Wrocław- skuteczny dentysta?

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Wrocław- skuteczny dentysta?

Postautor: Kunka33 » 08 gru 2021, 10:05

Polećcie proszę kogoś sprawdzonego. Chodzi mi głównie o specjalistę w kwestii leczenia kanałowego.
Kunka33
junior fellow
 
Posty: 118
Rejestracja: 31 sty 2017, 12:54


Re: Wrocław- skuteczny dentysta?

Postautor: JagienkaK » 08 gru 2021, 13:01

A co sądzisz o ofercie na leczenie kanałowe pod mikroskopem we Wrocławiu tu? Słyszałam sporo dobrego o tym gabinecie pomimo, że nie jestem z Wrocławia.
JagienkaK
greenhorn
 
Posty: 69
Rejestracja: 02 lip 2019, 14:40

Re: Wrocław- skuteczny dentysta?

Postautor: Grzegorz8559 » 09 gru 2021, 10:22

Nie wiem, który dentysta jest warty uwagi.
Grzegorz8559
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 08 gru 2021, 19:34

Re: Wrocław- skuteczny dentysta?

Postautor: Arkadiusz1 » 24 lut 2022, 9:05

Ja uważam, że jednak o takie kwestie powinni zawsze zadbać stomatolodzy. Jeśli zastanawiacie się nad tym, gdzie warto byłoby wybrać się na leczenie, to ja ostatnio czytałem na ten temat w https://dentylion.pl/nasze-uslugi/implanty/ Myślę, że to możę być zawsze najlepszym wyborem, więc warto przemyśleć, co będzie najkorzystniejsze w danym momencie.
Arkadiusz1
junior fellow
 
Posty: 133
Rejestracja: 08 sty 2019, 11:05

Re: Wrocław- skuteczny dentysta?

Postautor: Krzyszunio » 27 mar 2022, 10:22

To prawda samo chodzenie do gabinetu stomatologicznego gdzie jesteśmy pd dobrą opieką jest czymś ważnym i muszę przyznać, że ja również lubię regularnie takie miejsca odwiedzać. Nawet teraz doskonale wiem, że piaskowanie zębów jest bardzo potrzebnym zabiegiem i raz na jakiś czas na pewno warto jest go wykonać.
Krzyszunio
junior fellow
 
Posty: 458
Rejestracja: 21 lut 2021, 11:58


Re: Wrocław- skuteczny dentysta?

Postautor: Kazikdobry » 20 kwie 2022, 8:53

We Wrocławiu mogę polecić dobrego ortodontę - warto zapoznać się z artykułem w tym temacie https://www.chichotki.pl/ortodonta-wroclaw/
Kazikdobry
fellow
 
Posty: 549
Rejestracja: 21 mar 2019, 10:19

Re: Wrocław- skuteczny dentysta?

Postautor: vlord » 04 cze 2022, 22:11

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
инфоjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości