praca

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

praca

Postautor: jasiio87 » 07 maja 2019, 12:37

Jeśli chcecie znaleźć pracę w gastronomii w niemczach to polecam wejść na https://sasa-r.eu/praca-gastronomia-niemcy/ i sprawdzić oferty, tego pośrednika pracy. Uważam, że raz dwa znajdziecie prace.
jasiio87
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2019, 12:29


Re: praca

Postautor: Polya1982 » 14 maja 2019, 20:21

Mój kolega od jakiegoś czasu pracuje w Holandii. Z tego, co mówił jest bardzo zadowolony. Ma doświadczenie, jako spawacz, a za granicą jest duże zapotrzebowanie dla ludzi z takimi umiejętnościami. Cały wyjazd organizował przy pomocy agencji pracy In Person która zapewniła mu stabilną umowę i opiekę koordynatora na miejscu.
Polya1982
newbie
 
Posty: 39
Rejestracja: 28 gru 2016, 21:24

Re: praca

Postautor: baciar » 27 maja 2019, 11:03

Jeśli ktoś szuka pracownika do swojej firmy, zapraszam do kontaktu z naszą firmą, z pewnością znajdziemy odpowiedniego pracownika z którego będziesz zadowolony, więcej informacji na stronie: https://www.europersonnel.pl/
baciar
junior fellow
 
Posty: 100
Rejestracja: 23 sty 2019, 17:35

Re: praca

Postautor: Dobromir_Przyjemski » 12 wrz 2019, 9:59

dzięki, podpowiem znajomej, właśnie szuka pracy w gastronomii.
Dobromir_Przyjemski
greenhorn
 
Posty: 80
Rejestracja: 29 maja 2019, 10:28

Re: praca

Postautor: Lwiątko91 » 12 wrz 2019, 12:19

A mój znajomy znalazł ostatnio świetną pracę na lotnisku w Modlinie. Musi co prawda dojeżdżać aż z Łodzi, ale na szczęście ma https://www.modlinbus.com/ prawie pod samym domem.
Lwiątko91
junior fellow
 
Posty: 158
Rejestracja: 22 gru 2016, 11:03

Re: praca

Postautor: klavushkin » 22 wrz 2019, 14:33

Więc w Polsce nikogo nie pozostanie. Tylko emeryci
klavushkin
newbie
 
Posty: 17
Rejestracja: 22 wrz 2019, 14:15

Re: praca

Postautor: targówka » 01 paź 2019, 16:28

Sama też jestem na etapie szukania pracy i mam nadzieję że długo to trwać nie będzie. Na pewno będę zwracać uwagę na to by mój przyszły pracodawca był odpowiedzialny i lojalny wśród ludzi. Dobrze że jeszcze zapewniał prywatną opiekę medyczną, znajoma mi mówiła że ona ma właśnie w medicover i chciałabym mieć to samo
targówka
greenhorn
 
Posty: 52
Rejestracja: 24 lut 2019, 10:51

Re: praca

Postautor: cruella3 » 02 paź 2019, 16:30

A może spróbujesz swoich sił jako rekruter? Tam też zapewniają prywatną opiekę medyczną i wiele różnych benefitów a jest teraz nabór na płatny staż https://www.randstad.pl/program-stazowy/# i ja tą szansę wykorzystałam
cruella3
junior fellow
 
Posty: 179
Rejestracja: 15 kwie 2016, 15:51

Re: praca

Postautor: Norbert434343 » 20 lis 2019, 22:04

Jeśli szukasz pracy, to może warto spróbować swoich sil w policji. Na tej stronie https://www.rekrutacja-do-policji.pl/ro ... do-policji jest krok po kroku wytłumaczone jak wygląda rekrutacja. Warto podjąc wyzwanie i zmienić swoje życie na lepsze.
Norbert434343
junior fellow
 
Posty: 146
Rejestracja: 17 lip 2019, 9:08

Re: praca

Postautor: sienna.jast » 04 gru 2019, 12:44

Jestem ciekawa, czy ktoś z Was pracuje jako agent ubezpieczeniowy? Jestem zainteresowana ofertą pracy w MetLife słyszałam o nich same dobre opinie. Zarobek jest okej i nie trzeba się namęczyć, a wręcz przeciwnie - pomaga się ludziom. W sieci znalazłam również takie opinie http://forum.gazeta.pl/forum/w,23,14328 ... p151051665 co o tym sądzić?
Awatar użytkownika
sienna.jast
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 04 gru 2019, 12:39


Re: praca

Postautor: amelkaaa » 21 cze 2021, 14:43

Zawsze też można postawić na własny biznes i zyskać w ten pełną niezależność. Ja przykładowo tak zrobiłam i prawie otwarłam swoją restaurację. Teraz planuje kupić jeszcze pozostałe artykuły, który mi brakują. Między innymi akcesoria do okapów etc. Ogólnie rzecz biorąc z tego co słyszałam, to za takimi rzeczami warto się rozglądnąć na stronie gastromania.pl - koniecznie muszę to sprawdzić.
amelkaaa
junior fellow
 
Posty: 388
Rejestracja: 28 lut 2019, 16:20

Re: praca

Postautor: stonoga » 23 cze 2021, 6:18

Jeśli ktoś z Was szuka może jakiś fajnych ofert pracy za granicą, to polecam przejrzeć sobie oferty na stronie internetowej https://polandworkforce.com/oferty-pracy/. Jak widać Agencja Pracy Tymczasowej Poland Workforce pomaga w znalezieniu takiego zatrudnienia na różnych stanowiskach, w różnych krajach Europy, zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet ;)
stonoga
junior fellow
 
Posty: 428
Rejestracja: 29 cze 2020, 21:13

Re: praca

Postautor: eska1 » 24 lip 2021, 14:14

Praca w naszym życiu jest niezmiernie ważna i chodzi nie tylko o zarobki. Praca to coś więcej. Wielu mówi, że drugi dom, w końcu dużo czasu w niej spędzamy. Dlatego oprócz kwestii finansowych ważne są jeszcze inne rzeczy. Praca powinna dawać zadowolenie i satysfakcje, możliwość rozwoju, powinno się do niej chodzić z przyjemnością. A życie pokazuje, że nie zawsze tak jest. Tutaj jest artykuł o przyczynach rezygnacji z pracy , opisane są czynniki, które mają wpływa na to, że jedynym i najlepszym rozwiązaniem jest po prostu zmiana pracy.
eska1
junior fellow
 
Posty: 153
Rejestracja: 12 lut 2019, 20:08

Re: praca

Postautor: tomi22 » 16 sie 2021, 20:58

Ktoś powie, że najważniejsze żeby ta praca była i jest w tym dużo prawdy oczywiście. Jednak to jaka ta praca jest, jak się w niej czujemy też jest bardzo ważne. A tym bardziej jeśli pojawiają się różne problemy, to tym bardziej przekonujemy się co jest ważne. Sam stres może mieć negatywny wpływ, na zdrowie, samopoczucie, relacje w pracy czy wydajność. Wiadomo, że nie da się go uniknąć. Czytałem nawet taki artykuł o redukcji stresu w pracy i dowiedziałem się z niego kilku ważnych kwestii. Nawet jest podanych kilka strategii jak sobie z nim radzić.
tomi22
newbie
 
Posty: 45
Rejestracja: 02 sty 2021, 14:40

Re: praca

Postautor: amelkaaa » 19 sie 2021, 7:22

Jak chcecie postawić na własny biznes- punkt gastronomiczny, to warto byłoby również odwiedzić sobie bloga http://top-vakuovacky.cz . Tam możecie pozyskać wielu cennych wiadomości na temat kulinariów i sprzętów, przyborów gastronomicznych. Na pewno takie informacje mogą być pomocne.
amelkaaa
junior fellow
 
Posty: 388
Rejestracja: 28 lut 2019, 16:20

Re: praca

Postautor: PawelK » 19 sie 2021, 9:55

Jak już znajdzie się prace lub samemu stworzy się spółkę i będzie się poszukiwało klientów,to najlepeij zadbać o oryginalne, wysokiej jakości wizytówki. Dzisiaj to wizytówki zrealizowane i wydrukowane profesjonalnei przykuwają uwagę potencjalnych odbiorców,współpracowników czy kontrahentów. Wysokiej jakości druk wizytówek https://printinghouse.pl/druk-wizytowek/ ceny na każdą kieszeń i najlepszej jakości papier dostępne w Printing House.
PawelK
junior fellow
 
Posty: 119
Rejestracja: 05 sie 2021, 11:06

Re: praca

Postautor: janka90 » 24 sie 2021, 7:32

MG Solutions ma bardzo dobre warunki - w sensie, pracę powinni wam znaleźć z dnia na dzień i to na bardzo dobrych warunkach. Kwestia jedynie dopasowania czegoś odpowiedniego pod siebie. Moja koleżanka dostała od nich pracę na produkcji w sytuacji, kiedy przez ostatnich 10 lat nie robiła kompletnie nic.
janka90
junior fellow
 
Posty: 132
Rejestracja: 02 gru 2019, 18:42

Re: praca

Postautor: Krzyszunio » 02 paź 2021, 11:26

Gdy tak naprawdę zależy nam na dobrej pracy to ja również jestem zdania, że warto jest poszukać pracy zdalnej gdyż ona jest również możliwa. Właśnie dlatego zachęcam do czytania wpisu https://odfreelancera.pl/praca-zdalna-c ... a-znalezc/ gdyż w tym artykule wyjaśniono gdzie pracę zdalną można znaleźć.
Krzyszunio
junior fellow
 
Posty: 458
Rejestracja: 21 lut 2021, 11:58

Re: praca

Postautor: gg83 » 31 gru 2021, 21:49

A wiecie co to jest wypalenie zawodowe i jakie są jego objawy? Jeśli nie, to myślę, że warto sobie na spokojnie zerknąć tutaj https://hrk.pl/pl/baza-wiedzy/artykuly- ... i-leczenie . Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji, porad oraz wskazówek w tym zakresie. Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć.
gg83
junior fellow
 
Posty: 318
Rejestracja: 01 gru 2015, 0:22

Re: praca

Postautor: serela » 05 sty 2022, 21:12

Jeśli kogoś interesuje praca Rzeszów to z mojej strony polecam regularnie sprawdzać ogłoszenia, które pojawiają się w serwisie Hitpraca. Jest ich naprawdę dużo i można znaleźć swoją wymarzoną posadę.
serela
greenhorn
 
Posty: 91
Rejestracja: 19 lis 2021, 12:25


Re: praca

Postautor: vlord » 02 cze 2022, 0:16

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricatorjuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości