First Certificate Expert

Wszystko o egzaminie FCE - First Certificate in English

Re: First Certificate Expert

Postautor: Visitor » 03 lip 2005, 20:34

Witam,

Poszukuję kaset bądź płyt CD (class cassettes or class CDs) do książ…ki First Certificate Expert (to sa płyty do zestawu dla nauczyciela, a nie te darmowe, które znajdują sie w cwiczeniach). Komplet tych kaset/plyt kosztuje 80zl. Niestety nie stac mnie na taki wydatek:( Moze ktos z Państwa korzysta z tej ksiazki i mógłby udostępnić mi (oczywiscie za opłatą) kopie tych kaset?????
Bardzo prosze o pomoc.
pozdrawiam

mkacha (atosx@o2.pl)
Visitor
 


Re: First Certificate Expert

Postautor: Visitor » 04 lip 2005, 4:15

3 lipca o godzinach 21:13:43; 21:14:06; 21:28:24 umieściłeś trzykrotnie ten sam post wzywający do nielegalnego skopiowania i dostarczenia Ci kaset dostępnych w sprzedaż…y. Jesteś FCE złodziejem, nie FCE Expertem. I szkodnikiem na tym forum.
Visitor
 

Re: First Certificate Expert

Postautor: Visitor » 04 lip 2005, 9:27

i to pewnie napisal koles ktory ma kilkanscie giga mp3 na kompie sciagnietego nielegalnie z netu , o zgrozo co za obluda, i mysle ze szkodnikiem jest posiadacz twego komputera
Visitor
 

Re: First Certificate Expert

Postautor: Visitor » 04 lip 2005, 21:56

Nie zbieram mp3 i nie sciągam z netu. Zirytował mnie ten dureń głownie dlatego, ż…e swój post umieścił trzykrotnie na tym forum i dodatkowo na kilku innych. A prawdziwym szkodnikiem jestes Ty dowcipasie.
Visitor
 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości