błagam pomóż…cie !!!

Ty odrabiasz, my sprawdzamy.

Re: błagam pomóż…cie !!!

Postautor: Visitor » 24 gru 2005, 1:48

Witam! mam ogromną prośbe o przetłumaczenie listu na jezyk ang. mój ang jest bardzo średni a w wakacje poznałam pewna osobę, która strasznie mi pomogła dlatego bardzo zależ…y mi na poprawnym przetłumaczeniu...błagam pomóż…cie...

"Boż…e Narodzenie to magiczny czas, dlatego chciałam powiedzieć Tobie coś innego niż… zawsze.
Bardzo zależ…ało mi ż…ebyś dostał ten list w nowym roku ponieważ… pierwsze dni nowego roku to czas podsumowań. Mój rok 2005 był pod znakiem „latynoskiego kochanka” i był to najlepszy rok w moim ż…yciu. Chciałam Tobie bardzo za to podziękować.
To dzięki Tobie pokochałam język hiszpański.
Ty pokazałeś mi, ż…e do tej pory moje ż…ycie było nudne. Byłam szaloną dziewczyną, miałam mnóstwo przyjaciół, ustabilizowany związek a potem poznałam Ciebie i wszystko „wywróciło się do góry nogami”, zmieniłeś wszystko, moje podejście do ludzi, ż…ycia.
Pozwoliłeś mi poznać zupełnie inne spojrzenie na świat.
Dziękuję bo poznałam Ciebie, osobę która sprawia, ż…e jestem bardzo szczęśliwa, pomimo ż…e twój charakter nie należ…y do najłatwiejszych…
Mój rok 2005, pomimo mnóstwa problemów, niemiłych sytuacji i ciągłych kłótni z Tobą, był wspaniały i ty jesteś tego powodem.
Mam nadzieję, ż…e Twój rok 2005 był tak samo pozytywny… a w przyszłym roku 2006, niezależ…nie od tego jaki będziemy mieli kontakt, ż…yczę Tobie aby ten i każ…dy kolejny rok był tak cudowny jak „mój 2005” i abyś poznał taka osobę jak ja poznałam Ciebie… to naprawdę wspaniałe uczucie… dziękuję "

z góry wielkie dzieki...
Visitor
 


Re: błagam pomóż…cie !!!

Postautor: Visitor » 24 gru 2005, 19:22

Ohhhh...jakie to romantyczne
Visitor
 

Re: błagam pomóż…cie !!!

Postautor: Visitor » 09 sty 2006, 1:13

Christmas it is a magic time, so i would like to tell you sometghing different than usually. I would really like you to get that letter in the new year because first days of a new year it is a time of summarizing the lat year. My 2005 was under sign of a lain lover and it was the best year in my life. I want to thank you very much for that. Because of you i love spanish now. You have showed me that my life was boring. I was crazy girl, i had lots of friends, steady relationship and then i haev met you and everything is up set down now, you have changed everything, my aprroach to people and life. You have let me see the world from tottaly different view. I am thanking you because i have met you, you are the person who make me very happy eventough you character does not belong to the easiest. My 2005 despite of lots of problems and unwanted situations and several wordfights with you was the best and you are the cause of that. I hope that your 2005 was positive the same way as mine, and in new 2006 even if we will not have any contact, i wish you that this year and each next to be as wonderful as mine 2005 and i wish you to meet a person, the same person as i have met you... this is really splendid feeling... than you
Visitor
 



Re: błagam pomóż…cie !!!

Postautor: vlord » 11 cze 2022, 0:55

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
сайтинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości