nieruchomości

Krótkie teksty bądź pojedyncze zdania, które nie są zadaniem domowym.

nieruchomości

Postautor: karol333332 » 14 sty 2022, 11:44

Jestem bardzo zadowolony bo wszedłem na stronę https://www.nieruchomosci.orange.pl/ . Teraz dobrze wiem jaką nieruchomość kupię.
karol333332
greenhorn
 
Posty: 60
Rejestracja: 05 maja 2021, 12:14


Re: nieruchomości

Postautor: mop » 27 sty 2022, 13:03

Ja właśnie zastanawiam się poważnie nad taką kwestią jak zakup mieszkania. Bardzo spodobały mi się ostatnio takie nowe mieszkania od tego dewelopera: http://zagieldom.pl/ . Wydaje mi się, że będzie to dla mnie całkiem dobry wybór. Muszę się bliżej zainteresować tym tematem, czas w końcu iść na swoje.
mop
junior fellow
 
Posty: 322
Rejestracja: 07 lis 2016, 12:49

Re: nieruchomości

Postautor: mikuska » 03 lut 2022, 20:55

teraz to opcji na inwestowanie w nieruchomosci jest wiele, wiec warto rozwazyc jakie maja zalety :) ja np chwale sobie inwestowanie w projekty deweloperskie. teraz zlozylam oferte na https://novafinances.pl/ i jaram sie mega, bo zostala zaakceptowana! teraz to tylko notariusz i kapital bedzie na siebie zarabial
mikuska
junior fellow
 
Posty: 120
Rejestracja: 07 lut 2019, 14:27

Re: nieruchomości

Postautor: eska1 » 12 lut 2022, 23:54

W temacie nieruchomości ważny jest też zarządca. Kto, a jeszcze bardziej jak się wszystkim zajmuje, dba o stan danej nieruchomości. Najlepiej polegać na sprawdzonych firmach uważam. Wtedy ma się spokój, mieszka się bezproblemowo. Ja na swojego zarządcę per modum w Warszawie nie chciałabym się zamienić, naprawdę solidna i rzetelna firma.
eska1
junior fellow
 
Posty: 153
Rejestracja: 12 lut 2019, 20:08


Re: nieruchomości

Postautor: Arkadiusz1 » 10 cze 2022, 22:49

Pytanie tylko, co może być dla Was najkorzystniejsze w tym zakresie. Ja wychodzę z założenia, że jeśli chodzi dobór odpowiednich nieruchomości, to warto dobrze przemyśleć każdą decyzję. W końcu przecież takie miejsca jak skup nieruchomości Wrocław mogą od Was odkupić dany lokal, tylko czy będzie to dla Was opłacalne?
Arkadiusz1
junior fellow
 
Posty: 133
Rejestracja: 08 sty 2019, 11:05

Re: nieruchomości

Postautor: Milka1 » 14 cze 2022, 13:21

Według mnie samodzielne poszukiwania mieszkania nie są najlepszym pomysłem. Na rynku jest obecnie wiele ofert i ciężko jest wybrać coś samodzielnie. Dlatego najlepiej skorzystać z pomocy profesjonalnego biura nieruchomości RE/MAX Capital Warszawa dzięki czemu będziemy mieli pewność że znajdziemy szybciej i bezpiecznie miejsce którego szukamy.
Milka1
greenhorn
 
Posty: 90
Rejestracja: 21 gru 2021, 8:50

Re: nieruchomości

Postautor: monika082 » 14 cze 2022, 14:08

Zgadzam się, również nie szukałabym mieszkania sama. Uważam, że jest to najważniejszy zakup w życiu, więc warto oddać to w ręce profesjonalistów. Jeśli chodzi o biuro nieruchomości kraków to polecam biuro Nowak Estate. Są rzetelną firmą.
monika082
junior fellow
 
Posty: 365
Rejestracja: 24 paź 2016, 12:56


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości