jeszcze nigdy nie trafiłam na tak fajnego lektora. Miła, sympatyczna, usmiechnięta i ciekawie prowadzi zajecia. Widac ze robi to z pasją.

grilse23 pisze:ja równiez popieram. Moje zajęcia w szkole TFLS z Paniem Zajkowskim bardzo mi się podobały.Nie było nudno, duzo opowiadał ciekawych rzeczy.Mam nadzieję ż…e w przyszłym semestrze również… trafię na fajnego lektora.


limper pisze:
hollyn pisze:Zdecydowanie szkoła TFLS. Uczący tam lektorzy faktycznie potrafią przygotowac do egzaminu. Bardzo miła obsługa i darmowe konwersacje z nativem. Świetna sprawa


Popieram, też… chodziłam do TFLS. Bardzo dobre przygotowanie do egzaminów TOEFL
gebbbbw
 

Re: Jaką szkołę wybrać?

Postautor: ameliafr » 09 wrz 2013, 21:35

Według mnie języka obcego najlepiej uczyć się przez internet na indywidualnych lekcjach lektorem. Ja uczę się w szkole http://www.chatterbox.pl już… drugi semestr i bardzo sobie chwalę. Dzięki indywidualnemu podejściu na nauki bardzo szybko przyswajam wiedzę i zrobiłam duż…e dostępy. Polecam ich darmowe lekcje próbne, na których moż…na zobaczyć jak wyglądają takie zajęcia.
ameliafr
 

Re: Jaką szkołę wybrać?

Postautor: gowinek » 10 wrz 2013, 8:18

Ja tez tak zrobiłam

mizuho pisze:Wybierając szkołę językową kierowałam się statystykami zdawalności egzaminów i wybrałam szkołę TFLS. Po semestrze nauki wiem ż…e dokonałam właściwego wyboru. Bardzo zadawolona jestem z zajęć z lektorka Panią Moniką. Ciekawe zajęcia.
gowinek
 

Re: Jaką szkołę wybrać?

Postautor: apeteks » 03 sty 2014, 21:31

tez jestem za :)
grilse23 pisze:ja równiez popieram. Moje zajęcia w szkole TFLS z Paniem Zajkowskim bardzo mi się podobały.Nie było nudno, duzo opowiadał ciekawych rzeczy.Mam nadzieję ż…e w przyszłym semestrze również… trafię na fajnego lektora.


limper pisze:
hollyn pisze:Zdecydowanie szkoła TFLS. Uczący tam lektorzy faktycznie potrafią przygotowac do egzaminu. Bardzo miła obsługa i darmowe konwersacje z nativem. Świetna sprawa


Popieram, też… chodziłam do TFLS. Bardzo dobre przygotowanie do egzaminów TOEFL
apeteks
 

Najlepsza szkoła, z której warto skorzystać

Postautor: magdabooo30 » 10 sty 2014, 10:17

Jeśli szuka ktoś solidnej szkoły to ja mogę polecić Lingualand Szkoła Języków Obcych. Mają naprawdę super ofertę, uż…ytkownik moż…e wybrać aż… kilka języków, a poziom kształcenia jest dość wysoki. Sprawdźcie na www.lingualand.pl
magdabooo30
newbie
 
Posty: 7
Rejestracja: 04 gru 2013, 12:41




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości