egzamin IELTS - pytania? tematy?

egzaminy językowe, olimpiady, konkursy

Re: egzamin IELTS - pytania? tematy?

Postautor: Visitor » 25 maja 2005, 18:37

Drodzy Forumowicze, mam wielka prosbe i propozycje, aby wątek ktory otworzylem stal sie bankiem pytan/zagadnien/tematow z Egzaminu IELTS modul Academic
Ja ten egzamin zdaje 11 czerwca i poniewaz zaczynam sie przygotowywac dopiero na 3 tygodnie przed egzaminem, niezmiernie ciekaw jestem co mnie moze czekac ? Szczegolnie jakie tematy w czesci speaking i writing?? Prosze wiec osoby, ktore juz zdawaly by napisaly co mialy?? Oczywiscie jak ja zdam egzamin tez ta wiedza tajemna sie podziele! Tym bardziej ze skoro egzaminy takie odbywaja sie kilka razy w miesiacy w wielu osrodkach, za kazdym razem nie ukladaja chyba nowych tematow.. ;)?
reverent@o2.pl
Visitor
 


Re: egzamin IELTS - pytania? tematy?

Postautor: Visitor » 27 maja 2005, 19:24

hej

sluchanie nie jest trudne,poradzisz sobie,zaczyna sie od najprostszego a konczy na najtrudniejszym,ale spoko,pisanie mozesz dostac teksty akademickie,tka jak ja:wyklad jakiegos pana doktora na temat co sie dzieje z cialem czlowieka po ukaszeniu kobry,psychologia dzieci i o farmacji,pisanie porownanie statystyki i esej na temat wplywu komputerow w szkole,rozmowa jakies pytanie na temat zakupow-nie trudne:-)

pozdro
Visitor
 

Re: egzamin IELTS - pytania? tematy?

Postautor: Visitor » 06 cze 2005, 6:41

czesc, mam do sprzedania IELTS( International English Language Testing System) Specimen Materials 2003 (updates 2005) --najnowszy egzamin, kupiony w Londynie, zawierajacy plyte i przykladowy caly egzamin!Zawiera egzamin general i academic!! Zaplacilam za nia 12 Funtow, jest nowiutka, nieuzywana. Koszt 50zl!! moj e-mail: astepak@op.pl pozdrawiam.czesc
Visitor
 

Re: egzamin IELTS - pytania? tematy?

Postautor: Visitor » 09 cze 2005, 12:31

ezamin jest prosty, ja sie uczylem jak do fce, koszt bylo chyba 88 funtow,tyle ze kilka slowek zwiazanych z wykresami.odsluch to na prawde banal, az do bolu.rob duzo readingow z fce/cae, to ci na pewno pomoze. nie ma typowej gramy jak na cae czy fce. powodzenia.
Visitor
 



Re: egzamin IELTS - pytania? tematy?

Postautor: Killersmile » 17 maja 2022, 15:12

Great site i love it keep posting more! https://storageshedswichitaks.com
Killersmile
junior fellow
 
Posty: 126
Rejestracja: 17 maja 2022, 14:04

Re: egzamin IELTS - pytania? tematy?

Postautor: vlord » 29 maja 2022, 13:26

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
http://journallubricator.ruсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości