Znowu to FCE...

Wszystko o egzaminie FCE - First Certificate in English

Re: Znowu to FCE...

Postautor: Masterix » 13 lis 2003, 22:31

FCE, Pierdu Pierdu, Srata Drata, Srutututu Majtki Z Drutu... Czy języka warto uczyć się tylko dla FCE?
Masterix
newbie
 
Posty: 48
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00


Re: Znowu to FCE...

Postautor: bejotka » 14 lis 2003, 5:56

Oczywiście tylko dla FCE nie warto uczyc się języka. Ale certyfikat FCE i inne są potwierdzeniem jego stopnia znajomości. Dlatego wielu z nas pragnie to osiągnąć. A ponieważ… chyba każ…dy podchodząc do egzaminu chce osiągnąć jak najlepsze wymiki takie wortale i ich tematyka sa bardzo potrzebne.
BJK
bejotka
fellow
 
Posty: 697
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00

Re: Znowu to FCE...

Postautor: bejotka » 14 lis 2003, 16:23

Doprawdy? potwierdzeniem? .....o kurcze a ja całe moje ż…ycie spędziłem w złudzeniu ż…e POTWIERDZENIEM moich umiejętności językowych jest to ż…e mogę się danym językiem posługiwać. JEZUSIE mó drogi, a taraz mówią mi ż…e ż…yłem w błędzie bo waż…ny jest PAPIER I ZALICZONY EGZAMIN. Żałosne bejotka...ż…ałosne :(

ROZGORYCZONY I OSZUKANY


Nie wiem co Cię tak rozgoryczyło, ani kto Cię oszukał. Gdybys uważ…nie czytał, zrozumiałbyś, ż…e napisałem o potwierdzeniu stopnia znajomości języka, a nie samej jego znajomości.

Ale skoro musisz dwa razy pisać swoje posty, by ktps je zrozumiał, to ile razy trzeba zwracać się do Ciebie, zebyś Ty zrozumiał?

To jest rzeczywiście ż…ałosne.
BJK
bejotka
fellow
 
Posty: 697
Rejestracja: 01 sty 1970, 1:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości