Byłbym wdzięczny aby ktoś pomógł mi przetłumaczyć list mot.

Krótkie teksty bądź pojedyncze zdania, które nie są zadaniem domowym.

Re: Byłbym wdzięczny aby ktoś pomógł mi przetłumaczyć list mot.

Postautor: Visitor » 15 lis 2005, 10:50

Cześć! Byłbym zobowiązany, gdyby ktos pomógł mi przetłumaczyć list motywacyjny na język angielski. Kuleję trochę w pisaniu..

Dzięki umiejętności łatwego nawiązywania kontaktów sprawdzam się na stanowiskach wymagajacych współpracy z iinymi ludźmi.
Dzieki połączeniu jednej ze swoich pasji z pracą osiagnąłem sukcesy jako Kierownik Wyszkolenia Zeglarskiego. Prowadząc obozy ż…eglarskie nauczyłem się samodzielnie podejmować decyzje, radzić sobie ze stresem oraz sprawdziłem się we współpracy z ludż…mi w róż…nym wieku.
Wybrałem studia inforamatyczne by połączyć swój zapał nukowy z pracą.
Ubiegam się o stanowisko...., gdyż… uwazam ż…e pozwoli mi ono realizować się zawodowo.
Z myślą o przyszłości w zeszłym roku zacząłem uczęszczć na studium Podyplomowe Marketingu prowadzone przez Akademię Ekonomiczną w Poznaniu. Zdobyłem tam wiedzę nie tylko z zakresu marketingu (w tym z metod analizy rynku, strategii promocji i badań marketingowych) ale takż…e z podstaw ekonomiki oraz prawnych aspektów rynku finansowego.

Proszę , pomóż…cie, jestem bardziej rosyjsko języczny niz angielsko. Gadac umiem, ale pisanie to moja pięta achillesowa
Z góry bardzo dziękuję
Marek
Visitor
 


Re: Byłbym wdzięczny aby ktoś pomógł mi przetłumaczyć list mot.

Postautor: Visitor » 16 lis 2005, 14:06

Dzięki umiejętności łatwego nawiązywania kontaktów sprawdzam się na stanowiskach wymagajacych współpracy z iinymi ludźmi.
Dzieki połączeniu jednej ze swoich pasji z pracą osiagnąłem sukcesy jako Kierownik Wyszkolenia Zeglarskiego. Prowadząc obozy ż…eglarskie nauczyłem się samodzielnie podejmować decyzje, radzić sobie ze stresem oraz sprawdziłem się we współpracy z ludż…mi w róż…nym wieku.
Wybrałem studia inforamatyczne by połączyć swój zapał nukowy z pracą.
Ubiegam się o stanowisko...., gdyż… uwazam ż…e pozwoli mi ono realizować się zawodowo.
Z myślą o przyszłości w zeszłym roku zacząłem uczęszczć na studium Podyplomowe Marketingu prowadzone przez Akademię Ekonomiczną w Poznaniu. Zdobyłem tam wiedzę nie tylko z zakresu marketingu (w tym z metod analizy rynku, strategii promocji i badań marketingowych) ale takż…e z podstaw ekonomiki oraz prawnych aspektów rynku finansowego.


Thanks to ability of making contact with other people easily I prove correct on position requiring cooperation with other people.
Thanks to join one of my passion with work I was successful working as a Sailing Training Manager. Running sailing oboes I learnt make decision independently, cope with stress and I proved correct with cooperation with people of various age. I chose informatic studies so as to join my science zeal with a job. I apply for position...., because I think that it allows me accomplish professional side of my life. Thinking about the future, last year I started to attend on Marketiing Postgraduate Study run by Economic Academy in Poznan. I gained there a knowledge not only within marketing field (including market analysis methods, promotion startegy and marketing research) but also within basics of economics and legal aspects of financial market.
Visitor
 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości