koerpetycje z angielskiego (Skype "Nauczycielka Angielskiego

Krótkie teksty bądź pojedyncze zdania, które nie są zadaniem domowym.

Re: koerpetycje z angielskiego (Skype "Nauczycielka Angielskiego

Postautor: Visitor » 07 sty 2006, 20:57

Nauczyciel angielskiego udzieli korepetycji na poziomie szkoły podstawowej i gimnazjum. W styczniu udzielam lekcji gratis. Mam 5-letnie doświadczenie w nauczaniu i studia kierunkowe. Interesuje mnie kultura brytyjska. od kilku lat co roku odwiedzam Wyspy Brytyjskie.
Visitor
 


Re: koerpetycje z angielskiego (Skype "Nauczycielka Angielskiego

Postautor: bejotka » 07 sty 2006, 22:14

"jeszcze nie widzialem dobrego nauczyciela uczacego za darmo... "

1. A tak wogóle to duzo widziałeś?

2. Post, na który tak mało inteligentnie odpowiedziałeś informuje, ż…e jego autorka w ramach promocji udziela korepetycji przez skype'a gratis. To klasyczna promocja. Ta forma nauki nie jest jeszcze wystarczająco popularna, choc moż…e być skuteczna. Ja osobiście miałbym opory przed opłacanie tej formy korepetycji bez kontaktu z nauczycielem i sprawdzeniu czy dopasujemy sie i czy nauka przyniesie skutek. Swego czasy, gdy sam udzielałem korepetycji tez pierwsze 3 lekcje były za darmo. Czasami ojciec, zadowolony z tych lekcji rekompensował mi tę "prpmocję", czasami ja rezygnowałem z dalszej pracy z tym uczniem. Sadzę, ż…e ta Pani podobnie uważ…a.
BJK
bejotka
fellow
 
Posty: 697
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

Re: koerpetycje z angielskiego (Skype "Nauczycielka Angielskiego

Postautor: Grumpy » 08 sty 2006, 22:34

Drogi Panie JESTEM-SUPER-BO-JESTEM-W-UK-(POZDROWIENIA-Z-ASDY)-KTÓRY-UCZYŁ-ANGIELSKIEGO-od-7-LAT-A-MA-PROBLEMY-Z-POLSKIM, go away! Nie rozumiesz praw rynku, masz problemy z zasadami logiki (bejotka ocenił poziom Twojej odpowiedzi, nie inteligencji). Zarówno dobre szkoły w Anglii jak i w Polsce stosują tzw. lekcje próbne, za które nie ma opłat. Mogę Ci zdradzić sekret: dobry nauczyciel MOŻE SOBIE POZWOLIĆ na darmowe lekcje próbne bo wie, ż…e uczeń przy nim zostanie. Taki nauczyciel jak Ty ceni sobie każ…dą lekcję! Bye!
Grumpy
junior fellow
 
Posty: 205
Rejestracja: 13 maja 2005, 23:00



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości