Super Memo 7 pod WINXP

Oprogramowanie do nauki języka. Podziel się wiedzą o programach wspomagających naukę języka angielskiego

Re: Super Memo 7 pod WINXP

Postautor: Visitor » 07 lut 2006, 2:51

Mam pytanie, cze jest mozliwa instalacja i odpalenie programu Super Memo 7 Advanced English na 2 plytach CD. W momencie kiedy clickam ikone INSALL wyskakuje mi komunikat: "c:/windows/SYSTEM32/autoexe.nt. The system file is not suitable for running MS-DOS and Microsoft Windows Aplications. Choose "close" to terminate the aplication."
Czy ktos wie jak to zainstalowac czy moze istnieje cos w rodzaju patcha aby zainstalowac to pod XP. Bede wdzieczny za pomoc
pozdrawiam
zosia
Visitor
 


Re: Super Memo 7 pod WINXP

Postautor: bejotka » 07 lut 2006, 6:09

Super Memo 7 Advanced English na 2 plytach CD jest pakietem pisanym jeszcze dla systemu Windows 3.01/3.11. W zasadzie powinien działać pod każ…dym nowszym systemem, ale było kiedyś takie powiedzenie "w zasadzie to dziewczyna się rumieni". Nie mam Widows XP nie mogę więc sprawdzić.

W sprawie ewentualnego "patcha" moż…esz napisać do producenta, adres znajdziesz na jego stronie www.supermemo.pl.

Jednak radzę kupić nowsze wersje tego pakietu SuperMemo Speedup! lub SuperMemo Proficiency! albo wersję na DVD SuperMemo Extreme English.
BJK
bejotka
fellow
 
Posty: 697
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

Re: Super Memo 7 pod WINXP

Postautor: Visitor » 08 lut 2006, 3:58

SuperMemo Extreme English jest pakietem, który zawiera wszystkie "sztandarowe" bazy SuperMemo, tzn. Basic English, Power Words i Audio Advanced English.

Audio Advanced English jest unowocześnioną i poprawioną bazą, o której napisałeś w swoim pierwszym poście. Twoje kłopoty z instalacją SM7 prawdopodobnie wynikały z zuż…ycia CD. Nawet jeśli nigdy nie były uż…ywane, to po 10 latach miały prawo odmówić posłuszeństwa.

BTW

Extreme English będziesz miał legalne, czy też… kopię?
Visitor
 

Re: Super Memo 7 pod WINXP

Postautor: Visitor » 18 mar 2007, 14:53

Hey!

mam pytanie do uzytkownikow Advanced English Speed up!

czy powtarzacie i uczycie sie slow wg kategorii tematycznych czy tez sa one posortowane wg czestosci wystepowania w slownictwie anglosaskim?

ja przed kupieniem plyty bylam przeswiadczona ze tak to bedzie wygladac, ale moj program kaze mi przerabiac na razie tylko slownictwo zw ze swiatem zwierzecym... nudy straszne!

prosze o podpowiedz, czy mozna to gdzies w programie zmienic!
Visitor
 


Re: Super Memo 7 pod WINXP

Postautor: ChokeSlam » 25 kwie 2022, 14:46

Ten program Super Memo jest naprawdę doskonały. Po prostu go uwielbiam!!
_____________________________________
http://pracemagisterskiewroclaw.pl/ekon ... hunkowosc/
Awatar użytkownika
ChokeSlam
junior fellow
 
Posty: 396
Rejestracja: 06 lut 2019, 10:53

Re: Super Memo 7 pod WINXP

Postautor: vlord » 05 cze 2022, 11:27

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
http://journallubricator.ruсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości