Psycholog Warszawa

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Psycholog Warszawa

Postautor: cyclone » 17 kwie 2021, 15:41

Dzień dobry. Długo biłem się z myślami, ale wydarzenia z ostatniego tygodnia upewniły mnie, że potrzebuję wizyty u psychologa. Chciałbym się dowiedzieć gdzie najlepiej się udać. Czy w poradni Harmonia Luxmed https://harmonia.luxmed.pl/ znajdę dobrych specjalistów. Wiecie nie chciałbym się błąkać od jednego do drugiego. Wiem, że ciężko teraz o dobrego psychologa.
cyclone
junior fellow
 
Posty: 135
Rejestracja: 24 sty 2019, 13:33


Re: Psycholog Warszawa

Postautor: ajjuna » 18 maja 2021, 9:04

Ja tez sie biłam z myslami... jednak nie jest to taka kwestia która czlowiek chce sie chwalic,ze nie potrafi sobie z czyms sam poradzic. Poszłam do psychologa w centrum medycznym https://www.damian.pl/zdrowie-psychiczne/ byłam na kilku spotkaniach i musze przyznac, ze naprawde mi to pomoglo.Teraz jedyne czego zaluje, to ze tak dlugo zwlekalam
ajjuna
junior fellow
 
Posty: 160
Rejestracja: 28 kwie 2021, 9:29

Re: Psycholog Warszawa

Postautor: artur123 » 27 maja 2021, 11:11

Jeśli zależy wam na jakości usług to polecam serdecznie Nonviolent communication prowadząca takie zajęcia nazywane Porozumienie bez Przemocy to psycholożka która ma ogromne doświadczenie i wiedzą w tym zakresie. Polecam ją serdecznie.
artur123
fellow
 
Posty: 546
Rejestracja: 12 mar 2019, 21:38

Re: Psycholog Warszawa

Postautor: fetuz » 30 cze 2021, 18:01

W przypadku autyzmu jednym z podstawowych badań są właśnie testy psychologiczne. Jednakże one nie są w stanie dać jednoznacznego obrazu, także wykonuje się szereg innych badań na autyzm, w tym nawet badania genetyczne https://badamydzieci.pl/porady/autyzm/b ... na-autyzm/ . Polecam o tym poczytać, gdyż ta wiedza może pozwolić wam na rozpoznanie choroby u swojego dziecka i wdrożyć odpowiednie postępowanie
fetuz
junior fellow
 
Posty: 299
Rejestracja: 16 lut 2016, 0:32

Re: Psycholog Warszawa

Postautor: Ciastko81 » 01 wrz 2021, 7:57

Mi bardzo pomogła terapia z psycholog online wetalk. To jest platforma do kontaktu przez internet z najlepszymi w kraju specjalistami z różnych dziedzin psychologii. Bardzo wygodna i komfortowa forma kontaktu, w dodatku bardzo efektywna, ponieważ można kontaktować się z psychologiem nawet codziennie.
Ciastko81
greenhorn
 
Posty: 51
Rejestracja: 31 sie 2021, 17:07

Re: Psycholog Warszawa

Postautor: ikornel275 » 30 wrz 2021, 11:22

Konieczne zobaczcie na stronę https://vitallclinic.pl to nowoczesna klinika gdzie pracują specjaliści którzy do każdego podchodzą indywidualnie i chcą zawsze jak najlepiej dla swoich pacjentów. Możecie skorzystać z pomocy fizjoterapeuty, dietetyka, kosmetologa, czy podologa. Zobaczcie sobie.
ikornel275
greenhorn
 
Posty: 51
Rejestracja: 28 lip 2021, 9:13

Re: Psycholog Warszawa

Postautor: hylia7044 » 18 sty 2022, 9:55

Psycholodzy mają bardzo ciężki zadanie. Ale moim zdaniem warto ich odwiedzić bo po co się samemu męczyć z problemami jak ktoś doświadczony może nam pomóc.


_______________________________________
jak odzyskać byłą kobietę
hylia7044
junior fellow
 
Posty: 215
Rejestracja: 03 paź 2021, 13:35


Re: Psycholog Warszawa

Postautor: vlord » 02 cze 2022, 3:18

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
сайтинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości