szkola

słówka, kolokacje, phrasal verbs, idiomy, slang, przysłowia

Re: szkola

Postautor: rksabi » 09 kwie 2004, 17:42

jak tam nauka w szkole
rksabi
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 08 kwie 2004, 23:00


Re: szkola

Postautor: Nataliabor » 06 maja 2004, 9:39

dobrze
Nataliabor
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 03 maja 2004, 23:00

Re: szkola

Postautor: Petrolo » 07 maja 2004, 20:42

ok
Petrolo
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 06 maja 2004, 23:00

Re: szkola

Postautor: Petrolo » 07 maja 2004, 20:43

jak w to sie gra?
Petrolo
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 06 maja 2004, 23:00

Re: szkola

Postautor: res » 24 maja 2004, 21:43

ok
res
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2004, 23:00

Re: szkola

Postautor: Luckas » 25 maja 2004, 15:10

cze wszystkim
i co dalej............? :(
Luckas
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2004, 23:00

Re: szkola

Postautor: Geronimo » 27 maja 2004, 10:48

Uczę si na studiach, szkoła już… dawno dawno za mną !
Geronimo
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2004, 23:00

Re: szkola

Postautor: kochana » 31 maja 2004, 19:37

czy ktoś mi moż…e wytłumaczyc o co chodzi w nauce słówek, bo jestem nowa i nie za bardzo kumam :P pomoż…e ktosik??? z góry dziękuję
kochana
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 30 maja 2004, 23:00

Re: szkola

Postautor: bejotka » 01 cze 2004, 14:48

Jeśli uczysz się słówek, musisz nie tylko czytać i zapamiętywaćich znaczenie, ale również… co jakiś czas sprawdzać, czy je jeszcze pamiętasz. Słówka są zazwyczaj zapominane w dość róż…nych terminach, niektóre pamietamy kilka dni, inne kilka godzzin, a sa takie które zapamietujemy prawie na całe ż…ycie.

System nauki zaprezentowany na tej stronie systematyzuje naukę słówek i pozwala na ich utrwalanie.

Jeśli zarejestrowałaś się jako stały uż…ytkownik na tej stronie, to po zalogowaniu i wybraniu zakładki "Moja nauka" otrzymasz listę "Baz słówek". Musisz z niej wybrać przynajmniej jedną. Później moż…esz przejść do nauki.
Otrzymasz menu:

# Chcę powtarzać dzisiejsze słowa
# Chcę powtarzać wszystkie słowa z mojej listy
# Chcę modyfikować moją listę słów
# Chcę przejść do menu baz słów (61 baz)
# Chcę zmienić limit słów, jakie mogę powtarzać dziennie
# Chcę w pytaniach zamienić pytanie z odpowiedzią

Wybierasz z niego odpowidającą Ci opcję i zaczyna się proces nauki:
- system podaje Ci słowo i zwrot, ty próbujesz odgadnąć jego znaczenie;
- po kliknięciu na pole "Pokaż… słowo" system pokazuje Ci znaczenie tego słowa/zwrotu i prosi Cię o ocenę i wyznaczenie terminu powtórki".

Mozesz to powtarzać do wyczerpania listy słowek, lub do wybrania opcji: Dość na dziś.

Jeśli bedzies ćwiczyła codziennie i oceniała swoje odpowiedzi obiektywnie, to po pewnym czasie znaczenie tych słów będzie przypominało Ci się niezauważ…alnie.

To by było na tyle.

BJK
BJK
bejotka
fellow
 
Posty: 697
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

Re: szkola

Postautor: gazda-77 » 10 cze 2004, 10:09

how learn in the scholl
gazda-77
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 09 cze 2004, 23:00

Re: szkola

Postautor: bozena? » 15 cze 2004, 10:06

witam
wlasnie sie zastanawiam co dalej
jestem tu po raz pierwszy
bozena?
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 14 cze 2004, 23:00

Re: szkola

Postautor: Romka » 16 cze 2004, 13:26

jak tam nauka w szkole
[hi, what about your studying at school]
Romka
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

Re: szkola

Postautor: malarz » 17 cze 2004, 14:37

dobrze
malarz
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 06 cze 2004, 23:00

Re: szkola

Postautor: byzdraj » 22 lip 2004, 13:43

How is your learning at school?
byzdraj
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 22 sty 2004, 0:00

Re: szkola

Postautor: kanoko » 27 lis 2004, 12:25

Great! I've got a very good teacher! She loves her job!
kanoko
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00



Re: szkola

Postautor: vlord » 12 cze 2022, 11:07

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricatorjuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości