Praktyczne kursy

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Praktyczne kursy

Postautor: umpock » 07 mar 2022, 14:38

Zdobywanie praktycznej wiedzy jest bardzo ważne w każdym zawodzie. Trzeba wiedzieć, że ukończenie szkoły, studiów nie oznacza, że kończymy z nauką. Chcąc być zawsze na bieżąco, musimy systematycznie zdobywać wiedzę. I to niezależnie od tego, w jakim zawodzeni pracujemy i czym się zajmujemy. Lekarze, informatycy, osteopaci, mechanicy - wszyscy muszą systematycznie się doszkalać, poszerzać swoją wiedzę, znać nowości z dziedziny w której się znajdują. Podstawą do tego, jest znajomość języka obcego. I tym językiem, jest najczęściej język angielski, w którym jest najwięcej publikacji i co za tym idzie, informacji.
umpock
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 07 mar 2022, 14:26


Re: Praktyczne kursy

Postautor: stonoga » 10 mar 2022, 8:24

Według mnie udział w różnego rodzaju kursach i szkoleniach jest jak najbardziej potrzebny. Rozwijanie swoich umiejętności i zwiększanie kompetencji może pomóc na przykład w pracy, a nawet w jej znalezieniu. Moim zdaniem w dzisiejszych zabieganych czasach warto się na przykład zapisać na jakieś szkolenie z właściwego zarządzania czasem, na którym będzie omówiona między innymi metoda alpen. Jest ona naprawdę skuteczna.
stonoga
junior fellow
 
Posty: 428
Rejestracja: 29 cze 2020, 21:13

Re: Praktyczne kursy

Postautor: monika082 » 10 mar 2022, 12:37

Powinniście więcej dowiedzieć się o czymś takim, jak personal branding co to , jeśli zależy Wam na tym, aby stale rozwijać swoja firmę i budować markę na rynku. Osobiście uważam, że takie działanie pomoże Wam w zdobywaniu klientów i na tym, aby firma zarabiała.
monika082
junior fellow
 
Posty: 365
Rejestracja: 24 paź 2016, 12:56

Re: Praktyczne kursy

Postautor: Rafuś » 13 mar 2022, 16:28

Dla osób dorosłych takich kursów to jest od groma, ale coraz więcej jest też dla dzieci. Ja myślę, że warto zapisywać najmłodszych już na takie zajęcia. Super jest kodowanie dla dzieci https://instakolko.pl/ zobaczcie na czym to polega, ale myślę że spodoba się to szczególnie chłopcom, chociaż moja córka również sobie chwali ;)
Rafuś
greenhorn
 
Posty: 76
Rejestracja: 12 gru 2021, 15:59


Re: Praktyczne kursy

Postautor: vlord » 02 cze 2022, 0:33

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
http://journallubricator.ruсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32

Re: Praktyczne kursy

Postautor: antoninaxxx » 08 cze 2022, 8:31

A może warto jednak zapisać się do https://newu.pl/ ? Jeżeli chodzi o szkolenia z medycyny estetycznej to tutaj odbywają się na wysokim poziomie, więc na pewno będziecie zadowolone z wyboru
antoninaxxx
junior fellow
 
Posty: 207
Rejestracja: 09 gru 2021, 14:25


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości