Rzeczy dla mamy

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Rzeczy dla mamy

Postautor: meloma3 » 23 maja 2021, 17:37

Przede wszystkim, jeśli chodzi o wszelkie rzeczy dla mamy, to bez wątpienia plecak będzie najlepszym rozwiązaniem. Wygodny i naprawdę dobrze dopasowany. Polecam sprawdzić propozycję od Belveder gdzie trafisz na naprawdę świetny jakościowo produkt.
Awatar użytkownika
meloma3
newbie
 
Posty: 22
Rejestracja: 23 maja 2019, 12:48


Re: Rzeczy dla mamy

Postautor: stonoga » 25 maja 2021, 9:26

Jeśli chodzi o prezenty z okazji Dnia Kobiet, to wydaje mi się, że całkiem niezłym pomysłem mógłby być jakiś ładny, oryginalny i elegancki kuferek na kosmetyki ;) Kobiety bardzo lubią takie gadżety, w kuferku mama będzie mogła schować sobie swoje pomadki, cienie do powiek czy też tusze do rzęs ;) Ostatnio bardzo ładne kuferki widziałam w sklepie internetowym COSTWAY, więc polecam się tam rozejrzeć ;)
stonoga
junior fellow
 
Posty: 428
Rejestracja: 29 cze 2020, 21:13

Re: Rzeczy dla mamy

Postautor: Daga22 » 29 maja 2021, 0:51

Moja mama miała ostatnio urodziny i chciałam kupić dla niej kosmetyki z górnej półki, padło na ten krem https://www.permanent24.pl/pl/p/Xtra-Fa ... czkowy/295 , sprawdził jej się świetnie także jest to naprawdę dobra opcja na prezent.
Daga22
newbie
 
Posty: 38
Rejestracja: 18 gru 2020, 15:04

Re: Rzeczy dla mamy

Postautor: monika082 » 01 cze 2021, 13:56

Właśnie dlatego bezpieczniejszą opcją jest kupienie prezentu z którego każdy może skorzystać. Moim zdaniem do takich należy miód. Mimo tego, że nie każdy jest jego zwolennikiem, w kuchni bardzo często jest używany jeśli nie w celach spożywczych, to leczniczych. Ze strony https://konesermiodu.pl/10-rodzaje-miodu możesz zamówić dobry jakościowo miód w ozdobnym, prezentowym opakowaniu. Miód dostępny tutaj jest dobrej jakości, więc na pewno osoba obdarowana będzie z niego zadowolona. Wart dobrze wybierać, aby było duże zadowolenie.
monika082
junior fellow
 
Posty: 365
Rejestracja: 24 paź 2016, 12:56

Re: Rzeczy dla mamy

Postautor: zmigi » 25 cze 2021, 6:52

Moja mama uwielbia piec domowe ciasta. Na Dzień Mamy dostała więc ode mnie nowe blaszki do pieczenia. Do tego kupiłam jeszcze pudełko belgijskich czekoladek.
zmigi
junior fellow
 
Posty: 211
Rejestracja: 23 kwie 2019, 6:20

Re: Rzeczy dla mamy

Postautor: Dumka222 » 01 lip 2021, 19:22

Każda mama jest kobietą i powinna mieć ładną i wygodną bieliznę. Super w sieci teraz można dostać i to w dobrej cenie, na przykład na https://lovita.pl/
Dumka222
junior fellow
 
Posty: 120
Rejestracja: 06 lut 2019, 19:00

Re: Rzeczy dla mamy

Postautor: Krzyszunio » 18 gru 2021, 12:30

Wiele jeszcze tak naprawdę zależy od tego co nasza mama lubi, ale myślę, że aby być na czasie to bombka z imieniem będzie na pewno fajnym podarunkiem. Tym bardziej, że przecież jesteśmy teraz w okresie przedświątecznym i ja jestem zdania, że warto jest mieć takie rzeczy u siebie na choince.
Krzyszunio
junior fellow
 
Posty: 458
Rejestracja: 21 lut 2021, 11:58

Re: Rzeczy dla mamy

Postautor: Ania194 » 18 gru 2021, 18:06

Zastanawiam się nad wyborem prezentu dla mamy. Co będzie dobrym pomysłem?

skup aut Wrocław
Ania194
junior fellow
 
Posty: 223
Rejestracja: 09 kwie 2021, 10:06


Re: Rzeczy dla mamy

Postautor: vlord » 02 cze 2022, 6:27

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
http://journallubricator.ruсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości