E-mail na poziomie gimnazjum.

Ty odrabiasz, my sprawdzamy.

E-mail na poziomie gimnazjum.

Postautor: Pinakolada 97 » 19 paź 2012, 13:28

Witam . Mam e-mail do napisania w jezyku angielskim. Jako ż…e mój poziom jest taki sobie bardzo proszę o pomoc w napisaniu.
Zadanie brzmi tak: Poznałeś ostatnio nowego kolegę/koleż…ankę. W e-mailu do przyjaciela lub przyjaciółki
-napisz w jakich okolicznościah poznałaś nowego kolegę/koleż…ankę
-opisz jego/jej wygląd
-zaproponuj w jaki sposób moglibyście spędzić razem czas.
Podpisz się jako XYZ. Długość tekstu powinna wynosić od 50 do 100 słów.

Jak na razzie mam początek:
Hi Patrycja,
Sorry I haven't written for so long but I've benn busy.
I've got something really important to tell you.

No i na tym się skonczyło... Nw jakich wyraż…en dalej uż…yć czy czasów,a zalezy mi ż…eby dośc sprawnie pisac takie listy ze względu na testy które mnie czzekają. Będe wdzięczna za wszelką pomoc.
Pinakolada 97
 


re

Postautor: Toksyna97122 » 20 paź 2012, 13:48

Oto ile zdołałam napiac:

Hi Patrycja,
Sorry I haven't written for so long but I've been busy.
I've got something really important to tell you. A month ago I met nice boy.
I saw him when I bought ice-cream. He's got a short black hair,blue eyes and a round face. He's very tall and slim. He usually wears jeans,T-shirt and trousers.

Dalej mam napisac coś na temat jego charakteru i zaproponować wspólne spotkanie (we trójke)
Bardzo prosze o sprawdzenie tego co już… mam i pomoc w końcówce.
Toksyna97122
 



Re: E-mail na poziomie gimnazjum.

Postautor: vlord » 10 cze 2022, 17:16

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
http://journallubricator.ruсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości