z fr na pol

Krótkie teksty bądź pojedyncze zdania, które nie są zadaniem domowym.

Re: z fr na pol

Postautor: Visitor » 19 gru 2005, 22:47

Seuls les samedi et dimanche je me rżĽveille a sept heures ou sept heures et demie. Ensuite je vais à la salle de bain, où je me lave et je me rase. Puis je m’habille. Je prends le petit dżĽjeuner et je sors de la maison. Pour aller a la Fac je prends le cinquante six. Je suis aux cours de huit heures à quinze heures. L’après-midi j’ai le temps faire du vżĽlo. Puis j’aide ma mère à faire le mżĽnage. J’apprends la chimi de dix-huit heures a dix-neuf heures. Le soir je dÓne et je regarde la tżĽlżĽ. Après le diner je prends une douche. żƒ vingt trois heures je me couche.
Visitor
 


Re: z fr na pol

Postautor: Visitor » 20 gru 2005, 13:08

Tylko w soboty i niedziele budzę się o 7 albo 7.30. Następnie idę do łazienki, gdzie się myję i golę. Potem ubieram się. Zjadam śniadanie i wychodzę z domu. Żeby dojechać na wydział wsiadam w 56. Jestem na kursie od 8 do 15. Po południu mam czas na jeż…dż…enie na rowerze. Następnie pomagam mamie w sprzątaniu. Uczę się chemi od 18 do 19. Wieczorem jem kolację i ogladam telewizję. Po kolacji biorę prysznic. O 23 kładę sie spać.

Tylko coś mi się zdaje, ze coś się zgubiło w wersji francuskiej na początku.
Visitor
 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości