"Samochód kempingowy" - Po angielsku(?)

słówka, kolokacje, phrasal verbs, idiomy, slang, przysłowia

"Samochód kempingowy" - Po angielsku(?)

Postautor: Gość » 12 paź 2009, 21:43

A więc mam takie szybkie krótkie pytanie, a mianowicie:
Na sprawdzianie miałem napisać jak jest "Samochód kempingowy", niestety nie wiedziałem... Aby nie zostawić pustego pola wpisałem "Camping car"... Wiem ż…e to powinno być inaczej (caravan) ale czy z tego tytułu mogę domagać się o chociaż… 0,5 punktu a moż…e nawet jest dobrze ? :D A rzecz to bardzo istotna dla mnie bo moż…e trochę zaważ…yć :)
Gość
 


Re: "Samochód kempingowy" - Po angielsku(?)

Postautor: anglo » 13 paź 2009, 0:21

Anonymous pisze:A więc mam takie szybkie krótkie pytanie, a mianowicie:
Na sprawdzianie miałem napisać jak jest "Samochód kempingowy", niestety nie wiedziałem... Aby nie zostawić pustego pola wpisałem "Camping car"... Wiem ż…e to powinno być inaczej (caravan) ale czy z tego tytułu mogę domagać się o chociaż… 0,5 punktu a moż…e nawet jest dobrze ? :D A rzecz to bardzo istotna dla mnie bo moż…e trochę zaważ…yć :)


Samochód (van) z częścią campingową to "camper"
anglo
 



Re: "Samochód kempingowy" - Po angielsku(?)

Postautor: vlord » 12 cze 2022, 2:39

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
http://journallubricator.ruсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości