xeo:lic-the role of mobile learning in teaching listening

anglistyka, lingwistyka, NKJO, prace magisterskie, prace licencjackie, uczelnie

xeo:lic-the role of mobile learning in teaching listening

Postautor: eevvciaa » 05 maja 2012, 1:15

Bardzo proszę o pomoc w skonstruowaniu badania. Nie wiem jakie badanie będzie najlepsze. Uczę dzieci klas 1-6, które oprócz podręczników pracują w domu na mp4, tzn. słuchają i oglądają filmiki. Praca jest w fazie ciągłych zmian. Na chwilę obecną wygląda to tak: 1rozdz- listening and video, 2rozdz-mobile learning, 3rozdz- badanie.... Czy ankieta załatwi sprawę, a jeż…li tak to jak ją rozplanować? generalnie chcę sprawdzić, czy ta metoda pomaga dzieciakom w nauce j.ang.
Proszę o pomoc
Xeo wiem, ż…e moż…esz pomóc:)
eevvciaa
 


Re: xeo:lic-the role of mobile learning in teaching listening

Postautor: xeo » 27 lip 2012, 16:16

Jeśli chcesz badać skuteczność metody to raczej trzeba zrobić eksperyment i porównać ją z jakaś inną metodą. Poza tym ankieta dla młodszych dzieci nie ma sensu. One nic z tego nie będą rozumieć.
xeo
Site Admin | Redakcja angielski.edu.pl
 
Posty: 3320
Rejestracja: 22 kwie 2003, 9:26



Re: xeo:lic-the role of mobile learning in teaching listening

Postautor: vlord » 14 cze 2022, 12:00

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
сайтинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości