Dobre podręczniki

egzaminy językowe, olimpiady, konkursy

Re: Dobre podręczniki

Postautor: Visitor » 25 mar 2005, 20:55

Poszukuję godnych uwagi, dobrych i sprawdzonych repetytoriów gramatycznych, ale takż…e dobrych podręczników wzbogacających słownictwo. Materiał najlepiej jakby odpowiadał CEA/CPA (ale jak na mature lub FCE też… moze być ;) ) Znacie coś dobrego ... ??? Bo gdy zachodze do księgarni to nie mam pojęcia co lepiej wybrać, a ceny są jednak wysokie.....
Visitor
 


Re: Dobre podręczniki

Postautor: Visitor » 25 mar 2005, 23:31

www.isel.edu.pl i wejdz w dział księgarnia :)))) polecam!!!
Visitor
 

Re: Dobre podręczniki

Postautor: Visitor » 26 mar 2005, 10:02

Wielkie dzięki, naprawde dobra stronka i dobre opracowanie podręczników :))) Co nie znaczy, ż…e jestem juz zamknięty na dalsze propozycje ;)))
Visitor
 

Re: Dobre podręczniki

Postautor: Visitor » 28 mar 2005, 9:10

jesli chodzi o podreczniki jest mnostwo, kiedys korzystalam z Express Publishing na FCE - revised version, oraz CPE- tegoz wydawnictwa, tam jest dobrze opracowany blok gramatyczny , ja wybieram wybiorczo, najlepiej jest miec duzo i wybrac te najciekawsze!!!
Polecam tez Vince'a -advanced, jesli chodzi o matury- Nowa Matura Longman'a , zalezy co kto lubi idac na egzamin nikt nie pyta z jakiego podrecznika ... na slownicto sa tez specjalne ksiazki- najlepiej kupic cos na advanced vocabulary, lepiej nauczyc sie wiecej, aby zdac egzamin, ale tak , aby w glowie nie pozostal jeden metlik, poszukaj cos z Longmana, oni wiedza co czynia ....a reszte na dokladke ...
Visitor
 

Re: Dobre podręczniki

Postautor: Visitor » 28 mar 2005, 12:04

Polecam Express Publishing usilnie ponieważ… są to podręczniki jasne i rzeczowe
Visitor
 

Re: Dobre podręczniki

Postautor: Visitor » 28 mar 2005, 12:08

acha jak się sam/sama chcesz uczyć do tych egzaminów to ściągnij sobie zw PDF ze stronki podajż…e ucls i tam są do ściąnięcia testy z zeszłych lat i na nich moż…na poćwiczyć bo takie książ…ki z testami w sklepach są cholernie drogie
Visitor
 

Re: Dobre podręczniki

Postautor: Visitor » 29 mar 2005, 10:57

Szukam materiału w pdf do kaset FIRS STEP IN ENGLISH Henryka Krzyż…anowskiego.
Mam niekompletny zbiór - jednej ksiazeczki mi brakuje nr1. Czy ktos ma to w PDF?
Moze ktos mi pomóc?
JArek ezin@o2.pl
Visitor
 

Re: Dobre podręczniki

Postautor: Visitor » 29 mar 2005, 11:00

mam tem caly kurs, al4 pozyczylam ...... i nie wiem kiedy odzyskam ... i mam tez the next steps in English Pana Krzyzanowskiego , jest bardzo dobry ...ona
Visitor
 



Re: Dobre podręczniki

Postautor: vlord » 29 maja 2022, 13:18

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
http://journallubricator.ruсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości