co wybrac?:(please help me

anglistyka, lingwistyka, NKJO, prace magisterskie, prace licencjackie, uczelnie

Re: co wybrac?:(please help me

Postautor: Visitor » 15 lip 2006, 13:59

mam problem..nie wiem jaka szkole wybrac:( chodzi mi o studia uzupelniajace magisterskie. Znalazlam 3 szkoly gdzie mozna po angielsku studiowac, a nie jest to typowa filologia itd. 1. Wyzsza Szkola Lingwistyczna w Czestochowie - stosunki europejskie i j. biznesu (czy cos podobnego) 2. Uniwesytet Warszawski - Graduate MA Program in International Relations (stosunki miedzynarodowe) 3. Uniwersytet Łodzki - amerykanistyka

chodzi mi glownie o to jak sie studiuje, i po czym latwiej o prace. Wiem ze sam powinienem wiedziec lepiej, ale problem w tym ze nie wiem:(nie chce na typowa filologie, bo mnie to nudzi, chcialem cos po ang. i znalazlem te 3 szkoly ale nie wiem jak z praca. Narazie jako nauczyciel ale co pozniej po tych kierunkach mozna robic?

z gory dziekuje za jakiekolwiek info na temat szkol itd:)
Visitor
 


Re: co wybrac?:(please help me

Postautor: mmargaritka » 15 lip 2006, 18:10

proponuje Akademie Polonijna w Czestochowie na czystej filologii angielskiej, jesli chcesz byc nauczycielka; nauczyciele mieli obowiazek ukonczenia studiow kierunkowych do 2006 roku, nawet jak to sie przesunie niewatpliwie do tego dojdzie i studia z innymi kierunkami typu Pultusk- gdzie jest dydaktyka j. angielskiego nie beda mialy racji bytu, a nauczycieli pozwalniaja.
w WSL na pewno jest kontynuacja j. w biznesie po licencjacie o tym kierunku, tego mozesz sie dowiedziec, a z tych uniwersytetow wybralabym Lodzki- jest lepszy od Warszawskiego ( jesli chodzi o uzupelniajace)
mmargaritka
mmargaritka
greenhorn
 
Posty: 50
Rejestracja: 07 maja 2006, 23:00

Re: co wybrac?:(please help me

Postautor: Visitor » 17 lip 2006, 11:15

Witam!
mam pytanie odnośnie Akademii Polonijnej w Częstochowie. Czy ktoś moż…e się orientuje jaki tam jest poziom? Czy warto tam iść? Również… jestem na licencjacie, tyle,ż…e na specjalizacji tłumaczeniowej. Czy jest taka opcja, ż…eby kontynuować ten kierunek na AP?
pozdrwiam!
Visitor
 

Re: co wybrac?:(please help me

Postautor: mmargaritka » 17 lip 2006, 12:37

Studiowalam tam, zalezy na kogo trafisz, bylam na ciezkim seminarium i milam dobrych wykladowcow, jesli chodzi o translacje kiedys rozmawialam ze srtudentem z dziennych podobno sa dobre, zajecia prowadza dwie osoby jesz jedna z nich mialam do czynienia tj wymagajaca osoba;
mozna wejsc;www.ap.edu.pl i tam dowiesz sie wszystkiego lub zadzwonic , jest tez kontakt e-mailowy tylko nie wiem, czy Ci odpowiedza... studia nie sa tanie... mmargaritka
mmargaritka
greenhorn
 
Posty: 50
Rejestracja: 07 maja 2006, 23:00


Re: co wybrac?:(please help me

Postautor: vlord » 12 cze 2022, 22:41

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
сайтинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości