Problem z zachowaniem kota.

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Problem z zachowaniem kota.

Postautor: medterf1977 » 10 sty 2017, 12:55

nie bardzo wiedziałam gdzie umieścić ten wątek, więc jeśli jest on w złym miejscu to z góry przepraszam. A więc mam problem ze sowim kotem. Wzięłam go ponad rok temu z fundacji, początki ciężkie, ale po czasie się zaaklimatyzował. Natomiast od jakiś 2 miesięcy problem w jego zachowaniu polega na tym, że w sposób "nienormalny" (dla mnie) korzysta z kuwety. Kiedyś robił to, gdy faktycznie miał potrzebę jak każdy kot. Natomiast teraz jest w stanie iść do kuwety kilkadziesiąt razy dziennie, kopiąc zaciekle i rozsypując przy okazji też dużo piasku. Moja mama załamana jest już stanem parkietu (mamy piasek silikonowy) i generalnie nie wie już co z nim robić. Kot jest wykastrowany- tzn. ma podwiązane nasieniowody. Myślałam może o zakupie kuwety w formie "domku" takiej co w wyglądzie przypomina trochę transporter. Czy któraś z Was drogie Panie wie czym takie zachowanie może być spowodowane? Może same zetknęłyście się z podobnym problemem u swoich pupili? Pozdrawiam serdecznie.
medterf1977
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 10 sty 2017, 12:47


Re: Problem z zachowaniem kota.

Postautor: guziol » 11 sty 2017, 10:44

jeśli tak intensywnie rozkupuje żwirek to rzeczywiście kup zamykaną kuwetę, wtedy ten problem nie będzie już taki uciążliwy.
Awatar użytkownika
guziol
junior fellow
 
Posty: 334
Rejestracja: 02 sie 2013, 10:52


Re: Problem z zachowaniem kota.

Postautor: fetuz » 18 lut 2020, 19:10

Od razu jak przeczytam tą wiadomość przypomniał mi się mój problem z kotem jak drapał wszystkie mebele. Nie wiedziałam że trzeba kupić coś takiego jak drapak https://www.zwierzakowo.pl/86-drapak-dla-kota przez co kot będzie mógł ostrzyć sobie pazury zdała od mebli. Mam nadzieje że nuda Ci się rozwiązać problem, niestety ja nie bardzo wiem co poradzić
fetuz
junior fellow
 
Posty: 299
Rejestracja: 16 lut 2016, 0:32

Re: Problem z zachowaniem kota.

Postautor: 55Robert22 » 20 lut 2020, 13:06

Polecam udać się do kociego behawiorysty.
55Robert22
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 20 lut 2020, 13:05


Re: Problem z zachowaniem kota.

Postautor: vlord » 02 cze 2022, 1:28

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
http://journallubricator.ruсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości