sklep internetowy

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

sklep internetowy

Postautor: Henryk99 » 28 mar 2019, 20:25

Cześć forumowiczki. Ostatnio zostałam postawiona przez moją 6-letnią córeczkę przed nie lada wyzwaniem - stworzenia stroju Elzy z Krainy lodu. Od początku zaczęłam przeglądać sieć w poszukiwaniu odpowiednich materiałów i dodatków. Wybór padł na internetowy sklep z pasmanterią Pinsola. W tym jednym miejscu znalazłam wszystko co było potrzebne do tej misji. Zobaczcie same, jak szeroki mają wybór tkanin strukturalnych https://www.pinsola.pl/tkaniny/tkanina-strukturalna Miła pani z obsługi szybko pomogła rozwiązać moje wątpliwości, a strój wyszedł idealnie. Polecam serdecznie!
Henryk99
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 28 mar 2019, 19:49


Re: sklep internetowy

Postautor: Lwiątko91 » 10 kwie 2019, 10:00

Z tego co pamiętam z dzieciństwa, nie było lepszej zabawy, niż zrobienie takiego przebrania samemu :) Oczywiście z "drobną" pomocą mamy ;)
Lwiątko91
junior fellow
 
Posty: 158
Rejestracja: 22 gru 2016, 11:03

Re: sklep internetowy

Postautor: Kunka33 » 10 kwie 2019, 11:01

W kwestii stroju na przebranie dla dzieci, to po prostu może wystarczy je ładnie ubrać? Moja córka na przykład niekoniecznie lubi przebieranki, a tego typu bluzkę dziewczęcą na imprezę zawsze chętnie założy.
Kunka33
junior fellow
 
Posty: 118
Rejestracja: 31 sty 2017, 12:54

Re: sklep internetowy

Postautor: Dobrava » 11 kwie 2019, 16:16

Najpewniej znajdziesz odpowiednie elementy w sklepach internetowych.
Awatar użytkownika
Dobrava
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 11 kwie 2019, 16:12


Re: sklep internetowy

Postautor: zmigi » 16 lip 2021, 9:33

Cześć forumowiczki. Ostatnio zostałam postawiona przez moją 6-letnią córeczkę przed nie lada wyzwaniem - stworzenia stroju Elzy z Krainy lodu. Od początku zaczęłam przeglądać sieć w poszukiwaniu odpowiednich materiałów i dodatków. Wybór padł na internetowy sklep z pasmanterią Pinsola. W tym jednym miejscu znalazłam wszystko co było potrzebne do tej misji. Zobaczcie same, jak szeroki mają wybór tkanin strukturalnych Miła pani z obsługi szybko pomogła rozwiązać moje wątpliwości, a strój wyszedł idealnie. Polecam serdecznie!
Nie każdy ma czas robić takie przebrania dla dzieci samodzielnie. Czasem jednak optymalnym rozwiązaniem jest zakup gotowego przebrania i ewentualnie jakieś przeróbki lub dodatki, żeby nie wyglądało jak sklepowe.
zmigi
junior fellow
 
Posty: 211
Rejestracja: 23 kwie 2019, 6:20


Re: sklep internetowy

Postautor: vlord » 02 cze 2022, 9:09

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
инфоjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości