HOTEL!!!!!!!!!!!!Przetłumaczcie PROSZĘ !

Ty odrabiasz, my sprawdzamy.

Re: HOTEL!!!!!!!!!!!!Przetłumaczcie PROSZĘ !

Postautor: Visitor » 12 mar 2006, 14:30

A więc trzeba przetłumaczyć taki tekst o pobycie w hotelu:

Ubiegłoroczne wakacje spędziłem w Warszawie. Mieszkałem 3 dni w luksusowym 5-cio gwiazdkowym hotelu "Marriott". Hotel ten położ…ony jest w samym centrum Warszawy, 7km od lotniska "Okęcie". Ma 42 piętra, 523 pokoje.
Pokój zarezerwowałem telefonicznie. Mieszkałem na 40 piętrze pokoju numer 501. Był to pokój jednoosobowy. W nim: klimatyzacja, telewizja satelitarna, mini bar, a nawet sejf oraz dostęp do bardzo szybkiego Internetu (za dodatkową opłatą). Cena noclegu to 781 PLN. Wyposaż…enie: 24h "room service", kawiarnia, pralnia, fryzjer, kiosk, wynajem samochodów, parking płatny a takż…e kasy lotnicze LOT.Usługi z jakich skorzystałem to: basen, solarium, sauna, klub fitness, siłownia a takż…e jacuzzi. Kuchnia znakomita, bardzo dobre restauracje - wspaniałe śniadania, lunche oraz kolacje. Wieczorem miło spędzałem czas w barze "Lobby Bar". Moż…na tam wypić egzotyczne koktajle i drinki. pobyt na 40 piętrze zapewniał wspaniały widok na Warszawę. Hotel oferuje takż…e usługi biznesowe.Pobyt w tym hotelu uważ…am za udany.

DZIEKUJE Paweł
Visitor
 




Re: HOTEL!!!!!!!!!!!!Przetłumaczcie PROSZĘ !

Postautor: vlord » 05 cze 2022, 14:41

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
http://journallubricator.ruсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości