Wymiana akumulatora

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Wymiana akumulatora

Postautor: Loipeld » 19 lip 2019, 12:05

Okazuje się, że przyszedł czas na wymianę akumulatora w moim samochodzie. Niestety niezbyt sie na tym znam i licze na to, że ktoś z was podpowie mi jaki akumulator będzie najlepszym wyborem?
Loipeld
junior fellow
 
Posty: 168
Rejestracja: 19 mar 2019, 16:22


Re: Wymiana akumulatora

Postautor: lorimert » 19 lip 2019, 13:06

Całkiem niedawno także musiałem wymienic u siebie w samochodzie akumulator na nowy i znajomy polecił mi kupić go w Economy-parts. Mają oni bardzo dobrej jakości części do samochodów marek Skoda, Seat, czy VW, więc jesli jeździsz jednym z tych, na prawdę polecam Ci skorzystać z ich oferty
lorimert
newbie
 
Posty: 16
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:05

Re: Wymiana akumulatora

Postautor: Loipeld » 19 lip 2019, 13:33

Jeżdżę właśnie Skodą więc wydaje mi się, że nie będzie problemu akurat z marką. Jeśli mówisz, że mają na prawde dobrej jakości części i w korzystnych cenach to po prostu sprawdzę jak to rzeczywiście wygląda :). Dzięki wielkie za pomoc
Loipeld
junior fellow
 
Posty: 168
Rejestracja: 19 mar 2019, 16:22

Re: Wymiana akumulatora

Postautor: fretas33 » 19 lip 2019, 13:47

Bardzo fajnie, że tu zajrzałem. Sam jeżdżę Volkswagenem i mam do wymiany kilka rzeczy, co odkładałem zawsze na później z powodu wysokich cen za części. Może dzięki tej firmie Economy-parts uda mi się je wymienić za mniejsze pieniądze :). Dzięki wielkie!
fretas33
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:45

Re: Wymiana akumulatora

Postautor: Cecylka_S » 26 lip 2019, 9:33

Odpowiedzią na Twoje pytanie jest ten artykuł. Zobacz sobie koniecznie.
Cecylka_S
junior fellow
 
Posty: 108
Rejestracja: 29 maja 2019, 10:10

Re: Wymiana akumulatora

Postautor: candy6 » 01 lis 2019, 12:59

Mój znajomy polecał mi jednak zakup akumulatora od marki https://www.autopart.pl/ , bo to wiodący, polski producent i dystrybutor. Jak już kupować taki akumulator, to tylko od takiej, sprawdzonej firmy. Zerknij sobie koniecznie.
candy6
junior fellow
 
Posty: 145
Rejestracja: 17 lut 2017, 10:25

Re: Wymiana akumulatora

Postautor: hosta » 22 lis 2019, 13:55

Jest pełno sklepów z akumulatorami przez co jesteśmy zasypywani ofertami z akumulatorami. Dzięki temu wybór jest przeogromny co dla konsumenta jest jak najbardziej na plus. Polecam sobie jednak przeczytać ten artykuł http://mitsubishiblog.pl/cala-prawda-o- ... samochodu/ gdzie napisali o kosztach eksploatacji samochodu ;) Niby wystarczą zwykłe wymiany wykonywane na czas, ale czasami przyjdzie nam wymienić coś czego byśmy się nigdy nie spodziewali.
hosta
newbie
 
Posty: 8
Rejestracja: 22 lis 2019, 13:21


Re: Wymiana akumulatora

Postautor: _zosia_ » 30 mar 2021, 17:45

Jeśli szukacie dobrego akumulatora to mogę polecić jego zakup na https://terenowiec.pl/pl/465-akumulator ... zladowania, gdzie znajdziecie akumulatory głębokiego rozładowania.
_zosia_
newbie
 
Posty: 29
Rejestracja: 04 gru 2020, 11:53


Re: Wymiana akumulatora

Postautor: vlord » 04 cze 2022, 23:01

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
инфоjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości